Skocz do zawartości
dolti44

Deutz fahr agrotron 135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz
dolti44    0

Witam posiadam Deutz fahr agrotron 135 mam ten traktor od niedawna . jednego razu jak go odpaliłem to pochodził jakieś 20 minut i zgasł a paliwo miał w zbiorniku i mi się zapowietrzył. Pomocy nie mam pojęcia jak mam go odpowietrzyć próbowałem na wtryskach ale to nic nie dało. Jak go odpowietrzyć ??

Edytowano przez dolti44

gregory7    0

bierzesz wiertarkę z szajbka pasek klinowy i kręcisz pompka zasilająca która jest z prawej strony z przodu silnika a jak dobrze pamiętam przy tym modelu przy prawym słupku kabiny na dole przy bloku silnika jest śruba odpowietrzająca i to robisz na zgaszonym silniku a potem go odpalasz na wiertarce bo inaczej ciężko będzie jest tez inny sposób ale mi się pisać nie chce ;)

dolti44    0

Ok dzięki zobaczę jutro co da się zrobić :) Jak by ktoś miał jeszcze jakieś pomysły to pisać :)

Edytowano przez dolti44

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    122

Jak się po nocy zapowietrza bo prawdopodobnie masz nieszczelne przewody powrotne z wtrysków. Odpowietrza się tak jak pisał poprzednik przy pomocy wiertarki, możesz też podczas kręcenia wiertarką luzować przewody od wtrysków tak aby ze wszystkich poleciało paliwo. I powinien odpalić. Jeśli nadal nie będzie chciał to musisz zaopatrzyć się w mocniejszy akumulator (na słabym za wolno kręci) i kilkanaście razy próbować odpalić aż paliwo przeciśnie powietrze, które jest w przewodach do wtryskiwaczy. Jeśli nadal nie będzie chciał odpalić musisz szukać przyczyny gdzie indziej.

MichalR    33

Ja bym spróbował zalać jeszcze filtry paliwem, podpompować trochę i kręcić na odkręconych wtryskach, jak zaczynają lać to po kolei przykręcać. W większości ciągników to się udaje. Pierwsze słyszę o używaniu wiertarki do pompki zasilającej :blink:

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Arek    122

Bo widać nie miałeś doczynienia z silnikami deutz :P

gregory7    0

ten drugi sposób odpowietrzenia deutza:mi to się udało kilka razy w polu jak miałem problemy z syfem w zbiorniku...tylko musi być powietrze w butli nabite to brałem reklamówkę pod korek i zakręcałem żeby uszczelnić zbiornik i nabiłem powietrza w zbiornik króćcem powrotu paliwa wtedy ciśnienie popcha paliwo aż pod pompkę, dobry aku i po kilku obrotach udaje się zapalić ale to jak jest lekko zapowietrzony :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrmyslowski6
      witam.czy wie ktos co oznacza błąd 004 w Same Rubin i gdzie szukac przyczyny?
    • Przez Lukasz21_Lubelskie
      Witajcie. Posiadam ciągnik Deutz-Fahr Agrostar 4.71. I mam pewien problem z licznikiem ponieważ niektóre kontrolki się nie palą. (np. Załączony przedni napęd, blokada mostu)
      Poszukuje osób które mają te ciągniki i papirologię do nich. Najbardziej chodzi mi kody błędów i instrukcje napraw/schemat instalacji elektrycznej. (Według schematu instalacji sprawdziłbym sobie po kolei co może być przyczyną. (Wszystkie modele mają praktycznie to samo. Z tego co wiem to różnią się jedynie skrzynią i silnikiem) 
      Dodatkowo mam problem z licznikiem. Kalibrowałem go według instrukcji jaką znalazłem w internecie. (dystans 100m, Na początku wcisnąć 1 przycisk do wyświetlenia słowa CAL. Potem na początku przejazdu nacisnąć 2 przycisk-obroty WOM, po przejechaniu 100m wcisnąć 3 przycisk - obroty przedniego WOM) Niestety po kalibracji jest to samo co na początku czyli na liczniku wyświetla się maksymalnie 20 km/h). 
      Dziękuję za pomoc!
    • Przez DawidWsik
      Witam mam pytanie do amortyzacji przedniej osi. Podnosi i opuszcza bez problemu lecz wydaje mi się że w ogóle nie amortyzuje gdyż byłem na skupie to w innym ciągniku jak wjeżdżał na wagę to cały przód się bujał.
    • Przez Andre8989
      Witam.
      Mam zamiar kupić Lamborghini 850 premium, chciałem się dowiedzieć czy jest to model wart zakupu na co zwrócić uwagę.
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 85  na 15ha 
      Prace jakie by wykonywał to orka, siew, belowania, itp. 
      Interesują mnie awarie, spalanie, opinie 
      Tu macie link https://www.olx.pl/i2/rolnictwo/ciagniki/q-deutz-fahr-agrotron-85/?view=gallery   może ktoś zna tego handlarza 
      Z góry dziękuje za odp.