Zaloguj się, aby obserwować  
kamil11348

deutz fahr

Polecane posty

kamil11348    0

Witam proszę was o pomoc złożyłem wniosek na ciągnik i właśnie się zastanawiam który wybrać miedzy deutz fahr z seri K 420,430,610. i valtrą z seri N 101 121 111 które są lepsze i oszczędniejsze proszę o odpowiedz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theursus3p    3

Ja Ci radzę Deutz Fahr . . . Ciągnik wygodny :) Dobra widoczność ! DF zrobi Ci dobrą robotę ! Bo szczerze niejestem przekonany do tych małych Valtr jak już to te duże ;p

Ja jestem za Deutz Fahr !

Pozdrawiam . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11

W ostatnim "top technika" 01/2011 jest porównanie M420 i M625. Dochodzą do ciekawych wniosków - w wielu kategoriach czterocylindrowiec jest lepszy. Poczytaj - coś Ci się rozjaśni. Mądrego wyboru życzę.


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Słyszałem że valtry są dobrymi ciągnikami oszczędne i wogóle mało awaryjne :) Chociaż DF też nie jest zły więcej jest posiadaczy DFa dla tego polecą ci DFa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahrk    1

Tez zlozylem wniosek na ciagnik i bede kupowal DF Agrotron K610. Poniewaz jest wmiare cięzki ma 6 cylindrow i wogole bardzo mi sie podoba :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też składałem wniosek ale na Deutz Fahr M600.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil11348    0

Posiadam 40 hektarów no wiecie lepiej myśleć na przyszłość :D Ciągnik będzie stosowany do wszystkiego orka uprawa siew i tp dzięki za odpowiedzi pozdrawiam ziomki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego biorę na podobny areał oczywiście jak wniosek przejdzie.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahrk    1

Ja swojego DF K610 biore na 45h tylko to nie sa pola uprawowe tylko loki zielonkiarskie

Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Posiadam 40 hektarów no wiecie lepiej myśleć na przyszłość :D Ciągnik będzie stosowany do wszystkiego orka uprawa siew i tp dzięki za odpowiedzi pozdrawiam ziomki :D

 

Ja też posiadam 40 i biorę Agrofarma 420 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Tez zlozylem wniosek na ciagnik i bede kupowal DF Agrotron K610. Poniewaz jest wmiare cięzki ma 6 cylindrow i wogole bardzo mi sie podoba :D .

 

No niewiem czy on taki ciężki jak na 6cyl. Valtra N101 waży tyle samo (wg danych technicznych)

 

@kamil11348 jeśli tylko do upraw to radziłbym się zastanowic nad N122 Versu lub T121 HiTech ewentualnie Agrotronem M600/M410 o ile fundusze na to pozwalają :)

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil11348    0

Witam gdy bym miał wybierać pomiędzy valtrą N101 a deutz fahr k 420 to którego byście mi doradzili proszę o odpowiedz pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luasbrek    0

ja bym ani tego ani tego nie brał, jak już to K610 pisałeś wcześniej ze do wszystkich prac orka, siew, to 6-stka najlepsza by była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil11348    0

Nom masz racje k610 to jest już sprzęt 6 cylindrów robi swoje ;D

 

Nom masz racje k610 to jest już sprzęt 6 cylindrów robi swoje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Patrząc na tytuł tematu oraz fakt gdzie go umieściłeś z góry narzuca jedną markę :P

Jeśli jakiś Moderator przeniósł by ten temat do działu "Jaki ciągnik wybrac?" to zapewne "rozwineła by" się jakas ciekawa dyskusja na temat tych ciągników.

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj