Kuba1212

Obręcz koła tylnego, stary typ.

Polecane posty

Kuba1212    14

Witam.Mam pewien problem związany z ciągnikiem c-330M.Otóż dziś, gdy wszedłem do garażu, zauważyłęm że rozerwało mi obręcz tylnego koła.Konkretnie wygląda to tak.

post-22426-0-56761200-1298303409_thumb.jpg

post-22426-0-75009100-1298303452_thumb.jpg

Musze ją wymienić.i tu pojawia się problem, bo takiej obręczy nie mogę nigdzie znaleźć, wszędzie są tylko jednolite ( nowy typ).

obrecz-kola-tylnego-z-uchwytami-c-330.jpg

 

Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć, czy gwiazda od starego typu obręczy pasuje do nowego, to byłbym bardzo wdzięczny.Jeśli by ktoś miał taką obręcz jak moja, a byłby z pogranicza woj. Wielkopolskiego i Łódzkiego ( Okolice Sieradza), to proszę pisać. Pozdrawiam, i z góry dziękuję.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Na moje oko wszytko powinno pasować, u siebie w jednym ciapku mam właśnie taką jak u Ciebie nitowaną na środku, a w drugim juz całą i kiedyś coś tam robiłem z nimi i nie było problemu. Ale niech koledzy sie jeszcze wypowiedzą.

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej207    0

pomierz odległość uchwytów od kraju obręczy i ich rozstaw raczej powinno pasować ale lepiej sprawdzic lub szukać jakiejś używanej te nowe to prawdopodobnie made in china

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Z używaną jest problem, bo ciężko znaleźć, a doszedłem do wniosku, ze jeśli będzie ten nowy typ pasował, to taki założę.Wg. mnie pewniejsze rozwiązanie.

Tylko nie jestem pewien czy gwiazda spasuje, a nie mam możliwości porównania.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

ja bym się z tym chwilkę pobawił i zespawał z wewnętrznej strony,i też była by jednolita.

nawet od innego ciągnika np.360 na gwiazdę przykręcisz,czyli jak chcesz mieć nową śmiało możesz kupić.

szkoda kasy ja bym pospawał(troszeczkę roboty ze ściśnięciem do pierwotnych rozmiarów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus328    2

poszukaj po ludzich jakiejs uzywanej nieraz widac jak leża na boku bo ktos pozakładal cienkie felgi bo uznal ze c330 tylko do opryskiwacza


--- URSUS C-328 ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

te felgi są robione w Pronarze a nie w chinach i pasuję koło tarczowe starego typu do nowej obręczy więc można śmiało kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Temat już nie aktualny,2 lata temu felga została pospawana i skręcona śrubami utwardzanymi.. Na razie trzyma. Temat do zamknięcia.

Edytowano przez Kuba1212

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj