Grzegorz6180

Szkoły rolnicze

Polecane posty

malgosia    0

Od października zaczęłam naukę na drugim kierunku i na zootechnice wzięłam urlop dziekański. Teraz po roku muszę wrócić na zootechnikę, bo inaczej zostanę skreślona z listy studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja plecam ZSR KIJANY jak sie chce to sie można cos nauczyć,a jak sie nie chce to sie ściąga i lekko przechodzi zklasy do klasy (nie to zebym ja tak robił:-) ) jestem juz w 3 klasie technikum rolniczego. Szkoła ma troche sprzetu np.

-c-330 2x

-c-360

-zetor 5211

-mf255

-u 2812

-U 1014

-NH TL90

-FARMTRAC 70

-TARPANA,POLONEZA

-AGREGAT KOS

-PRZYCZEPy

Chodują konie, i kozy ,maja cos kołio 60 ha ,ale czesc jest w dzierzawie. Fajnie tam jest za szkoła łaki i rzeka , a pole za rzeką. Tylko jest trudny dojazd, ale mozna mieszkac w internacie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8
Od października zaczęłam naukę na drugim kierunku i na zootechnice wzięłam urlop dziekański. Teraz po roku muszę wrócić na zootechnikę, bo inaczej zostanę skreślona z listy studentów.

No to teraz wiem ze nic nie wiem o studiach :D (mozna studiować 2 kierunki?). A czy wiesz jak jest z rekrutacją w Twojej szkole- cięźko sie dostsć?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia    0

No pewnie że można :D To tylko kwestia ułożenia sobie wszystkiego dobrze w czasie :D

Na zootechnikę na UWM dostać się jest bardzo łatwo, właściwie wystarczy tylko zdać maturę (przez ostatnie dwa lata przyjmowali wszystkich chętnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
ludziska powiedzcie mi jaka szkoła rolnicza jest najbliżej poznania?? z góry dzięki

ps. podajcie jakieś namiary na szkołę(stronka)

pozdrawiam :D

ZSR w Grzybnie. No i w poznaniu jest jakaś szkoła.

http://zsrg1.w.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

A znacie jakies studia (nie dzienne) rolnicze w kuj-pom lub w warmiinsko-mazurskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
A znacie jakies studia (nie dzienne) rolnicze w kuj-pom lub w warmiinsko-mazurskim??

 

http://www.zsgronowo.edu.pl - kujawsko-pomorskie kolo Torunia byl nabor ostatnio

Ja uczęszczam właśnie do CKU Gronowo.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

http://www.rtvg.pl/?id=tv&mv=81103

 

to tak dla zaciekawionych:)

sam skończyłem...


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

znacie jakies szkoly rolnicze zaoczne po srednim w polnocnej czesci woj kuj-pom lub w okolicach (na poludniu pomorskiego)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

Ja uczę sie w echnikum olniczym w janowie powiem ze od czasu jak nasza szkola weszla pod ministerstwo rolnictwato sie ostro rozwija.Dobudowane ok 10klas pracownie na full wypaise projektory tv plazmy itp. Kupile4 Nowki ciagniki jd 5820+ladowacz jd6630 zetor6441 i same solaris.a poatym nowki maszyny plug siewnik i wiele innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

a chodzi ktos z was do bogdańczowic woj. opolskie? ja sie zastanawiam czy isc do technikum czy do zawodowki bo wiadomoze jak pojde na "mechanik, operator maszyn rolniczych" to mam rok mniej niz na kierunku "rolnik" i czy po zawodowce nie bede mial problemu z dostaniem mlodego rolnika czy innych pomocy unijnych


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1312    10

Witam wszystkich! Ja teraz idę do II klasy TMR. Szkoła ta znajduje się w Piotrkowicach Małych w województwie Małopolskim! Jestem ze szkoły bardzo zadowolony ponieważ daje dużo możliwości wiele kursów i takie tam! Również szkoła ma uprawnienia do zdawania egzaminu zawodowego co się rzadko zdarza. Ostatnio nawet do tego celu zakupili 2 New Hollandy T5050 i osprzęt do nich specjalnie do egzaminu!

Koło szkoły jest gospodarstwo ponad 100ha ile dokładnie należy do szkoły to nie wiem! Pozdrawiam wszystkich a w szczególności TMR-owców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Masakra, ja mam dylemat.. nie wiem czy iść teraz do liceum a potem na akademie rolniczą, czy teraz do technikum rolniczego i potem ewentualnie akademia rolnicza :/ Czasu mało, a wybrać trzeba...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

to zależy wszystko od poziomu szkoły, jeżeli TR ma bardzo niski poziom , to ja bym tam nie szedł, bo jeszcze kłopt z matura i bardzo słabe przygotowanie do studiów. jeżeli jednak byłby tam dobry poziom i różne atrakcje tak jak opisuje kolega wyżej to czemu by tego nie wybrać. Najważniejsze to wybadanie sytuacji, w jednej szkole i w drugiej i podjęcie trafnego wyboru czego ci życzę. osobiście 2 alta temu wybrałem liceum i nie żałuję, ze względu na b.dobry poziom ,a nie co w tym pobliskim TR, gdzie to jest skupisko tych najmniej zdolnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

No nie wiem ponoć to dobre technikum z tego co się dowiedziałem. Papiery złożyłem do liceum i się dostałem, a to 3 najlepsze liceum w mieście obecnie jest. I sie poważnie zastanawiam czy na poczatku września się nie przenieś na TR, miałbym najwyżej internat. Ja już głupi jestem od tego wszystkiego :/


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1312    10

Powiem Ci że na początku też miałem problem miałem iść do mechanicznego ale w ostateczności wybrałem TMR (technikum mechanizacji rolnictwa) tak jakby mam 2 zawody i nie nażekam na tą szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAVEL1014    0

Ja złożyłem papiery do CKP Grubno. Bez problemu bym się dostał ale okazało się, że było zamało chętnych do I klasy technikum rolniczego no i odwołali I klasę. Teraz jest już chyba za późno aby składać papiery gdzie indziej. Do Grubna mam 10 km i mi świetnie pasował dojazd. Znacie jakieś zaoczne technika po gimnazjach, bo internat odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
No nie wiem ponoć to dobre technikum z tego co się dowiedziałem. Papiery złożyłem do liceum i się dostałem, a to 3 najlepsze liceum w mieście obecnie jest. I sie poważnie zastanawiam czy na poczatku września się nie przenieś na TR, miałbym najwyżej internat. Ja już głupi jestem od tego wszystkiego :/

a mowiles ze technikum jest takie zle :D i co ja tu widze nawet @matey chce sie tam wybrac ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj