kluch369

Ceny kabin "Koja"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kluch369    30

to chyba nie są kabiny koji ale różnica cen jest pewnie nieznaczna ale dzięki za fajną stronke. Dawno takiej szukałem z cenami maszyn B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

A ja mam pytanie, czy produkuje ktoś kabiny takiej samej wysokośći jak popularne "puszki"? Bo większe nie wejdą mi do garażu.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matey ja też mam taki problem ale zrobie podkop przy wjeździe i bedzie dobrze a o kabinie Naglaka myślałem ale one są droższe i niestety w standardzie nie mają zabudowy tyłu (nad podnośnikiem) i w Koji jest ogrzewanie (chyba).


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Kurde tez planuje w najbliższym czasie zmienić kabinkę ale nie wiem jaką wybrać tańszę ale mniej efektywną czy droszę ale lepszą <_<


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Kurde tez planuje w najbliższym czasie zmienić kabinkę ale nie wiem jaką wybrać tańszę ale mniej efektywną czy droszę ale lepszą <_<

 

Wiadomo, jak już kupować to coś lepszego i co za tym idzie droższego...kupujesz na kilkanaście lat, a nie na rok czy dwa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Naglaki chyba będą wiekszę na bank, może kabiny szyszki, bo mają ten chudy dach? U mnie podkop nie da rady bo przy wiekszej ulewie będe mial w garazu wody po kolana :/.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Wiadomo, jak już kupować to coś lepszego i co za tym idzie droższego...kupujesz na kilkanaście lat, a nie na rok czy dwa... ;)

Wątpię czy moja 30 letnia c360 wytrzymała jeszcze kilkadziesiąt lat <_<


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Wątpię czy moja 30 letnia c360 wytrzymała jeszcze kilkadziesiąt lat ;)

 

A czy ja mówię kilkadziesiąt...??? :) :)

 

Ja powiedziałem kilkanaście... :D <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Mam pytanie: Czy mając stara kabinę w c330 ( już trochę zgnita dach brezentowy dzwoni i dudni wszystko) kumpel ma taką kabinę w c360 warto zmienić kabinę na nową, bo jeśli ktoś nie ma wogóle to warto kupic, ale czy warto zmienić na nową kabinę, czy te kabiny poprawiąkomfort są szczelne te drzwi i solidnie wykonane zamki, i najważniejsze czy takie kabiny (szczególnie w mf 255) nie są tak jak te stare kabiny że po zamknięci wszystkich drzwi poziom hałasu zwiększa sie 5cio krotnie>?

Edytowano przez Balzak
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazik    0

Czy warto kupować kabinę Naglaka wraz z błotnikami czy też da się ją idealnie dopasować do starych w C-330. Chodzi przede wszystkim o szczelność. Montował ktoś może ?

Co do cen to nowa kabina Naglak goła kosztuje 2450 a z błotnikami 3050 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Wg. mnie to lepiej z błotnikami, bo są dobrze spasowane z kabiną, a tak jak będziesz chciał zamontować stare, to mogą być problemy, bo to różnie z starymi błotnikami jest- a to są wygięte, załamane, nie pasują itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3PGT    0

jak już kupujesz kabine naglaka to kup z błotnikam bo stare niezbyt pasują i w ygląd inny i wszystko wiem bo sąsiad dopiero założył i jest super ja dzisiaj zamówiłem do 3p cena do 30stki to 3350 a do 60tki 3650 z błotnikami oczywiście i dowóz w cenie przynajmniej w agromie w lublinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Ja do c-360 zapląciłem 3400 zł z dowozem :D juz wczoraj troche pomalowałem c-355 i juz jutro chyba kabine załoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj