Zaloguj się, aby obserwować  
Zetor5211itT25

siedzenie boczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DUCH1986    3

Dzisiaj już mnie nie będzie w gospodarstwie, ale jeśli nikt wcześniej nie pomoże to jutro Ci je podam.

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czemu sobie nie kupisz nowego za taki coś koło 300zł cena wydaje mi się nie kto wie jaka a orginalne masz z bdb materiałów, i dobrze się na nim siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Ja ostatnio zrobiłem na wzór oryginalnego, pare godzin pracy i moim zdaniem eleganto wygląda. Jutro podeśle foty :D


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Cóż - potwierdzam :P mi wyszło:

1. 21

2. 22

3. 23

A szerokość tej blachy to 14 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a kupujesz oparcia czy będziesz robił na swój sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Nr. 1 to i tak bez różnicy czy będzie miał 20 czy 25 bo to odchodzi od błotnika. Jednak w Forterze niby podobne ale materiał lepszy bo w 5211 się troszkę pokruszyło z brzegów

U mnie też się posypało, ale właśnie wczoraj zawiozłem do tapicera i ma dać jakieś lepsze materiały. Powiedział że 50 zł będzie to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

a gdzie jest ten fachman bo moje siedzenie zaczyna sie przecierac i przydaloby sie zrobis maly lifting


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grodecki    0

ja też nie mam w swoim ale będe kombinował założyć jakeś małe samocccchodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Jak chceiliśmy kupić 7211 to u jednego gościa zamiast tych oryginalnych poduszek przykręcone były takie od fotela biurowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

rzut beretem. sasiednia gmina, jak swojego kupowalem to niby zrobili nowe obleczenie ale juz sie przetarlo i dolem sie rozwala. a ze to oryginalny grammer to szkoda wywalic lepiej naprawic.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Właśnie odebrałem, fajnie zrobione, na siedzisku nowa gąbka. Ten co mi robił jest raczej sprawdzony, dużo zabytkowych aut robi. No i zapłaciłem 50 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kupowałem dzisiaj na siedzenie boczne o małe oparcie na plecy bo miałem stargane zapłaciłem za orginał 45zł załorzone można śmigać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj