Grzegorz6180

Szkoły rolnicze

Polecane posty

quercus    7

No to u mnie mają 60 ha wszytko uprawiają maszyny to :

2x MF255 (jeden z kabiną)

2xC-330

3xC-360

1x1224 (+ Turbo)

i teraz doszedł

NH TD80D (80KM)

No a z maszyn uprawowych i reszty nie będę wyminiał bo sporo tego jest ale dużo to stare za komuny jest jeszcze . Teraz nie dawno kupili KOSa UNI i jeszcze KOMBI. Teraz w zeszłym tyg doszedł pług Kvernelanda 4 obracany dokładnie nie wiem jaki agregat 6m (podobno miał być do 150 KM NH ale nie dostali) i będzie on teraz z 6ką robić (wątpię żeby dała rade a jak da to sie szybko rozleci) i od chusteczki przyczep ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

a niewiecie gdzie jest jakaś szkoła rolnicza w zachodnim mazowszu ?????? chcę iść do jakiejś szkoły rolniczej ale nic niemoge znaleść pomóżcie !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a dokładniej??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam polecam szkołe w Gronowie za***ista szkoła ludze wporzo nauczyciele terz choc zdarzały sie wyjatki spedziłem tam 4 lata ktore bardzo miło wspominam ;)


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do I klasy technikum rolniczego w Gołańczy, nie zamieniłbym tej szkoły na żadną inną, ostatnio kupili nowego Zetora, jeśli ktoś z północno-zachodniej wielkopolski, lub z wschodniej granicy województwa kujawsko-pomorskiego szuka szkoły rolniczej to zapraszam!!!

Co tam ciekawego w gołańczy? Chodzilem tam kilka lat temu faktycznie fajna szkoła!. Działa jeszcze gospodarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

u mnie na warsztatach wymienię najważniejszy sprzęt bo wszystkiego nie da sie wyliczyć

4 ursusy 3512

2 new hollandy ts90a cos koło tego

4 ursusy c-330 w tym jedna m

2 ursusy c-360

massey ferguson taki troszkę stary

zetor 5340

bizon super

bizon sambo

kombajn do buraków

kombajn do marchwi

2 kombajny do ziemniaków

2 prasy z224, z224/2

prasa rolujaca z 569

i to wszystko jest na gospodarstwie o powierzchni 22ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8
Co tam ciekawego w gołańczy? Chodzilem tam kilka lat temu faktycznie fajna szkoła!. Działa jeszcze gospodarstwo?

Gospodarstwo przestało działac około 3 lat temu, ale obecnie wszystko idzie w dobrym kierunku aby je spowrotem uruchomic. Poza tym dyrektor jest w prządku i raczej uruchomi spowrotem gospodare, ale to już niebędzie to co kiedyś ;)Strona internetowa szkoły.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1
u mnie na warsztatach wymienię najważniejszy sprzęt bo wszystkiego nie da sie wyliczyć

4 ursusy 3512

2 new hollandy ts90a cos koło tego

4 ursusy c-330 w tym jedna m

2 ursusy c-360

massey ferguson taki troszkę stary

zetor 5340

bizon super

bizon sambo

kombajn do buraków

kombajn do marchwi

2 kombajny do ziemniaków

2 prasy z224, z224/2

prasa rolujaca z 569

i to wszystko jest na gospodarstwie o powierzchni 22ha

Jak ja bym chcial zeby moja szkola miala taki sprzet a nie tylko

-1 330m

-1 362

-1 360

-1 przyczepe

-1 plug 2 skibowy

-1 brony

-1kultywator

-1 i stara wiolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
Jak ja bym chcial zeby moja szkola miala taki sprzet a nie tylko

-1 330m

-1 362

-1 360

-1 przyczepe

-1 plug 2 skibowy

-1 brony

-1kultywator

-1 i stara wiolnie

u mnie w szkole na upartego to pługów różnego rodzaju z 20 byś znalazł, ale opryskiwaczy to na bank jest z 10 gdyż u nas w szkole jest stacja kontroli opryskiwaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek360    1

Czy ktoś z was chodził lub wybiera się do ZSRCKU w Czernichowie?(woj. malopolskie) Wiem że mają szkołe policealną w zawodzie technik rolnik (czy coś takiego) w każdym razie jeżeli ktoś potrzebował by tego do młodego rolnika to może tam to zrobić. Ja chodzę do III kl. tech. rolniczego. Gospodarstwo ma ok. 220 ha i są gównie krówki i niestety kilka koni. Maszyny też w większości nie są niestety nowe. Ciągniki to w większości ursusy (1204+TUR, 2x 1224, C-385, 2x C-360, C-330, MF 255, DT, do tego jeszcze szkolne C-330 i zetor 5211 do nauki jazdy), 3 kombajny (oczywiście Bizony ;) ) 1 rekord i 2 supry, sieczkarnia fortschritt E-281, do tego nowa kosiarka dyskowa , przewracarko-zgrabiarka, owijarka, prasa rolująca, agregat uprawowy i jeszcze inne starsze cary :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Może chodzi ktoś do rolnika w Szamotułach woj.wielkopolskie bo sie tam wybieram. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

kto chodzi chodził do zsockp w aleksandrowie kujawskim bo chciałbym czegoś ciekawego o tej szkole się dowiedzieć


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Jelenia Góra-Sobieszów - Zespół Szkół Rolniczych, później Agroturystycznych - jest ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip09    0

Ja chodze na AR Szczecin na Rolnictwo jestem na I semestrze


John Deere 7430,6620,8200; MF 255; Manitou MLT 725
.................John Deere 1550 WTS.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

ZSR Cudzynowice

 

Zespół Szkół Rolniczych Cudzynowice woj Świętokrzyskie ;]

 

/// nie pisz z Caps Lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

mam problem nie ma któryś z was programu videoDJ bo mam filmik jak kolega wiechał w tego słupa traktorem, a ten program potrzebny jest do odtworzenia na kompie,

Zapraszam na moja galerie są tam fotki maszyn z mojej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

Technikum Agrobiznesu w ZSZ w Ostrołęce ksywa ogóry.


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0

Ja skończyłem w czerwcu (z powodzeniem) studium Rolnicze w Nowosielcach k/Sanoka. - podkarpackie

 

Jestem BARDZO zadowolony ze szkoły i polecam ją innym.


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja szkoła cieszy się dużą zdawalnością egzaminu zawodowego jest w czołówce w kraju:D...ja jestem w drugiej klasie i wiem że będzie ok bo mamy takiego sora od spraw technicznych który nas szlifuje ino gwizd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

jak skonczylem szkole w czernichowie[najstarsza w polsce od 1860] to niewiele sprzetu przybylo.od 1993 to dostali starego rekorda i 1224.teraz na spo kupili to co napisal poprzednik.hektarow to chyba maja 280.krow 60.pelno cielat i konie :D .ktore odpasalem a kumpla wzielo pogotowie gdy jeden sie z nim przywital.najmlodszy ciagnik to jest chyba z 1989r.dyrektor gospodarstwa to wporzo gosciu bo by dawno ich zlikwidowali


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metik    0

ja chodzę do szkoły technikum budownictwa w Zamościu ale jak skaczę tą szkolę chce zrobić jakiś kurs na rolnika i mieć swoje własne gospodarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj