kkrzysiek

Ciągnik w przedziale 231-280 tysięcy złotych

Polecane posty

koralgol18    12

a co sądzicie o fergusonach, deutz, jd, case jakie modele wyrwał bym do tej kasy ostatnio oglądałem sama iron chyba 115 6cil z tuzem zaśpiewali 210netto dobra cena czy nie . polecacie same czy nie a może same 110 lub 125 ta sa 4cil ale niewiemile kosztują bo zapomniałemsie pytać u mnie jest diler zetora i niewiem podchde do marki zetor z dystansem niewiem czemy wolałbym coś z innej stajni

i dzieki chłopaki ze piszecie napewnota to misie przyda i przemyśle każda propozycje

 

Do dawidg2

,,Radzę poszukać podobnego tematu, a za 250 milionów to każdą markę kupisz, albo z każdej marki po jednym ciągniku"

 

naucz sie czytać 250 milionów gdzie niby tak napisałem jak już 250tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

No właśnie może to jakiś model z zapasów dilera z starszych modeli ale napewno nie T6/7 :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

A więc zadzwoniłem do szwagra i podaję oficjalne ceny jakie mają w cenniku: model 4cylindrowy o mocy nominalnej 110km i max 130 kosztuje 215 000, model 4cylindrowy o mocy nominalnej 130 km i max 150 kosztuje 225 000 a najmniejsza szóstka o mocy nominalnej 117 km i max 155 kosztuje 220 000. Ale tak jak mówi można jeszcze coś utargować i to czasami sporo na większej ilości maszyn więc te 210 000 zł jest jak najbardziej realne. Podczas dnia otwartego w październiku można było T 6 z silnikiem 4cylindrowym kupić 25 tyś taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

Ciekawe jakie wyposażenie bo tanio jak cholera w porównianiu do claas, jd i valtra ja się pytałem i to chyba jest T7 bo w T6 niema 117km albo coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Panowie na stronie Perkoz Brodnica jest kontakt do mojego informatora :) jak otworzycie dział sprzedaż to jest ten Pan na samym dole w szarej koszuli :) Piszę tak bo nie chcę operować jego nazwiskiem na publicznym forum. Ceny u nic są naprawdę przystępne i może właśnie dlatego sprzedają bardzo dużo. @Tomek 90 jak już to największy z serii t5 ma moc max 117 km bo t7 to już kolosy :) ale ja mówię o t6. A co do marek ciągników które wymieniłeś to już zupełnie inne pieniądze wchodzą w grę tzw. wyższa półka ;) Znajomy z okolic Nidzicy kupił 147 km Agrotrona i 2 lata temu dał ponad 300 tys. netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Witam drogich agrofotowiczów założyłem ten temat zeby sie dowiedzieć jaki ciągnik wybrać w przedziale mocowym od 110 do 140 km i zeby nie kosztował więcej niż 250000 tysięcy brutto . co lepsze 4 cylindry czy 6 cilindrów .na wyposażeniu mile w widziany przedni tyz.

 

W tytule tematu może masz 250 tys brutto, ale w 1 poście masz już 250000 tysięcy brutto, więc to raczej 250 mln? nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawido1352    7

Panowie wszystko zależy od wyposarzenia. :D. Ja moglem kupić JD , Claasa, NH, Case w bardzo podobnych cenach w ktÓrych była niewielka różnica ale przy wyborze wyposażenia cena rośnie:D. Możliwe że ceny poszły w dól ale aż Tyle to dobrze:p. Czyli wyglada na to że przpłaciłem swojego NH t6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1012    42

Panowie zdaje sobie sprawę, że piszecie o nowych ciągnikach i kreci Was ten temat i jak widze jesteście pochłonieci wybieraniem, zdaje sobie sprawę, że każdy ma swój rozum apeluje jednak o rozsądek i dokładne przeanalizowanie czy aby napewno każdego stać stać na zakup nowej maszyny. Komfort pracy jest ważny ale komfort psychiczny ważniejszy, może lepiej pomęczyc sie troche w hałasie za dnia niż nie przesypiać całych nocy i myśleć o kolejnej racie. Mój wpis choć może dziwny nie ma na celu kogoś obrażać tylko ostrzegać. W mojej okolicy wiele się słyszy o przeinwestowanych gospodarstwach o o wielu samobójstwach.

Edytowano przez 1012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralgol18    12

do dawidg2

wiesz jak zwał tak zwał jeden odczyta tak a drugi tak

 

chłopaki nie ma co sie kłucić o te 10 tys na plus czy minus acz kolwiek wiadomo to co utargujesz jest twoje

teraz druga sprawa słyszełemze sielniki nie wytrzymujaw nh czy to prawda

i co sadzicie jeszte o innych markach takich jak te fergusonach, deutz, jd, case jakie modele wyrwał bym do tej kasy ostatnio oglądałem sama iron chyba 115 6cil z tuzem zaśpiewali 210netto dobra cena czy nie . polecacie same czy nie a może same 110 lub 125 ta sa 4cil ale niewiemile kosztują bo zapomniałemsie pytać u mnie jest diler zetora i niewiem podchde do marki zetor z dystansem niewiem czemy wolałbym coś z innej stajni

Edytowano przez koralgol18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Kolego @1012 ja też podchodziłem w ten sposób i kupiłem używanego Zetora 12145. Wyglądał na stan bardzo dobry a w ciągu 3 miesięcy dołożyłem do niego 6 tys. i jeszcze pewnie drugie tyle włożę żeby wszystko grało na 100% dlatego czekam na premię dla młodego rolnika w 2014 i biorę nowy bo ten jest skarbonką bez dna. Jedno wyremontuję to drugie wysiądzie. Co do komfortu psychicznego to zastanawianie się "co się znów popsuło i ile będzie to kosztować?" też nie jest miłe. Zetora 5340 mamy od 1998 r. ma nabite już prawie 7000 mth i praktycznie żadnej awarii. Nowe to jest jednak nowe. oczywiście że czasami się trafi na dobry egzemplarz tak jak ja trafiłem na kombajn ale dałem za niego sporo jak za Z056 ale mam go 4 sezony, wycinam ok 130 ha rocznie i nic się poważniejszego nie dzieje. Mały przegląd przed sezonem i całe żniwa bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianb1996    0

Witam. Rodzice rozglądaja sie za kupnem nowego ciągnika do 250tyś.

Będzie on zajmowany do pracy w polu z pługiem 4-skibowym to będzie jego najcięższa praca.

Nie wiem jaki ciągnik im doradzić. Przedział mocy to od 105-120KM.

Czy McCORMICK to by był dobry wybór, chcieliśmy brać NH ale ostatnio bardzo narzekaja na niego więc doradzili nam MC.

Oczywiscię nie chcemy aby ten ciągnik spalał bardzo dużo, musi miec rewers( to chyba już podstawa)

Ciągnik oczywiście musi być nowy

 

Czy możecie mi coś doradzić. Jaki proponujecie

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powiem ci że są to dobre markowe ciągniki ,mało awaryjne,twarde,ale troche ubogie bo odstają od innych znanych marek.

A jak coś konkretnie chcesz wiedzieć to napisz coś więcj np:model> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verbatim    1

Witam. Rodzice rozglądaja sie za kupnem nowego ciągnika do 250tyś.

Będzie on zajmowany do pracy w polu z pługiem 4-skibowym to będzie jego najcięższa praca.

Nie wiem jaki ciągnik im doradzić. Przedział mocy to od 105-120KM.

Czy McCORMICK to by był dobry wybór, chcieliśmy brać NH ale ostatnio bardzo narzekaja na niego więc doradzili nam MC.

Oczywiscię nie chcemy aby ten ciągnik spalał bardzo dużo, musi miec rewers( to chyba już podstawa)

Ciągnik oczywiście musi być nowy

 

Czy możecie mi coś doradzić. Jaki proponujecie

 

Połączony

 

Kolego , Ja mam McCORMICK'a MTX 135 - to jest naprawdę to czego szukasz... tylko dla ciebie to MTX120 (ma 117 KM)

 

1. Ciągnik na żeliwnej ramie (tak jak stary CASE MX a nie jak ten nowy CASE MAXXUM bez ramy - New Holland T6 ;/ )

2. Niezniszczalna skrzynia (nie robiłem ani jednego remontu w CASE MX170 rok 1997 a mam już prawie 17 000mth) a ten sam ciągnik to teraz McC MTX

3. j.w. 16x12 Skrzynia o prędkości 43km/h

4. w McC MTX135 i MTX120 masz silnik 6 cylindrowy IVECO o pojemności 6,7 litra na pompie rotacyjnej mechanicznej (nie ma żadnego COMMON-RAIL !!! )

5. Nie jest tani - ale w spalaniu , w przeglądach i eksploatacji wyjdziesz na WIELKI PLUS bo jest bardzo TANIO!!

 

Życzę udanego wyboru!

 

P.S. jak nie wierzysz wejdz sobie na YT i oglądnij filmik o McCORMICK MTX - naprawdę super-nowoczesny wygląd! :)

 

Miałem różne ciągniki do wyboru, ale zobacz że wszystkie mają w tej mocy już COMMON-RAIL i najczęściej są to 4 cylindrowe silniki które są wyżyłowane :((((

 

Cena jak się pytałem w Bartoszycach dzisiaj to cennikowo powiedzieli 245 000 PLN NETTO także było widać u handlowca że jeszcze troszkę by opuścili z ceny.

 

A do ceny brutto weś sobie G125MAX w pełni mechaniczny ciągniczek za około 240 000 PLN BRUTTO (dziś zrobiłem super wywiad bo brat kupował X60.30 :) .. ) dlatego z cenami trochę jestem na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksu101    0

Witam. Posiadam gospodarstwo o powierzchni 20 ha.Poszukuje ciągniki od 120 KM morze być nowy lub używany.

Cena to do 200 000

Edytowano przez Koksu101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Tyle koni na taki areał? czy to nie jest aby przerost formy nad treścią?

toż Ty nawet 100 motogodzin takim traktorem nie narobisz.

No ale Twoja decyzja, jak masz kase, to kupuj.

 

To w końcu 200 czy 250? netto czy brutto?

MAsz jakieś dodatkowe wymagania? Coś, co koniecznie musi być w ciagniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksu101    0

200 000 tyś brutto w tej chwil mam ciągniki o mocy 125 km 20 ha to moje pole a 35 ha mam w dzierżawie które nie długo kupie

Edytowano przez Koksu101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

za 200 netto, jakbyś sie dobrze targował, to juz byś moze jakiegos 6 cyl case maxxuma 125 /nh t6 w podstawowej wersji/ z zeszłego rocznika wyrwał

 

claasy, df, jd, mf, valtra wychodza jeszcze drozej. o fendzie to juz w ogóle nie ma co marzyc.

 

dosc tanio wychodzi jeszcze landini w wersji mechanicznej z minimum elektroniki, pewnie bys sie łąpał w budżecie 200 netto

http://allegro.pl/la...4487329795.html o taki. I ma 6 garów.

 

MOzesz iść po taniosci i wybrac zetora/farmtraca/ ursusa/pronara, ale ja bym sie w to nie pchał.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksu101    0

Mi nie jest potrzebny nowy ciągnik ale żeby miał conajmniej 120 km i żeby nie był to ursus ani MTZ ciagnik ma radzici sowie z pługiem 4 skibowym obracanym i zestawem uprawo siewnym 3 m

 

Czasami mysle nad zakupem http://otomoto.pl/mccormick-mtx-200-A416024.html miałbym święty spokój z mocą kupic plugi 5 i ten ciągniki wystarczył by mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

200 KM na 55 ha? Widzę, że szalejesz... Ja za swoj. TT6.155 dałem 210 tyś. netto


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjaannss33    0

Witam, poszukuje ciągnika do 250000zł który będzie wykorzystywany głównie do ciągnięcia rębaka który waży 17 ton. Traktor ma posiadać około 150KM oraz tzw. szybka skrzynie biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

JCB Fastrac 3200. Skrzynia 0-70 km/h robi wrażenie. Skrzynie konkurencji to tylko parodia.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj