Skocz do zawartości
Kazik41

Fendt 308 turbomatik Problem z rewersem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
kosti68    16

Jak trafnie napisal MIRRO, jesli pomiaru dokonano za pomoca zarowki, wtedy mozemy liczyc sie z uszkodzeniem wielu inych elektronicznych czesci w ciagniku. Najwazniejsza zasada przy pomiarach: używaj tylko i wyłącznie miernika elektronicznego...w zadnym wypadku żarówek lub innych "świecidełek". :)

Edytowano przez kosti68

Kazik41    0

Nie Nie panowie pomiary były dokonywane miernikiem :)

Więc sami tej płytki nie zniszczyliśmy...

kosti68    16

dalej jednak nie dopowieziales na pytanie, co znaczy "moim zdanie" i jesli mierzyliście to jakie wartosci zostaly odczytane? Niestety mam takie wrazenie, ze porwaliscie sie z "motyka na slonce". Aby dokonac wlasciwych pomiarow trzeba na poczatek wiedziec gdzie dokladnie znajduja sie dane podzespoly, i jakie wartosci powinny byc odczytane w danym miejscu.

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    209

A tak wogóle te zniszcenia to Wasza robota czy tak już było. Sami pozbyliście się lakieru czy taka już była. Bo nawet gdyby podrutować kable zniszczenia powinny być mniejsze.Może faktycznie przydałoby się zdjąć osłony i sprawdzić wiązki i gniazda z tyłu kabiny.

Kazik41    0

Dobra Panowie dosyć tego domyślania się

Może macie jakiś kontakt do jakiegoś mechanika który się na tym zna bo ten sobie nie radzi a nowej płytki mi szkoda...

Mieszkam w okolicach Łomży

Czekam na kontakt

Pozdrawiam

kosti68    16

Po pierwsze potrzebujesz schematy instalacji, bo bez nich to nawet dobry mechanik ci nie pomoże.

Witam, chciałem odgrzać temat, ponieważ mam podobny problem z 312, nie jezdzi do tyłu i blokuje sprzegło, chciałem sie dowiedzieć jak zmienić to manualnie - kluczem, aby jeżdził tylko do tyłu - chodzi tylko o załadunek.

mirro    209

Pod nogami powinna być zaślepka w wykładzinie , a pod nią wystawać śruba . Zakladasz na nią klucz, najlepiej nasadkę i zmieniasz kierunek jazdy. Pamiętaj aby zmienić równiez kierunek jazdy na przełączniku przy kierownicy inaczej dalej będzie blokować sprzęgło.

zbozowy    29

Witam. również podłączę się pod temat. Otóż mam 312 Lsa i dzisiaj podczas pracy jak chciałem zmienić kierunek do tyłu, to sprzęgło zablokowało mi się na samym dole, i zaczęły migać obie strzałki w rytmie 5 szybkich mignięć, krótka przerwa, 6 mignięć, długa przerwa i od nowa. wyłączyłem silnik i stacyjkę, odczekałem chwilę włączyłem i już działało. Powtórzyło się to kilka razy w ciągu dnia. Dodam też, że czasami podczas jazdy do przodu zaczynała migać strzałka do tyłu. Jeżeli bez zatrzymywania się przełączałem przycisk do tyłu i od razu do przodu to wszystko wracało do normy, a jeżeli wcisnąłem sprzęgło to sytuacja z migającymi strzałkami się powtarzała. ktoś potrafi coś podpowiedzieć? A i przypomniało mi się jeszcze że raz się zdarzyło że strzałki migały w rytmie 2 i 1. prószę o pomoc.

fiat666    0

Witam. W jak sposób wymienić ten łącznik pompy (fendt farmer 310 rok 96) , za nic nie dam rady go wyciągnąć, proszę o pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się