Brukarz

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Polecane posty

luxer    2

ja nie uprawiam ale wczoraj dzwoniłem i w okolicach Abramowa cena 9zł+vat...oczywiście lubelskie

Witam.nie sprzedawajcie za grosze niech choc wsrod zelarzy bedzie zgranie.dziwie sie troche kupujacym ze nie mysla o przyszlosci,Zeby w przyszlym roku sami nie musieli sadzic,kto sie tym zajmuje to wie jakie sa na to naklady .Kolega wczesniej napisal ze moze byc po 5 i dlatego watpie zeby ktos pracowal za taka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chucknorris   
Gość chucknorris

Jakie ceny przewidujecie w tym roku? Czy jest sens trzymac go jeszcze czy sprzedać go po takich cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekc360    1

Czy można stosować jakieś opryski na chwasty jedno i dwuliścienne w uprawie kozłka lekarskiego ? Jakie to będą środki ? W jakim czasie sie je stosuje ? W jakiej dawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzynio    0

wiecie moze co sie dzieje ze w srodku sezonu skupowego skupy stoją ? nieskupuja? przynajmiej w lubelskim? a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

kurde!! ludzie czy wy nie możecie założyć jakieś spółdzielni rolniczej czy czegoś innego? z 10 plantatorów się zebrać, pojechać do herbapolu i porozmawiac z nimi? inna gadka jest jak jest duza ilość towaru a inna jak jest mała.

Baaaa sa dopłaty - spróbować moze samemu otworzyć firmę, pakowac i jeździć rozwozić po hurtowniach, sklepach itd. Na pewno będziecie konkurencyjni!

Sam kiedyś dzowniłem do Niemiec żeby sprzedać mięte. Owszem zainteresowanie było ale niemiec powiedział, że przysyła tira i tyle ma być. Ja niestety nie mam takich ilośći mięty.

Temat totalnie odpuściłem już ale wy powinniscie coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255

Jakie macie sita w swoich suszarniach, chodzi mi dokładnie o suszarnie podłogowe czy macie sita z otworami czy z perforacji mostkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255

ponad 200 osób przeglądało ten temat a nikt nie ma suszarni podłogowej, dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Jakie macie sita w swoich suszarniach, chodzi mi dokładnie o suszarnie podłogowe czy macie sita z otworami czy z perforacji mostkowej?

 

 

Najlepsza jest blacha perforowana bo nic się nie zaczepia podczas np. przewracania i sie nie niszczy jak siatki, u mnie jest siatka z żyłki i też jakoś daje radę kwestia dobrego przymocowania do konstrukcji.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12345    0

Kupię nasiona i rozsadę kozłka lekarskiego 883513865 proszę dzwonić

 

Kupię nasiona i rozsadę kozłka lekarskiego 883513865 proszę dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Sporo osób by kupiło, ja będę miał może na 10ha, lubczyk i arcydzięgiel praktycznie sprzedany. Z tego co sie orjentuje to w całym kraju jest niedobór sadzonek i nasion. Sporo plantacji nie przezimowało więc ceny powinny być dobre.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brukarz    0

jestem z okolic abramowa jak ktoś chce jakies info o skupie sadzonkach suszarniach to dzwoncie 782 154 318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Jak tam cenowo u was teraz skup kozłka wygląda?


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255

 

 

Najlepsza jest blacha perforowana bo nic się nie zaczepia podczas np. przewracania i sie nie niszczy jak siatki, u mnie jest siatka z żyłki i też jakoś daje radę kwestia dobrego przymocowania do konstrukcji.

 

A jakie Masz oczka w siatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Oczka mniej więcej 2x2mm.

 

Kozłek zaczyna rosnąć ;) sezon uważam za rozpoczęty ;)

 

 

https://skydrive.liv...AIm_wQW6v1wV4-o

 

 

Czemu nie można udostępniać na forum Fotek ze skydriv-u?

Edytowano przez Edin

HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Tylko dopłata podstawowa plus ewentualnie za rolnictwo ekologiczne i ONW, tak jest chyba ze wszystkimi ziołami.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyl1982    0

Panowie mam do sprzedania 400 kg kozłka. Macie może jakiś namiar na skup. Jestem z okolic Parczewa - Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

W jakich rejonach Polski plantacjom nie udalo sie przezimowac?

 

Zachodnie tereny kraju, Tam śnieg znikał częśćiej niż na wschodzie.

 

 

Panowie mam do sprzedania 400 kg kozłka. Macie może jakiś namiar na skup. Jestem z okolic Parczewa - Lubelskie

 

 

A można dokładniej?


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebas99    61

Witam panowie :) Też zajmuje sie uprawą kozłka i mam do was pytanie co polecacie na chwasty?? Oprócz pielenia ręcznego :D

 

U mnie przezimował bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez Pawel330
      Planuje zasiać seradele na areale 1 ha. Kiedyś to dziadek siał ale już nie pamięta ile się to dawało na 1ha/kg. Może ktoś z was wie ile tego się sieje i w jakim przedziale cenowym.
    • Przez ashelyjones965
      Dove acquistare CELI B2, 
      Dove acquistare euro! tutte le valute ]
      Dove acquistare Duolingo, DALF , DELF .
      Dove acquistare diploma con verifica e approvazione online
      Dove acquistare documenti accreditati e certificazione verificata. (testduolingo6@gmail.com).
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj