Brukarz

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Polecane posty

Edin    27

Fajny filmik, czym wrzucacie potem korzenie na przyczepę?


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek207    0

Nowicjusz filmik zaje...fajny ale jak cena taka niska będzie to drugiego traktorka do ciągania przyczepy w tym roku sobie nie kupisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

chorzel221 a nie myślałeś sobie zrobić jakiegoś sprzętu do wrzucania? Może coś na zasadzie przyczepy samozbierającej?


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Tylko że wtedy spory ciężar zrobi się na tyle. Będzie podnosić cały przód i wyjmować lemiesz z ziemi. Wtedy trzeba by zrobić obciążenie na przodzie równe obciążeniu wsadu zbiornika. Ewentualnie pokombinować i zrobić zbiornik na ramie z przodu. Czy tak czy tak należało by wzmocnić ramę. 

 

Może pasował by jakiś gotowy kosz od Anny albo Neptuna tylko przenośnik trzeba by wykombinować.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol-Zbyt    0

Witam, chętnie kupię suszone korzenie kozłka lekarskiego dobrej jakości między innymi olejki min 0,4% kwasy 0,17% , i wolne od   pozostałości po pestycydach . Zainteresowane osoby proszę o kontakt PRIV poprzez agro foto.

Pozdrawiam zielarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorzel221    183

Witam, chętnie kupię suszone korzenie kozłka lekarskiego dobrej jakości między innymi olejki min 0,4% kwasy 0,17% , i wolne od   pozostałości po pestycydach . Zainteresowane osoby proszę o kontakt PRIV poprzez agro foto.

Pozdrawiam zielarzy .

Szkoda ,że tak późno się pan tu odezwał. Niech pan napiszę w wiadomości prywatnej cenę jaką pan proponuje, chętnie nawiązałbym współpracę jeżeli cena byłaby korzystna. Województwo Kujawsko-pomorskie powiat Włocławski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kratosik    0

Pesymista twierdzi ze walerian smierdzi-optymista dowodzi ze to nic nie szkodzi.a moze jednak da wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofilek    0

niewiecie że zatrzymywanie skupów to celowe działanie żeby nie podnosić cen ludzie myślą ze już nie będą skupywać ,a gdy tylko otworzą skup  wypychacie towar za marną cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kratosik    0

Tofilek a nie pomyslales o tym ze kurowiak pyta np.bo mu od dziesiatego do dziesiatego nie starcza.to chce sprzedac meterek zeby miec na ch....a co do skupow to oczywiscie masz racje.nie zdziwie sie jak przed swietami bedzie po 5-vat.pozdrawiam tych którzy nic nie sprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurowiak    0

Mi akurat starcza bo mam inną pracę ale jestem ciekaw. Ale z tofilkiem się zgodzę u teścia juz worki przygotowane czekają aby skup jakiś ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofilek    0

napewno sytuacja z kozłkiem się nie poprawi ,wcześniej ludzie sadzili 30 ary i mieli z tego jakieś pieniadze teraz musza posadzić 3 razy tyle żeby troche zarobić. zatem towaru jest bardzo dużo na rynku a cena będzie bardzo słaba i raczej się juz nie podniesie do tego co było kilka lat temu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta0909    0

Witam;) I jak tam kochani tegoroczne zbiory? Możecie się pochwalic? Ktoś sprzedał,ktoś czeka? Wszystkiego co najpiękniejsze na święta !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kratosik    0

Witam.najpiekniejszy mial byc skup po 2zl za kilo ale po tyle to chyba nawet mikolaj nieda.ja nic nie sprzedalem, narazie czekamy.Wesolych Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta0909    0

Rozumiem ich zagranie taktyczne z tym skupem ale żeby już po dwójce skupowac?Paranoja. Kratosik czy dobrze Cię zrozumiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kratosik    0

Rozumiem ich zagranie taktyczne z tym skupem ale żeby już po dwójce skupowac?Paranoja. Kratosik czy dobrze Cię zrozumiałem?

Oczywiscie ze zle zrozumiales.Ot taka ironia swiateczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez DarekGrzebyk
      Witam czy ktoś siał słonecznik ozdobny na kwiaty . Chodzi mi w jakich odstępach między rzędami i czy w czystym siewie czy zmieszane np z saletra . Siewnik zwykły do zboza 3 m 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj