kkrzysiek

Ciągnik w przedziale 231-280 tysięcy złotych

Polecane posty

kkrzysiek    0

witam ma pytanko nosze się z zamiarem zakupu ciągnika w granicach 120-140 km najlepiej żeby był mechaniczny jak najmniej elektryki zastanawiam sie nad dutch-fare co o tym sądzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzipet    0

jak ma byc bez elektryki to bierz ursusa 1674 kawał maszyny za naprawde mała kase bo za te 250 tys to jeszcze ci dostanie na jakąs maszyne ,ma silnik perkinsa ok 160 km mocy i zero elektroniki no moze poza ehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus328    2

witam ma pytanko nosze się z zamiarem zakupu ciągnika w granicach 120-140 km najlepiej żeby był mechaniczny jak najmniej elektryki zastanawiam sie nad dutch-fare co o tym sądzicie ???

 

 

deutz fahr po pierwsze u mnie na wiosce koles ma takich 2 i sobie chwali sa lepsze od zetorów bo mniej pala ropy wedlug mnie traktor elegancki ma z przodu walek womu itp szkoda pisac polecam


--- URSUS C-328 ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu018    0

Z tym że każdy ciągnik może mieć wałek z przodu to się zgodzę. Na pewno URSUS będzie najtańszy i potem części dostępne i nie takie drogie jak do innych ciągników. Mi na przykład bardzo się podoba massey ferguson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Nie rozumiem po co kupować ciągnik za 250 tys żeby wajchami machać ???? Przecież to 21 wiek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrzysiek    0

bo juz jeden ma wszystko na przyciski i jak załączanie napędu mi walnęło to nie ma takiego majstra który by to umiał naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrzysiek    0

a Ursusa to raczej nie może i doby ciągnik ale nic mnie do niego nie przekonuje nawet ta niska cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

Może DF agrotrac? Nie wiem jak się cena kształtuje ale jest to bardziej mechaniczny ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzumiLasek    0

Ale wszyscy się boją tej elektroniki. Wszystkie te sposoby są lepiej rozwiązane niż w tych starych mechanicznych ciągnikach bez elektroniki. To wszystko polega na tej samej zasadzie co w starych ciągnikach. Jak się dba o maszynę to będzie chodzić, a jak nie no to wiadomo, że maszyna będzie się psuła. Trzeba uzupełniać oleje i różne płyny, robić przeglądy, wsłuchiwać się w prace maszyny czy nic nie stuka nie puka, nie żyłować itp. Ja polecam ciągnik John Deere. Mi się wydaję, że ten ciągnik nie ma dużo elektroniki w podstawowej wersji. Ciągnik zaufanej marki ;) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Jeżeli chcesz ciągnik bez elektroniki to w grę wchodzi nie wiele ciągników:

Ursus 1674, John Deere 6000D, Pronar, DF Agrotrac i chyba jakiś McCormick.

Edytowano przez MDSikor

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

Ja osobiście też uważam, że elektronika to nic złego. Jak kolega wyżej napisał, że jeśli ktoś dba to i będzie mu ciągnik długo służy i bezawaryjnie oczywiście. John Deere oczywiście polecam. Proste B. dobre rozwiązania wersje clasic lub basic na przykład.

Edytowano przez RolnikMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

bez elrktroniki. prosze bardzo Moj ursus360-3p rok89 godzin 3600 z groszami i 3 lata temu generalny. ciagnik cud marzenie:D za 240tys mozesz i nawet jutro przyjechac;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

właśnie przyjedzie jakiś znawca pogrzebie 5 min weżnie 2 tys za co się pytam ???

 

 

Jak za co? Za naprawę.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy jaki ciągnik wybrać za ok. 250000 o mocy 140-160 KM .Ma być nowy.:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzipet    0

no to za taka kase to duzego wyboru nie ma w nowych, stawiam na ursus 1674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A DF Agrotrac ?Wiem że dużego wyboru nie mam dlatego pytam co możecie polecić. Ursus tak jak najbardziej tylko żeby miał przedni TUZ WOM i biegi pełzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

za 250tyś netto to John Deera 6930 comfort nam proponowali w pod poznańskim Jelonku, za Premium chcieli 300 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Może uda ci się za te pieniądze (jeżeli to kwota netto) kupić MF-a 5475 (145 HP i 6 cylindrowy Perkins), albo 5480 (145 HP i 4 cyl. SISU). Nie wiem jaka jest cena podstawowa, ale do 250 tysięcy może uda się stargować.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawową wersje DF M610 by może starczyło nie dużo więcej niż chcesz wydać a już ma super wyposażenie podług JD Comfort.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To cena brutto przepraszam że nie napisałem na początku na JD czy MF nawet się nie napinam moze zetor ale nie wiem czy duże są już dostępne może pronar P7 chyba nie wiem nie wiem podrzućcie jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj