deutzrolnik

jaki tur 12 czy 16 hydramet

Polecane posty

deutzrolnik    5

TUR 12 TUR 16

- mocowania do ciągnika - mocowania do ciągnika

- 3 sekcje - 3 sekcje

- sterowanie JOYSTICKIEM - sterowanie JOYSTICKIEM

= 16 150 ZŁ NETTO = 16 800 zł NETTO

 

 

TUR 12 ( udżwig 1200 kg, wysokośc 3 600)

TUR 16 ( udźwig 1650 kg, wysokośc 3 600)

 

jak sądzicie czy brać ten z większym udzwigiem, tylko co ja miał bym dzwigać tak ciężkiego ??

Edytowano przez deutzrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Z jakim ciągnikiem miał by pracować?Obydwa tury są dobre i podobnej konstrukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie minimalna ja wziąłbym 16 zawsze lepiej mieć jakiś zapas udźwigu :) ale zależy z jakim ciągnikiem jak już wspomniał przedmówca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Pamiętaj o tym że jak będzie większy udźwig to tur będzie wolniej chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotos573    0

ja bym brał 16 z większym udźwigiem łatwiej by było wyrywać obornik czy nabierać ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Większy udźwig = potrzebne grubsze tłoki = więcej oleju

Ja bym brał tego z udźwigiem 1300kg bo ten udzwig jest podany w górnym położeniu tzn. jak ładowacz jesy podniesiony na maksa tak przynajmniej jest w moim 3b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

http://moto.allegro.pl/ladowacz-czolowy-metal-fach-t229-herkules-tur-tury-i1443361040.html lepiej wziąść coś takiego.

daj sobie spokój z tym hydrametem, okrutna masa własna ponad 900kg, metalfach 100kg lżejszy i mniej wystaje

12 i 16stka to to samo tylko siłowniki grubsze, 12 i 16stka są bardzo duże chyba że potrzebujesz tak dużego wysięgnika i wysokości podnoszenia 3,6m to bierz, ale do normalnej pracy lepszym wyborem byłby jakiś mniejszy wysiegnik, pozatym hydramet ma jakieś problemy z mocowaniami ciężko dobrać i ograniczają lekko skręt sam obczajałem do mojego byka i narazie daje sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Ja mam 11 na lampo50,znajomy ma 12 na rollerze70(to samo co lampo70).Ja mam gospodarstwo,on skład węglowy i skup zboża.Mój ma 2lata,jego 7lat.Na razie obydwa bez awarii.U mnie można powiedzieć,że ma wakacje,ale u znajomego czasami nawet 3 łódki zboża dziennie plus do tego załadunek węgla,więc na pewno nie próżnuje.A do twojego konia to bierz 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

ja mam z metal-fachu i polecam go bo wystaje malo za ciągnik i przez to bezpiecznejsza jazda z ciężarem i buja tylko delikatnie jak się jedzie po drodze, kolega ma w zetorze prox orginalnego to jazda z max prędkością jest praktycznie niemożliwa tak buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Ursusc385 dobrze mówi,on ma porównanie bo ma tego tura 3B i tura 1 czy 2 bodajże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

kupował ktoś dużego tura na telefon w firmach typu premium trade roltech, cena atrakcyjna ale montaż we własnym zakresie, czy załozyć dużego tura to problem jakiś? 3B montowałem sam to pikuś, a jak jest z dużymi? np tur 12 czy ten metalfach

Edytowano przez Ferdek07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

bierzesz tura na lambo ?

raczej jest ciężko bo te elementy są solidne i ważą nieźle a tam jest ciężki dostemp do tych mocowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golas    0

A wie ktoś może jaką masę ma TUR 12? Szukam ładowacza do NH 5020 i się zastanawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj