Skocz do zawartości
rakos93

New Holland TM190 Opinie .

Polecane posty

rakos93    0

Witam mam okazje kupic new hollanda tm190 co o nim sądzicie jest z 2004r jak sie sprawuja? w robocie ile pala ? i czy sa awaryjne? prosze o porade.

z góry dziekuję

maks95    5

Witam !

Przez jakiś czas miałem jako ciągnik zastępczy tm-a 175 maszyna godna uwagi bardzo silna i prosta w obsłudze komfort jazdy jest bardzo dobry jak na temte czasy ale podobno te dwa modele są bardzo awaryjne jeśli chcesz więcej informacji to polecam użytkownika @yarecki12 :)

Wiadomość z agroFakt.pl

yarecki12    0

Złom i tyle i tu nie chodzi o sposób użytkowania ani przebieg. Od tm190 i 175 lepiej trzymać się z daleka.

Mamy od nowości tm175 i było dużo różnych bardzo poważnych awari. Oprócz tego mamy tm155 i on się nic nie psuje - a oba ciągniki użytkowane tak samo, ten sam olej, te same okresy międzyprzeglądowe, oba na takim samym paliwie i oba na oryginalnych filtrach i materiałach eksploatacyjnych. Więc czemu jeden chodzi jak złoto a drugi to ruina? A 190 i 175 to ten sam ciągnik tylko inne ustawienie pompy wtryskowej (która jest elektronicznie sterowana i jest źródłem wielu kłopotów). Nasz przypadek nie jest jedyny - w okolicy jest kilka 175 i 190 i każdy narzeka.

Edytowano przez yarecki12

rakos93    0

AHA dzieki za opinie to jednak rezygnuje z tego modelu i pozostaje przy szukaniu john deere 6920 pozdrawiam

adamplo    0

TM190 to najgorszy ciągnik New Holland w historii tej firmy. Broń Boże, nie kupuj

yarecki12    0

no widzisz rakos93 że nie tylko ja tak mówię. Ogólnie seria TM to dosyć dobre ciągniki z wyjątkiem 175 i 190. Mogę polecić Ci ewentualnie TM155 - trochę słabszy ale nie psuje się wogle. Mamy takiego 4 letniego od nowości i popsuły się rzeczy typu rozrusznik, przewód od klimy itp, a ciągnik ma około 6000 godzin. Bardzo udana maszyna, 100 razy lepsza od tm175 pod względem awarii i napraw. w 155 nie ruszane nic przy skrzyni, silniku, podnośniku, a o awariach 175 to można pracę doktorską napisać, oraz okolicznych 175 i 190tek.

lukasko    15

Witam.

Piszę odpowiedź dla inncyh uzytkowaników.

Mam obecnie Case mxm 190 PRO 2004 rok od nowości i jest to ten sam ciągnik co New Holland TM 190.

Mam również Case Puma 210 2010 rok i to też jest ten sam ciągnik co New Holland 7060

I powiem wam tak też słyszałem złe oponie o TM 175 190 ale w moim przypadku to się nie sprawdziło ja jestem z ciągnika zadowolony mój mxm 190 ma już 6200Mtg i oczywiście nie ma żeczy bezawaryjnych ale psuje się tak samo jak wszystkie inne marki.

Bo nie ma żeczy bezzawaryjnych.

Co do Case Puma i New Hollanda 7060 to uważam że nie śa nic lepsze w awaryjności co MXM 190 czy TM 190 awaryjność jest na podobnym poziomie.

Pozdrawiam

tomek73    186

To niech da ją do remontu, bo sekcję siadły., Jak nagrzeję się to niech poleję pompe zimną wodą, jak dopali to sekcję

eev    0

witam

prosze o rade posiadczy wyzej wymienionego modelu o opinie i wskazówki na co patrzec przy kupnie  iczy wogóle warto

tractor560    3

Wiele mozna o nich poczytać na necie że ludzie są zadowoleni ale no każdy ciagnik ma swoje ale ... podobno lubia swoje spalić... z resztą to duzo zalezy tez od operatora bo jak cisnie do dechy no to wiadomo że wir w baku... ja bym bral jeżeli jest w dobrym stanie i okazyjnej cenie ... jak jest na olx lub allegro to podeślij link :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się