Grzegorz6180

Szkoły rolnicze

Polecane posty

ralfMTX140    3
Ja złożyłem papiery do CKP Grubno. Bez problemu bym się dostał ale okazało się, że było zamało chętnych do I klasy technikum rolniczego no i odwołali I klasę. Teraz jest już chyba za późno aby składać papiery gdzie indziej. Do Grubna mam 10 km i mi świetnie pasował dojazd. Znacie jakieś zaoczne technika po gimnazjach, bo internat odpada.

To nie ma teraz zadnej klasy rolniczej w Grubnie? Ja proponuja moja szkole czyli CKU Gronowo


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

U mnie kolega z gimnazjum chodzi do szkoły rolniczej w Miętnem koło Garwolina i bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAVEL1014    0
To nie ma teraz zadnej klasy rolniczej w Grubnie? Ja proponuja moja szkole czyli CKU Gronowo

 

Jutro dyrekcja ma rozmawiać ze starostwem czy utworzyć 12 osobową klasę. Do gronowa mam daleko a nie chciałbym internatu. Czy są wogóle technika zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel5314    1

Kto wybiera sie ze mna na politechnike białostocka na wydzial mechaniczny kierunek technika rolnicza i lesna???

 

 

pisac na gg 935690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu1991    0

ja chodzę do Zespołu Szkół Rolniczych w Zielonej.Zajefajna szkoła dużo luzu cieszy się dużą zdawalnością matur i egzaminu Zawodowego chodzę obecnie do klasy IITR"a" i jestem z tej szkoły bardzo zadowolony. Mają tam 40ha ziemi i pracują tam 3 ciągniki Zetor5340

Ursus c330

farmtrac 70

kombajn bizon super

przyczepy 3x d47 i pronara 8 tonowo

a oto filmik z praktyk u nas w szkole:(też tam jestem moja klasa)

http://pl.youtube.com/watch?v=oW9Kuarxq98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Jutro dyrekcja ma rozmawiać ze starostwem czy utworzyć 12 osobową klasę. Do gronowa mam daleko a nie chciałbym internatu. Czy są wogóle technika zaoczne?

W zeszlym roku jak ja skladalem paiery to bylo 26 osob na liscie. Wiezorem ci powiem czy sa zaoczne lub sprawdz sobie na www.zsgronowo.edu.pl


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Ja wybieram się do Gronowa, tylko dlatego że: 1-jest profil technik mechanizacji rolnictwa, 2- Chodzą tam fajni chłopacy znani mi np. z AF;)

Jestem 6 na liście;) Lista przyjętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No to Pawel witamy w 1 TR.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz16s    0

a ja już drugi rok chodze do szkoły rolniczej Swarożyn


JD 6220+ tur , 6400+tur , URSUS 1614, URSUS912 ursus 360 +tur oraz Deutz Fahr potęgą na moich 136 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7
No nie wiem ponoć to dobre technikum z tego co się dowiedziałem. Papiery złożyłem do liceum i się dostałem, a to 3 najlepsze liceum w mieście obecnie jest. I sie poważnie zastanawiam czy na poczatku września się nie przenieś na TR, miałbym najwyżej internat. Ja już głupi jestem od tego wszystkiego :/

 

A gdzie chcesz iść do TR bo ja chodze do szprotawy ;)


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominator80    0

Może ktoś z was chodził do szkoły rolnicze a szczególnie technikum rolnicze w różanym stoku a do Dojlid to chyba ja pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar0711    1
A ja chodze do III klasy Technikum Rolniczego w Kobylnikach.Ta szkola znajduje sie niedaleko Inowrocławia i rowniez tak jak Piochu nie zamienilbyl tej szkoly na zadna inna.Maja w tej szkole zetorka i ursusa 3512 ktorym bardzo czesto jezdze na praktykach i naprawde nie zaluje ze poszedlem do tej szkoly.

 

PS.Zapraszam wszystkich chetnych!!!

Pozdrawiam!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
Może ktoś z was chodził do szkoły rolnicze a szczególnie technikum rolnicze w różanym stoku a do Dojlid to chyba ja pójdę

 

gdzie do Dojlid?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Czy jest na sali ktoś kto uczy się na akademii rolniczej we Wrocławiu/Poznaniu i ewentualnie Szczecinie ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samsungv    0

Jakie będę miał możliwości rolnicze jako "mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych" - zawodówka?

Jak będzie z przejęciem gospodarstwa dopłatami, programami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

samsungv taki kerunek to jest w Swarożynie "mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych też na niego chodziłem http://www.zsaio.pl/index.php?t=oszkole ogólnie szkoła fajna i w porządku nauczyciele i dobrym dojazdem zajęcia lekcyjne od 7 30 do 13 50 a zajęcia praktyczne od 8 30 do 13 30

moje szkoły

3 lata zawodówki kierunek mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych praktyki na miejscu

3 lata liceum Uzupełniające (zaocznie )

2 lata policealnej kierunek technik ochrony środowiska (zaocznie )

1 rok kurs rolniczy organizowany przez odr i ZPORR ( sobota i niedziela 2x w miesiącu

wszystko w swarożynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Wie ktoś może czy są jakieś szkoły rolnicze w woj. Mazowieckim, w części wschodniej czyli okolice Mińska Maz. ,Siedlec, Węgrowa,bo ja tak po środku tych miast mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Szkoła rolnicza jest w Mietnem k\Garwolina, kumpel do niej chodzi i sobie chwali, tyle że Garwolin bardziej na południe niz na wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj