Brukarz

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Polecane posty

kamils    6

chyba cena 12+VAT słyszałem też że 13+VAT jak próbki przejdzie ale sam nie sprzedałem jeszcze ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil178    0

W moich stronach jest droższy. Ja sprzedałem w zeszły czwartek za 16 zł. A dziś słyszałem o 19 zł, więc cena rośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

teraz to u nas też po 15 + VAT a jak dobrze próbki przejdzie to i 17+VAT a u ciebie te 19 to netto czy brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian0826    6

Zapraszam do uczestnictwa w grupie na faceboku ,,kozłek lekarski" -grupa stworzona w celu wymiany doświadczeń spostrzeżeń i informacji :) Wystarczy wpisać w wyszukiwarce fejsa kozłek lekarski i powinno znaleźć grupę założoną przez Pan Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazuca    1

Witam obecna cena to 18+ vat i będzie rosła w góre :D

Edytowano przez Brazuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik24l    0

U mnie nawet cena 20+wat a do jakiej ceny dojdzie to nikt tego nie wie ale zaczynaja ludzie sprzedawac wiec duzo juz pewnie nie wzrosnie a skad ten Mariusz C??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6
Dnia 14.01.2020 o 08:26, bobik24l napisał:

U mnie nawet cena 20+wat a do jakiej ceny dojdzie to nikt tego nie wie ale zaczynaja ludzie sprzedawac wiec duzo juz pewnie nie wzrosnie a skad ten Mariusz C??

Skąd jesteś ze taka cena bo ja wiem o 18 +VAT ale to jak leci bez próbek ! (lubelskie) a u ciebie ta cena po badaniach czy jak leci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuzs21    0

Aktualnie mogę dać 17,5 netto :) jak coś zapraszam do kontaktu. Przy większych ilościach mogę dorzucić 0,50 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian0826    6

Czy ktoś wie co wpływa na plon kozłka? Słyszałem że podobno ludzie kopią nawet po 4t/ha suchego . Czy ktoś zbliżył się do tego poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Jest to wynik osiągalny a nawet można go pobić tyko trzeba mieć odpowiednie kawałek ziemi nawozenie no i wodę z nieba bo bez tego nic nie będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazuca    1
Dnia 18.01.2020 o 00:01, Damian0826 napisał:

a o jakim nawożeniu mowa ? 

Widzę że jesteś nowy poczytaj wstecz a będziesz wiedział co i jak. Co do nawożenia to musi być dobre pH gleby i oczywiście nawóz organiczny lub sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj