Grzegorz6180

Szkoły rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro93    0

jest ktoś kto chodzi albo chodził do Łowicza na blich??


siemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

W Węgrowie to nie wiem ale w Janowie to podobno zrobili w budynku co była rolnicza zrobili hoteralską szkołę. I właśnie się pytam czy to prawda a w Siedlcach nie ma bo był taki profil w Rolniku ale zlikwidowali w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1
Ja chodzę do Szkoły rolniczej w Kijanach

 

 

 

ja sie wybieram na przyszly rok do Kijan


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek53    0
W Węgrowie to nie wiem ale w Janowie to podobno zrobili w budynku co była rolnicza zrobili hoteralską szkołę. I właśnie się pytam czy to prawda a w Siedlcach nie ma bo był taki profil w Rolniku ale zlikwidowali w tamtym roku.

jest i hotelarska ale tez jest technikum agrobiznesu i architektury krajobrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Siema. W tym roku mam zamiar iść do szkołu rolniczej. Tylko której? Mam zaplanoane dwie. Jedna to jest w Wojewodzinie(chodziła tam moja mama i ją chwali) znajduje się pod Grajewem ok. 2km(woj. podlaskie) lub Do Białegostoku na Dojlidach. Którą mam wybrać? Odległość między tymi dwoma szkołami od miejsca mego zamieszkania, ok 10km od Moniek, jest przybliżona. Napewno będę składal papiery do obu szkół. W mońkach też jest rolnicza ale tam na pewno nie pujdę bo znam wielu takich monieckich rolników którzy niczego się nie dorobili. Ile trzeba mieć pkt aby dostać się do Białego? A może jest ktoś kto uczy się lub uczył w jednej z nich?Proszę o pisanie na forum albo gg 10161692, może być także na PW. Zależy mi na tych informacjach. Z góry wielkie dzięki


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A chodzi może z tąd ktoś do ZSCKR Sypniewo?? Tej której absolwentem jest nasz były minister rolnictwa A.Lepper :) to może się spotkamy bo ja tam lece :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

a czy jest w o Węgrowie lub w Siedlcach szkoła do której wystarczy mnieć średnie wykształcenie? oczywiście szkoła rolnicza


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

nasil90 napisz do mnie na PW to sobie poklikamy, z tego samego rejonu chyba jesteśmy.

 

nie czaje tylko o co ci chodzi

czy chodzi ci o to,że masz średnie i chcesz do rolniczej?

Jak tak to wiem,że w Siedlcach jest szkoła rolnicza po liceum i po studiach.

Coś słyszałem,że 2 lata po liceum a jak po studiach to wystarczy pół roxczny czy roczny kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseratti    0

KamilloO w Sokołowie Podl. jest szkoła która w tym roku przeszła pod ministerstwo, tam jest technikum rolnicze, mechanizacji rolnictwa, turystyki wiejskiej i agrobiznesu no i jakaś zawodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
A chodzi ktoś z was do ZSMR w Piątku?

 

http://www.centrum.scholaris.pl/zsmr.htm nawet ja na jednym zdjęciu jestem :rolleyes:

 

Wiesz może kto jest na tym zdjęciu z internatu?

Bo Ci kolesie przypominają mi takich dwóch z mojego internatu w Poznaniu, co też są na mechanizacji rolnictwa :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

W tej zielonej bluzie to ja a obok mnie mój kolega z klasy :rolleyes:


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

No jasne :rolleyes: cud że wtedy nie spałem bo to odrabianki były :huh:


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Ja dostalem sie na studia zaoczne na ZUT w Szczecinie na kierunek rolnictwo. Ale sie teraz bardzo zastanawiam, bo jest 2 nabor na te same studia tylko ze na dzienne i coraz blizej jestem dziennych. Jesli ktos sie wybiera to niech da znac :) Pozdrawiam


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Mam pytanie czy teraz są w Olsztynie studia takie czysto rolnicze bo jak patrzyłem w internecie to niby wydział rolnictwo a kierunki jakieś Agroturystyka i jakieś ekologiczne, a nie widziałem takich czysto rolniczo rolniczych. Jeśli ktoś chodzi na takie lub wie coś na ich temat proszę odpowiedzieć z góry dzieki :D


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

witam:) idzie ktoś po wakacjach po szkoły rolniczej do samotuł???dobrze jakby jeszcze zaoczna :lol: ja tam ruszam jak utworzą klasę :lol: na dzienne brak checi i czasu B) a moze do czarnkowa do szkoły ktos się wybiera?? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

szamotuły raczej otworzą kierunek ale bedziesz na pewno miał łączoną klasę :lol:

a co do zaocznych to nie wiem ale chyba nie ma :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

A ja tam ide chyba na zootecnike albo na europeistyke do szczecina



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

szamotuły raczej otworzą kierunek ale bedziesz na pewno miał łączoną klasę :)

a co do zaocznych to nie wiem ale chyba nie ma B)

 

 

 

 

jak byłem to mówili ze minimum 20 osób zeby była klasa do 26 sierpnia czas na składanie podań o przyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj