crashi4

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie

Polecane posty

crashi4    0

Witam jestem zainteresowany kupnem szlifierki kątowej ale zastanawiam się jaką firmę kupić żeby długo wytrzymała i oczywiście nie kosztowała zbyt wiele...rynek elektronarzędzi jest duży, ale ceny są tak rozpięte, że nie wiadomo którą markę kupić.


PRezeS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polecam Metabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

bosch jest sprawdzony ale makita w ostatnim czasie robi nirzly sprzet jesli chodzi o szlifierki czy pily

powiem ci ze moj wujek kupil na rynku jakis chinska szlifierke to ma juz ja ponad 2 lata i nie to zeby lezal tylko sie juz troche wysluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Ja Polecam firmę Black&Decker. Mam szlifierkę...... 8lat.. tylko szczotki zmieniam i jazda dalej. :) Mam także wyżynarkę z tej firmy, ale ją mam dopiero 4miesiące około..więc trudno coś o niej powiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ja mam dwie szlifierki wiertarkę i wkrętarkę MAKITA moim zdanim najlepsza jakość za przystępną cenę. lepsze jest HILTI ale nie wiem czy robi szlifierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ja polecił bym Ci firmę SKIL , mam ją już 2 lata i chodzi bez zarzutu :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret1990    27

mój znajomy ma firmę ogólno budowlaną, robią wsio od kanalizacji po dachy i wyłącznie mają sprzęt mykita, ostatnio kupił szlifierkę kątową na akumulator za ponad 1000 zł ale super sprzęt;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszko    1

BLECK&DECKER albo SKIL mam obydwie i chodzą jak nówki, a mają już po 5 lat. polecam B)


Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromaro    9

posiadam Metabo i polecam ją. cena może nie należy do najtańszych ale posłuży latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hitaczi polecam bardzo gorąco 2000W daje rade cena ok 450zł

Edytowano przez PROXIMAMICHAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Jeżeli chcesz coś z niższej półki, to ja obecnie mam dużą marki Verto i nawet sporo już nacięła jak na swoją cenę, na razie mam ją od roku i działa bez zarzutu. Małą szlifierkę z mam Einhell (czy jakoś tak) i jak na swoją cenę też jest dobra, bo służy już ładnych parę lat i nic się jeszcze nie zepsuło. Ostatnio obie są intensywnie używane bo robimy nowe wrota w całym gospodarstwie i dają radę bez problemu.

Ogólnie jeżeli chodzi o szlifierki i wiertarki z niższej półki to polecam Einhell. Jeżeli ktoś chce zapłacić więcej to myślę, że chyba każda markowa będzie dobra.

Co do sprzętów made in china, to jeżeli kupisz je w np. w Leroy Merlin to z reguły jak się zepsują to zwracają pieniądze zamiast naprawić więc czasami warto.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Moim zdaniem to te wszystkei einhell, metabo verde pierde i inne marki to wszystko jedno i to samo, a kupuje się taki sprzęt tam gdzie można najtaniej kupić na bazarze czy allegro, już nie jest tak jak kiedyś że szlifierka prosto z marketu za 29,99zł nawet nie działa w domu teraz każda działa i jakiś czas posłuży, a wydać 300zł na zwykłą kontówkę bosha o takiej samej mocy jak szlifierka którą można kupić za 60zł to ten bosh na pewno nie przetrzyma 5ciu innych nowych szlifierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Co do szlifierki na dużą tarczę to mam z rynku za 100zł :lol: szlifierka ma w nazwie słowo 'Craft', myślę że to jest nazwa firmy ale mam ją 5 lat i nie narzekam, jak za tą cenę to jest świetna. Jedyne awarie to zdarte tryby, kpl. 15zł, szczotki 9zł, a w przełączniku urwała się zapadka zapobiegająca przed przypadkowym wciśnięciem, wystarczyło urwać ze środka resztę przełącznika i dalej działa. Mało nie robi zawsze się coś tam nią tnie, w cieplejsze dni może nie co dzień ale można tak powiedzieć :)

 

Co do szlifierki na małą tarczę to mam też tej samej 'firmy' ale niedawno szlak trafiły śruby mocujące głowicę tą z dużym trybem, cały czas się odkręcały i gwinty się wyrobiły. Wiek ten sam co tamtej.

 

Sąsiad ma dużego Boscha (niebieskiego) to po 2 latach duża zębatka się zdarła, samemu się jej nie wymieni, trzeba mięć prasę 20t jak mówił, bo jest na wcisk. I tylko tyle w niej napraw, sprzęt godny polecenia ale kosztowny, coś ponad 450zł.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A to ciekawe-miałem ostatnimi czasy dwie tańsze-jedna Einhell-trochę nawet wytrzymała,następna coś tam coś tam za bodajże 200 zł-obie jak to mówią Ślązacy wyciepnąłem na hasiok :D -i kupiłem niebieskiego Boscha za 700 (taki "antywibracyjny" )-na razie (jeżeli o czas chodzi) przetrzymał te dwie-czy przetrzyma pięć tego nie wiem-ale zdecydowanie przyjemniej i bezpieczniej się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

PERLES-super sprzęt-to kiedyś była CELMA.teraz również robią w innych krajach.miałem boscha i perlesa(różne wielkości,moce-wiertarki,szlifierki).perles chodzi,boschów już nie ma(a one u mnie nie próżnują)-poza tym tańsze o mniej więcej połowę od boscha.

KOWAL jest importerem elektronarzędzi z północnej KOREI-sprzęt dobry-cena lepsza jak w hipermarketach.(za wiertarkę 550W 42zł w sklepie żelaznym,wziąłem tak z niechęcią ale chodzi już długo,robi dużo,jest OK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

z CELMY mam wiertarkę, pewne 30 lat, jedynie 2 wymiany szczotek, przełącznika i kabla zasilającego i chodzi do dziś lepiej niż te dzisiejsze 'nowości' i 'wynalazki' rodem z dalekiego wschodu...


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Co do Boscha-to mam ich trochę-ale to jeszcze made in Switzerland,W.Germany &Luxemburg a nie Made in Small Yellow Hands :D no i najstarsza wyrzynarka ma ponad 20 lat-i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mam :D -przez trzydzieści parę lat tylko wyłącznik padł-a jaką siłę ma-łapy może przy samej du..ie pourywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

ja mam starego zielonego boscha, kupiłem używkę, z wibrujących cudów z chin wyleczyłem się, jak padły mi 2 za 120zł w ciągu 2 m-cy, nie ta robota, chinole niby 2000 W, a bosch 1400 W bije je na głowę, i nie pali się po miesiącu, nie wibruje, ręce się nie męczą, same +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A fakt z tą mocą-Bosch ma 2000 W a chinol miał 2200-tabliczka znamionowa każdą bzdurę wytrzyma :D -podejrzewam że połowy mocy Boscha nie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tandam    4

Co do marki PERLES to w pełni się zgadzam z kolegą wiesmag , że to jest super sprzęt!!! Mój ojciec kupił kątówkę właśnie PERLESA o mocy 2000W ponad 10 lat temu i służy u nas do tej pory, miał tylko wymieniane szczotki, a leżeć to on nie leży za dużo, swego czasu tato montował u ludzi konstrukcje stalowe na budynkach itp, także szlifiera dostawała po "garach", później u nas przetrwał budowę budynku, następnie domu, gdzie prócz stali cięło się bloki żużlowe, suporeksy, także pracował w różnych warunkach, teraz troszkę mniej ale i tak sporo się tnie i chodzi maszynka (odpukać w nie malowane :D oby tak dalej) Uważam, że jest to firma godna polecenia.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrcase85    1

ja polecam hitachi 3lata i odpukać nic nie robione aż można siadać na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crashi4    0

Wezme Skila...podzespoły boscha i gwarancja tez a koszt około 300 zł. Dziękuję za inf.


PRezeS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj