Zaloguj się, aby obserwować  
olszak2

agrafam 410 z klima czy bez ?

Polecane posty

Kruszek    0

Wez klime. TURa mozesz pozniej dokupic a klimy juz nie.

A ja bym nie ryzywakował w lato się smażyć w ciagniku albo otworzyć okna bo kurzu naleci a przy okazji moze Ci sie cos popsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radze Ci wsiąść te klimę bo cięgnik jest kupowany na długo i warto dołożyć żeby nie żałować a klima to super sprawa.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

No widzisz wszyscy polecają ci klime :rolleyes: Tura możesz sobie założyc jak będziesz miał kase a klime już nie ;) A nie myślałeś żeby założyc tura do C-385 ??? Ja nie zakładam do DFa tylko do mojej babki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak masz takiego Starszego jak mój-to odradzam klimę :D -ja z pełną premedytacją klimy nie wziąłem,ulubiony numer mojego Starszego to włączenie klimy w aucie i jazda z otwartymi wszystkimi oknami-w aucie zdaje się że klima oddaje ostatnie tchnienie...:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

ja bym radził z klimą bo w tym ciągniku przy zamkniętych szybach na słońcu w lato w ciągniku z 60 stopni :blink: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

No widzisz wszyscy polecają ci klime :rolleyes: Tura możesz sobie założyc jak będziesz miał kase a klime już nie ;) A nie myślałeś żeby założyc tura do C-385 ??? Ja nie zakładam do DFa tylko do mojej babki ;)

 

 

 

brałem pod uwage zalozenie tura pod 385.ale w zime ciezko pali,i ma moj znajomy po 80 turA to strasznie wolno podnosi. ja chce tym turem pracowac a nie sie slimaczyc :P mam nadzieje ze df bedzie dobrze chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

No niby tak ale. Ja to nie lubię ciągnika z turem do orania czy siania ciągnik z turem jest do tura i może jeszcze jakieś przyczepy ciągnąc ;) Ale ja też o tym myślałem że w zimę będzie ciężko paliła ale założę nowe aku to powinna palic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

Kiedyś miałem pożyczonego nowego ciągnika z turem od znajomego sialem zboże, to jedynie musiałem szersze poprzeczniaki robić,a tak to w niczym nie przeszkadza :) kwestia przyzwyczajenia, a w zimę usiądziesz do nowego to i ciepło i radyjko włączysz hee i podkreślam .w ursusach pompy SA za słabe , nie przystosowane do takich urządzeń jak tur .

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

No może i tak zobaczymy ;) Ale pompę to i tak teraz będę robił :) No zobaczymy co z tego wyjdzie :) A ile kolega ma bydła?? :)

A o samie explorer 85 albo laborgini R3 evo 85 to kolega nie myślał to jest to samo co ten DF tylko inny kolor i maska a tak to reszta jest taka sama :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

Znajomy pompę kupił nowa .i chodzi mulascie, a bydełka będzie teraz coś kolo 50sztuk :) , miałem brać new Holland. ale tu ludzie mówią ze to szajs, wiec na df przeszedłem a o samie czy evo to czytałem ze maja mniej do zaoferowania w wyposażeniu, :unsure: ile u was kosztuje taki DF ?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

To tak ja też chciałem NH ale zmieniłem zdanie bo ten ma szersze laczki i wogóle jest lepszy według mnie ;) Same i EVO to to samo i u mnie ma je jeden diler i mają wszystkie równe dodatkowe wyposażenie. Dla mnie wyszło 138 netto za 420 <100km> i klimą CBMy tylko bez elektro rewersu jest zwykły rewers bo odradzil mi bo po 5 tys MTGH trzeba jechac na przegląd rewersu bo już może sie psuc ;) a i jeszcze obciążniki ma :) Ja cały czas się zastanawiam między DF a same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

A to masz slabsza wersje . ja mam 410 GS 85km,elektrorewers,obciążniki przód tył,zczep dolny hydrauliczny tzw. hicz ,pneumatyka,skrzynia 40/40,ogumienie przod 420mm,tył 480mm, 4 reflektory robocze,itp,

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Ja z SDF wziołem R3 GS bo nazwa Lamborghini mówi sama za siebie :P Nawet taki z miasta się od razu kapnie :P A DF, JD, NH, MF czy Fendt nic mu nie powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@danielhaker z całą pewnością się z tobą zgadzam ciągnik na pewno będzie przystosowany do klimy to nie jest tak ze jak bierzesz bez klimy to już nie założysz w każdej chwili możesz sobie zamontować jak nie przez serwis to przez prywatną firmę natknąłem się kiedyś w allegro na ogłoszenie o firmie która zakłada klimę do czego chcesz;p

 

 

Dodam jeszcze ze klima mimo iż sama w sobie bardzo dobra to możesz być na nią "uczulony" czyli chorować po niej mój znajomy tak miał ze jak klimę odpalił a raczej klimatronic w samochodzie to od razu kaszel katar i gęsia skórka i mówi ze woli bez klimy jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

 

 

 

a to masz slabsza wersje . ja mam 410 GS 85km,elektrorewers,obciążniki przód tył,zczep dolny hydrauliczny tzw. hicz ,pneumatyka,skrzynia 40/40,ogumienie przod 420mm,tył 480mm, 4 reflektory robocze,itp,

 

Czy ja wiem mój będzie miał 100km a elektro-rewersu nie chciałem a z tyłu obciążniki mi nie potrzebne bo nie będzie tam tura ;) klima jest opony szerokie są ;) Szyby w dachu nie ma bo mi nie potrzebna ;) zaczep też będzie hicza pneumatyka 2 obwodowa :D skrzynia 40/40 też 4 reflektory będą także prawie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja z SDF wziołem R3 GS bo nazwa Lamborghini mówi sama za siebie :P Nawet taki z miasta się od razu kapnie :P A DF, JD, NH, MF czy Fendt nic mu nie powie :D

Taki miastowy z miejsca pomyśli że ma do czynienia z tzw.wiejskim tuningiem i tyle :D .Jak rozumiem kupujesz też długie samochody ?:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

co do klimy w Argofarmie to w tym ciągniku ze zwykłym dachem można podczas pracy otworzyć tylko przednią szybę i tyną szybę (drzwi lepiej zeby cały czas były zamknięte) z przodu hałasuje, z tyłu przeważnie sie kurzy, także klimatyzacja w takim ciągniku obowiązkowo.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

Czy ja wiem mój będzie miał 100km a elektro-rewersu nie chciałem a z tyłu obciążniki mi nie potrzebne bo nie będzie tam tura ;) klima jest opony szerokie są ;) Szyby w dachu nie ma bo mi nie potrzebna ;) zaczep też będzie hicza pneumatyka 2 obwodowa :D skrzynia 40/40 też 4 reflektory będą także prawie to samo :)

 

 

ale tak moim zdaniem powinieneś mniej zapłacić ..bo u mnie 100Km kosztuje 172 tys.na wypasie.a jak chcesz zwykła skrzynie to gdzieś z 20 tys mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

No zobaczymy może jeszcze coś utargujemy ;) A za ful wypas 410 to jest 165tys czy ile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj