Skocz do zawartości
daras77

Klimatyzacja

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomi382    97

Ale za nim ci sie zepsuje sprężąrka i reszta podzespołow to taniocha bo za nim je zepsujesz nabijasz gaz naście razy czyli dośc drogo w porównaniu do wymiany sprężarki czy innego badziewia ale bez tego nie da sie obejsć ;) Jeden cwaniak mi nabijaj a po kilkudniach uciekł. Chciał zeby mu zapłacić za naprawe i ponowne nabicie! To jakis absurd! Juz więcej do niego nie pojadę. Trzeba uważać na kogo się trafia

hubertuss    483

Co do ceny jak kogos nie stac to niech kupi bez klimy lub jeździ pks em. Eksploatacja i naprawy musza kosztować i tyle w temacie.

Normalny mechanik, który napelnia układy klimy przy braku czynnika w układzie. Podejżewając ubytki najpierw sprawdza szczelność.

tomi382    97

Ten też sprawdzał i nic nie wykrył :D:( fuszerka i tyle, nie każdy ma pojęcie o tym ale taki gość powinien być obcykany w temacie

Pronar82a    30

Jak do kogo,trzeba 400kg zboża sprzedać na takie nabicie,a gaz bez przyczyny nie ucieka..

No słuchaj, tak jak pisałem wcześniej, jeśli nie chcesz to nie musisz naprawiać klimy ani nabijać. Ja teraz nie wyobrażam sobie jazdy samochodem bez klimy :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się