Brukarz

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luxer    2

Koledzy a moze juz warto zakonczyc te ''wojny regionalne'' bo nic dobrego z tego nie winika.Pomyslcie ze moze o to chodzi i ktos sie z tego smieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landin    0
Napisano (edytowany)

landin na jaka cene mogę liczyć na chwile obecna w waszych skupach?

 

 

obecna cena marna na skupach wacha się od 6 do 7.50

skupują na sosnówce,łonkoći ,syrach towar musi byćczysty bez piachu próbek niebiorą

 

Nawet bym sie z tobą zgodził landin widzisz może się wcale tak nie różnimy he he a z tymi ruskimi bym sie tak nie obawiał coś tam na ukrainie tworzą ale rzeby się tak obawiać ich no nie wiem,słyszę o tym już od kilku lat i nic się w sumie nie dzieje,czy wolny rynek zniknie jakos od 30 lat jest i jest więc może nie zniknie ale napewno ulegnie znacznej przebudowie,po za tym nie tylko niemcy biorą więc nie piszmy czarnych scenarjuszy:)

 

pozyjemy zobaczymy jak to bendzie. od wielu lat są wachania cenowe ludzie się smiali w latach 95-98 gdy powiększałem nasadzenia a 99 wszyscy się zucili i cena na wolnym rynku spadła do 2zł a w 97 sami wiecie jaka była tych wachan było jusz naprawdę dużo.

teraz też przetrwają wytrwali a bez mała połowa odpadnie jusz słysze w mojej okolicy od ludzi ze niesadzą bo się nieopłaći idą w truskawke i maline. a scenariusze naprawdę różne mogą być zależy od zimy,wiosny iopadów letnich

.

 

kolego lubczyk oraz luxer niemam zamiaru walczyc z żadnym regionem. najlepiej jak byśmy się jakoś zjednoczyli w grupe było by nam wszystkim łatwiej rozmawiać oraz negocjowac z firmami. ja bym był za stworzeniem grupy producenckiej

Edytowano przez landin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

skupują na sosnówce,łonkoći ,syrach towar musi byćczysty bez piachu próbek niebiorą

 

teraz też przetrwają wytrwali a bez mała połowa odpadnie jusz słysze w mojej okolicy od ludzi ze niesadzą bo się nieopłaći idą w truskawke i maline. a scenariusze naprawdę różne mogą być zależy od zimy,wiosny iopadów letnich

.

 

kolego lubczyk oraz luxer niemam zamiaru walczyc z żadnym regionem. najlepiej jak byśmy się jakoś zjednoczyli w grupe było by nam wszystkim łatwiej rozmawiać oraz negocjowac z firmami. ja bym był za stworzeniem grupy producenckiej

Jestem za i podpisuję się za takim pomyslem i lewą i prawą ręką,czekam na propozycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batman17    1

witam jaka jest teraz cena kozłka mam około 10 ton myty okolice garbowa tel 500685649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula2706    0

skupują na sosnówce,łonkoći ,syrach towar musi byćczysty bez piachu próbek niebiorą

 

 

 

 

 

tak! biorą! tylko po rodzinie, najbliższym sąsiadom. A jak ktoś dzwoni nawet z sąsiedniej wioski to mówią:- "jest przestój bo zima"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Caly czas liczycie na tych pseudoskupowiczow ???????????? .A nie tylko i wylacznie na siebie??????????.Olejcie ich to tym szybciej padna i zrobi sie porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbjjkjvvv    0

hei

 

słyszałem że jakis Pan Domanski kupuje dużo kozłka lekarskiego ?

czy ktos wie gdzie ten Domanski ma skup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

Jak z tą grupą producencką kolego landin kolego luxer pisać jestem chętny podjąc z wami współpracę jak mamy robic grupę to robimy chciałem kiedyś u siebi cos takie skleic ale gdzie tam każdy sobie rzepke skrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynko    3

Witam panowie. Ja też bym się pisał na taką grupę. śledzę to forum ale panowie nie sprzeczajcie się bo to nieważne kto skąd jest tylko trzeba sobie pomagać i trzymać się razem a grupa to bardzo dobry pomysł bo ja do takiej już należę tylko że w uprawie tytoniu ale chętnie przystąpił bym do grupy przy uprawie kozłka bo tego taż mam około 6ha a jestem z okolic Biłgoraja to jest pogranicze lubelskiego z podkarpackim ale jestem gotowy na podjęcie współpracy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Za grupą i ja się podpisuję. Od dawna chodzi mi taki pomysł po głowie. Najlepiej by było się gdzieś spotkać i umówić szczegóły/plany/propozycje ale to już poza forum ;)


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

To ja proponuje na targach rolnych w kielcach 8 9 marzec można pooglądać ciekawostki maszyny itd i też usiasc przy piwku i pogadac,szczegóły proponuje wymienic po za forum pisać na priw albo dam jakieś gg jak trzeba.A targi bardzo ciekawe także przybywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Jesli sadzicie ze w jakis sposob bylbym pomocny w grupie to oferuje siebie ;) ;) gg 45425884.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynko    3

Mi spotkanie w Kielcach by odpowiadało a szczegółowe pytania proszę na priv ewentualnie podam tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzg21    0

Witam,czy dla grupy taki rozrzut po regionach to nie jest problem?

Do założenia wystarczy min.5.więcej członków to lepiej.,czy jednohektarowy ma szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynko    3

Każdy ma szanse kto zechce współpracować zgodnie z założeniami grupy a rozrzut po województwach to nie powinien stanowić większego problemu bo każdemu powinno zależeć aby jak najlepiej grupa prosperowała bo to będzie z korzyścią dla każdego plantatora, a tak na marginesie ma ktoś ciekawą krajalnicę do kozłka prosiłbym o fot albo jakiś opis oczywiście na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Wszyscy juz chyba sprzedali.Cisza sie zrobila na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

Towaru mało cena wciąż do góry kupcy zabijają się jeden przez drugiego a miliony na koncie puchną :lol: :D;)

Jak z tymi kielcami kto się wybiera bo temat zakładania grupy umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

U nas wykupione nie ma co kupować już,zostali ci co czekają jak po 27 będzie :lol: Panowie nie szalejcie tak z tą grupą producecką hahahahaha :P grupa powstanie jak wróble będą miały po dwa kilo a kozłek po 40zł będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez ashelyjones965
      Dove acquistare CELI B2, 
      Dove acquistare euro! tutte le valute ]
      Dove acquistare Duolingo, DALF , DELF .
      Dove acquistare diploma con verifica e approvazione online
      Dove acquistare documenti accreditati e certificazione verificata. (testduolingo6@gmail.com).
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj