Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek1994

JCB 531-70

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
siwy07    2

Sam poszukuje ładowarki tyle że chce 530 70. Z tego co wiem najlepiej zmierzyć jakie ma ciśnienie, można też zaprzeć się ramieniem i podnieś przednia oś i sprawdzić czy nie ma nigdzie luzów. Słyszałem też że niektórym pękało mocowanie kolumny gdzieś tam z tyłu i czasami biła aż kolumną o kabinę, wiec tez można sprawdzić czy nie jest gdzieś tam spawana kolo sworznia. Sam tez chętnie posłucham rad bo dopiero poszukuje maszynki i nigdy nie miałem z nimi za wiele do czynienia to co tu napisałem słyszałem od znajomych i nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

Od jakiegoś czasu też się rozglądam za takim sprzętem i szczerze to tylko 2 marki; JCB i Manitou najmocniejsze najsolidniejsze i najtrwalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

po 1 dlaczego ten temat jest w zetorach. A po drugie sam jestem na kupnie 531-70 ale nową biorę, bo oglądałem 3 letnie maszyny sprowadzone z anglii i normalnie szok, tam gdzie odprysk lakieru był to już rdzewiały, a jedna całą ramkę na dole drzwi miała w rdzy. Tłumaczyli się trudnymi warunkami że pracowały.

Edytowano przez dawidg2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

po 1 dlaczego ten temat jest w zetorach. A po drugie sam jestem na kupnie 531-70 ale nową biorę, bo oglądałem 3 letnie maszyny sprowadzone z anglii i normalnie szok, tam gdzie odprysk lakieru był to już rdzewiały, a jedna całą ramkę na dole drzwi miała w rdzy. Tłumaczyli się trudnymi warunkami że pracowały.

 

 

Co do rdzy to powiem na czym rzecz polega, a mianowicie niech nikt nie sprowadza sobie nic z anglii ponieważ tam jest wilgotne i słone powietrze, bierze się to z otaczajacych wód. W niektórych rejonach po zakupie nowej maszyny rolnicy tamtejsi spryskują ją olejem aby ograniczyc dostep powietrza do farby i innych elementów, sam bedąc w zeszłym roku w angli z niedowierzaniem patrzyłem jak rolnik nowiuteńkiego NewHolanda spryskuje olejem przekładniowym :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy07    2

tu muszę się zgodzić widziałem 2 ładowarki z 2004 i 2006r z anglii i wyglądały co najmniej na 20 lat, nawet w środku były tak zardzewiałe że mało nie wypadła podłoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Też tak pomyślałem że ta woda otaczająca i wilgotność robią swoje. Ale druga sprawa może farba też jakoś kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Sam dealer mi mówił że rdzewieją, mam nadzieje że u mnie nie będzie się to działo. Pozatym nie będzie pracować przy oborniku więc powinna wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj