Brukarz

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Polecane posty

leather50    0

Witam. W naszej okolicy jeżdżą odbiorcy kozłka. Podobno na tą chwilę jest coś około 1400 zł za metr, także nie jest źle :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marste    0

Witam.Pędraki podgryzają korzenie kozłka na mojej plantacji ,zna ktoś skuteczny sposób na pozbycie się ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzynio    0

Witam. W naszej okolicy jeżdżą odbiorcy kozłka. Podobno na tą chwilę jest coś około 1400 zł za metr, także nie jest źle :rolleyes:

 

"Podobno" jakos mi sie w to wieżyć nie chce!!! a z jakich okolic jestes?

 

Witam.Pędraki podgryzają korzenie kozłka na mojej plantacji ,zna ktoś skuteczny sposób na pozbycie się ich?

 

dursban w podwójnej dawce najlepiej przed samym deszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leather50    0

Tak "metr", czyli 100 kilo. Ja jestem z łódzkiego. A to, że cena po 1400, to fakt, bo ci co mieli jeszcze do sprzedaży to sprzedali. Ja zadzwoniłem do kilku odbiorców z okolic i cena między 1200-1400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzynio    0

Masz namiary na tych kupców?? w lubelskim jest po 7zł za kg i nikt nie chce kupić dziwna rozbierzność bo do łodzi to nie tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leather50    0

Postaram się do jutra zdobyć numery do kilku kupców. Jakby co to napiszę Ci w prywatnych wiadomościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Witam.Pędraki podgryzają korzenie kozłka na mojej plantacji ,zna ktoś skuteczny sposób na pozbycie się ich?

 

 

Można stosować zaprawę Prestige Forte 370 FS przed sadzeniem. A teraz tylko Dursban najlepiej bezpośrednio pod krzak.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Marste zanim zastosujesz dursban dowiedz sie wiecej od producenta srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyl1982    0

Posiadam nasiona kozka lekarskiego z tegorocznego zbioru. Jeśli jest ktoś zainteresowany to mikolaj.m@poczta.fm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielarz15    0

nigdzie nie można sprzedać kozlka !!!!!!!!!!!!!! i to praktycznie przez cały ten sezon skupowy skupy stoją !!!!! i cen aspadla a na kolejny sezon prognozy sa jeszcze gorsze!!!! tak więc zamiast pielić ludzie będa orać!! :)

 

 

Macie jakieś namiary gdzie można sprzedać kozłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Efekt sobotnich wariacji: 20 ar nowego rozsadnika

 

post-47262-0-78723400-1375089929_thumb.jpg


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Wow! Piekny rozsadnik,czy wielkosc kamieni i ich rozstaw ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chucknorris   
Gość chucknorris

W jakim celu przykrywasz rosadnik folią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrowłóknina nie jest KONIECZNA. Znam wiele osób ,które nie przykrywają i normalnie koziołek wschodzi. Zależy od warunków meteo bo przecież chodzi o utrzymanie wilgoci. Poraz enty ponowię pytanie , co się dzieje z tymi skupami? Już od dłuższego czasu występują problemy ze sprzedażą (czyt. pół roku). Obdzwonionych zostało około 20 osób i ciągle nic. Jeżeli ktoś ma jakiś kontakt do skupu lub chce nawiązać współpracę proszę o telefon. 695460572. Pozdrawiam wszystkich zielarzy. Lubelskie, okolice Parczewa. Miejscowość Rusiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

@luxer

 

Z tymi kamieniami to wyszło tak ponieważ skończyły się szpilki do włókniny. Rozsadników mam trochę więcej niż na zdjęciu.

@chucknorris

Jak już wcześniej ktoś napisał to nie folia a agrowłóknina. Służy utrzymaniu wilgoci. U mnie kozłek sieje się po wierzchu więc wilgoć jest bardzo ważna. Na tym rozsadniku ze zdjęcia wschody były po 3 dniach.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogacz152    0

@luxer

 

Z tymi kamieniami to wyszło tak ponieważ skończyły się szpilki do włókniny. Rozsadników mam trochę więcej niż na zdjęciu.

@chucknorris

Jak już wcześniej ktoś napisał to nie folia a agrowłóknina. Służy utrzymaniu wilgoci. U mnie kozłek sieje się po wierzchu więc wilgoć jest bardzo ważna. Na tym rozsadniku ze zdjęcia wschody były po 3 dniach.

po 3 dniach wzejdzie , jak wode polewasz 2 razy /dzień conajmiej , itp.

Edytowano przez rogacz152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

U mnie cały czas jest podlewany, od momentu posiania nasion i przykrycia włókniną cały czas jest odkręcona woda (w nocy zazwyczaj jest wyłączona ). Stosujemy zwykłe zraszacze oraz zamgławiacze.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Przed sianiem Devrinol, ilość uzależniona od rodzaju gleby.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogacz152    0

stosowałem devrinol przed sadzeniem , i stomp , jak ruszyłem glebe chwasty znowu rosły , patoran dobry był ,ale wycofali , herbicyd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez ashelyjones965
      Dove acquistare CELI B2, 
      Dove acquistare euro! tutte le valute ]
      Dove acquistare Duolingo, DALF , DELF .
      Dove acquistare diploma con verifica e approvazione online
      Dove acquistare documenti accreditati e certificazione verificata. (testduolingo6@gmail.com).
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj