Skocz do zawartości
News
marcin974

Kolejna zabawa dla AgroFotowiczów - ułóżmy historyjkę z trzech slówek

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcincc360    57

Być pełen sił :D

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez eloose
      Witam, poszukuje węży ogrodowych, zwykłych do wody, jednak wysokiej jakości. Potrzebna mi będzie ich większa ilość(około 50). Znacie jakąś firmę, która produkuje takie węże wysokiej jakości i będę mógł zakupić od nich bezpośrednio większą ilość?
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez chomiuk123
      Witam Mam problem z dealerem marki Zetor a mianowicie przelew był zrobiony 27.03.2018.A ciagnik nie został jeszcze dostarczony sezon prac polowych sie zaczyna ja nie mam czym robić.Moje pytanie jest takie: Ile mają czasu na dostarczenie towaru od czasu zapłaty? Czy ktoś sie z czym taki spotkał i co w tej sytuacji zrobić?
    • Przez kondziu123
      Witam, nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy.
      Ostatnio słyszałem że będą kontrolować zbiorniki na paliwo. Chodzi o to by każdy posiadał zbiornik dwupłaszczowy albo zbiornik jednopłaszczowy który posiada atest. Tak zwane plastikowe tysiaki nie mogą służyć do przechowywania ON ponieważ nie są do tego przeznaczone. I teraz pytanie czy to jest prawda i znaleźli kolejny pomysł na gnębienie rolników czy po prostu firmy sprzedające atestowane zbiorniki chcą zarobić?