Zaloguj się, aby obserwować  
olszak2

agrafam 410 z klima czy bez ?

Polecane posty

podcepiomy    35

U mnie kosztują po 180000 brutto w wersji GS.

@jaro

A samochód to zwykły opel :) Nic nie ma zmienionego :) A co to tzw. "wiejskiego tuningu" to miastowy przyjechał do mnie zobaczyć ciągnik na żywo bo był ciekawy jak wygląda więc uwierz mi to działa :P

Edytowano przez podcepiomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

mowie o cenach brutto

 

Ale to ceny z elektro rewersem?? Jeżeli tak to całkiem tanio ;) W wtorek będę jechał do dilera to się wszystkiego dowiem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Witam użytkowników.

Posiadam agrofarma z klimą w wersji z szyberdachem. W lecie zauważyłem, że włącza się tylko jeden z dwóch wentylatorów chłodzących wymiennik ciepła klimy( ten umieszczony na dachu ). Drugi nigdy się nie włączył nawet podczas wysokiej temp i klimy ustawionej na max wydajność. Wentylator jest sprawny gdyż po przepięciu do innego gniazda, załączył się. Czy w Waszych ciągnikach włączają się obydwa naraz lub drugi w razie konieczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w lambo mam zwykly dach bez szyberdachu i mam w nim klime bardzo dobze chłodzi tylko sprawdz czy sa kabelki podlaczone odprowadzajace wode so one za radiem i wlocznikami do chalogenow bo ja nie miale podpietych i mi woda do kabiny leciala :( ale serwis szybko to zrobil :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Wezwałem serwis przy wymianie oleju, ale było wtedy dość zimno i wentylatory się nie załączyły. Mogłem im powiedzieć aby sprawdzili ciągłość przewodów ( może wtyczka w dachu niepodpięta? ) ale jakoś wyleciało mi z głowy wtedy :unsure:

Zwróciłeś uwagę czy wentylatory włączaja się jednocześnie, czy najpierw jeden a potem drugi?

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj