przemo93pl

ceny nasion kukurydzy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wojtek1609    5

Witam, 

Zna ktoś ceny/cennik materiału firmy LG ?. Chodzi głównie o kukurydzę na ziarno. Polecacie odmany tej firmy, sieje ktoś z was ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Odmiany dobiera się na określone stanowiska. Zadzwoń do specjalisty od kukurydzy i niech Ci doradzi kilka odmian, a najlepiej da każdej po trochu i sam zobaczysz.

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

Popieram wypowiedz o 8400 , jesli ktos suszy ziarno a zalezy mu na niskich kosztach ta odmiana wyjatkowo szybko sie suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1609    5

Fireseba, pytam o ceny ogólnie, nie cenę jednej odmany. Pozatym sieję kukurydzę już parę lat jak i inne uprawy, więc o takich rzeczach nie musisz i mówić.

Jak ma się to w porównaniu na Niemieckich odmian, które kosztują ponad 500 zł brutto/ha. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Przecież LG też ci tak wyjdzie kolego. oni mają worki po 50 tys , to jak kosztuje 300 zł brutto jednostka to też ci prawie 500 wyjdzie. ja raz miałem Laureen to po 310 albo 320 płaciłem.

Edytowano przez Bartek72511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fernie476    4

Chopy, dostaliście już nową ofertę Pioniera?? Jak w porównaniu z rokiem ubiegłym?? Bo już nie mam poprzedniego cennika a w tym roku wygląda drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

ja dziś się trochę przyglądałem cennikom i powiem tak, jedne odmiany podrożały, drugie potaniały. np h32 z 430 na 399, ale za to np na bigbagu n86 ponad 1000 różnicy. Średnio ceny zmieniły się koło 10-20 zł, ale przeważnie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam18212    9

Był u mnie przedstawiciel to podawał ceny wyjściowe ponad 300 netto

 

Ambrosinni chyba 304 zł netto, a ronaldinio i ricardinio jeszcze droższe bo chyba coś w granicach 330-340 zł netto

 

KWS ma w tym roku kilka nowych odmian, ale kosztują nawet ponad 370zł netto

 

Ceny podaję z pamięci wiec mogą one się różnić o kilka złote

 

Kukurydza w tym roku tania, a nasiona jeszcze droższe niż w poprzednim roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

orientuje sie ktoś ile kosztuje lg 32.58?

 

na OLX jest po 200 zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

icek1 ale to stare zapasy z maja były i juz ich nie ma. nowa cena to 305-315zł zaleznie od ilosci bo juz dzwonilem tam i składalem rezerwacje.

 

adam18212 dzieki za odpowiedz, jak bys mogl sprawdzić dokladne ceny, nie mam zamiaru przeplacac tym roku bardziej, ze juz mam jedna oferte taniej od tego co podales, ale nie chce podejmowac zadnych krokow dopoki nie dowiem sie dokaldnej ceny, z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

U mnie już zamówione:
Pioneer P7902- 3 jednostki  389 zł netto/ jednostka
Pioneer PR39A98- 4 jednostki     389 zł netto/ jednostka
Pioneer PR39F58- 2 jednostki      449 zł netto/ jednostka

+ mesurol 89zł netto do jednostki
ceny nie uwzględniają rabatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Roldaw123
      Jaka będzie optymalna  prędkość siewu kukurydzy siewnikiem Gaspardo sp4. 
      Jest to siewnik punktowy. 
    • Przez Arekm
      Witam, potrzebuje pomocy, mianowicie widocznego zdjęcia tabeli wysiewu przedstawionej na moim zdjęciu. Ważne informacje się starły, bo maszyna ma już swoje lata. Model jest stary jak świat, możliwe że z lat 70. Załączam też zdjęcie modelu tego siewnika. Za pomoc będę ogromne wdzięczny! 🙂


    • Przez rumcajsm10
      Witam, zna ktoś ceny siewników pneumatycznych do qq, interesuje mnie 4 rzędowy w budżetowej cenie (RMG), może są jakichś Polskich producentów?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj