kkrzysiek

Ciągnik w przedziale 231-280 tysięcy złotych

Polecane posty

AlaCapone    5015

Nie daj się otumanić "sprawnym inaczej". Co to znaczy drogie? Tak, w porównaniu do cen części Ursusa C-330 są drogie. Które części są drogie? W porównaniu do jakiej marki są drogie? Podaj konkretnie: cena sprzęgła JCB wynosi tyle a tyle, zaś cena "x" tyle. Teraz z innej beczki: Ile wytrzymało sprzęgło marki "badziewie" a ile JCB?

 

Masz zamiar tym ciągnikiem zarabiać, czy marnować czas na wymianę tanich części.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

To jest twój wybór, ale ten JD to całkiem inna klasa niż JCB i nie ma tu porównania. To tak, jak porównywać malucha z VW.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czy mam rozumieć że john dere został porównany do malucha :) ? Głupoty ktoś tu opowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Koledzy, nie mam zamiaru z nikim na ten temat dyskutować, ani tym bardziej nikogo obrażać. :D Com napisał napisałem. :D  Takie jest moje zdanie na podstawie rocznych doświadczeń z tymi dwoma markami. Wprawdzie ten którego dosiadałem był większy bo JCB Fastrac 8200 280KM.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2244

@AlaCapone JCB lekkie zero uciągu, wiedziałeś o tym z własnych doświadczeń?? Zaletą jcb tylko ta skrzynia i to nie wiadomo czy rębak dopuszczony jest do 70km/h.

 

 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja brałbym może za 250tyś 7720 ciągnik ok 170km ciągnik ciężki wysoki moment obrotowy i bardzo wytrzymały. Nie brałbym 6150R/M Za 300tyś neeto tylko do rębaka. Brałbym właśnie 7720 bądz może 6920. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak TLS+ i np bardzo wytrzymałą skrzynię PowerQuad + :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

U mnie JD który ma filtr DPF(Akurat 6150R i 6150M mają) byłby od razu skreślony,skoro w samochodach DPF sprawia więcej kłopotów od AdBlue to w ciągniku pewnie będzie tak samo.

Jeśli ciągnik ma pracować tylko z rębakiem to raczej nie ma sensu płacić za jakieś zaawansowane technicznie skrzynie biegów i systemy które tylko podniosą awaryjność tylko trzeba brać coś prostszego bo przy samym rębaku i tak się tego nie wykorzysta.

Zainteresuj się ciągnikami Mccormick i  Landini,proste konstrukcje,mało elektroniki,komfort może nie taki jak w droższych markach ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KS555    0

Witam. Proszę o pomoc/sugestie/porady.

Zetor forterra HD/ Kubota m135gxs/ inna marka ?

moc min. 130 - 140 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kubota to chyba dosc drogo wychodzi... moze cos z nh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kubota 210+vat?? gdzie taka cena? maxxum pewnie ok 300-3200 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale maxxum 140 mamy dwa i są z jednego roku, jeden z turem drugi bez i mają ponad 3000 tyś mtg i nic poważnego się nie stało w oby dwóch. Za to Case puma ma ponad 330 mtg od kwietnia to po za tym że adblue się skończyło to nic więcej(ale w pumie 210 cvx z chipowana 246 km i ma 1500 mtg i też nic się nie dzieje)
Więc polecam case maxxum 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

maxxuma 140 do 250 netto spokojnie kupi i jeszcze pewnie parę złotych zostanie, w tej cenie pewnie też sie zmieści puma 130 ( ale raczej nie cvx)

a jak nie chce 6 cyl to zawsze maxxum 130 zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KS555    0

Witam.

Jednak dołożyłem 50 tyś i kupiłem Valtrę N123 Versu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj