Zaloguj się, aby obserwować  
olszak2

agrafam 410 z klima czy bez ?

Polecane posty

olszak2    0

witam .prosze o pomoc bo nie wiem co robic .jestem w rakcie kupienia agrofarma 410 GS , i nie wiem czy brac klime ,cena z klima to 162 tys, a bez 155tys, ciagnik bedzie pracowal na 50 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

To zależy ile chcesz na niego wydac jak kwota jest prawie nie ograniczona w miarę rozsądku i klima ci się przyda w lato to możesz sobie wziąc :) Jeżeli masz kase to ja bym wziął na twoim miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

Z ta kasa to cienko,, bo musze wziasc troszke kredytu na niego :)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHAEL42    0

Powiem Ci tak: użytkuje już pawie dwa lata ciągnik z klimą ( jest to Case) i nie wyobrażam sobie teraz pracy bez tego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

Też byłbym za klimą super sprawa :)

 

 

waham się nad ta klima bo był możne lepiej dołożyć kasę i kupił tura polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

No z klima jest wygoda. To juz zależy od ciebie czy chcesz czy nie czy ci będzie wygodniej z nią czy nie ale jak bierzesz ciągnik to już na lata także później nie założysz sobie a jak jest to nie wadzi ;) A tak to możesz żałowac że nie wziąłeś :)

 

A jeżeli jeszcze tura chcesz kupic no to już całkiem musisz się zastanowic bo jak masz kasy na styk no to faktycznie klima to nie bardzo już z trem lepiej jak ci jest bardzo potrzebny ;)

 

Teraz wygoda ?? Czy w lato wygoda :rolleyes:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

No wlasnie nad tym mam za***isty dylemat.. klimy nie wezme moge pozniej zalowac. a dołożenie klimy koszt,6tys.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

Tylko jak weźmiesz bez klimy to w zamkniętej kabinie w lecie nie usiedzisz a jak szyby otworzysz to wiadomo kurz i syf w środku się robi a elektronika kurzu nie lubi sąsiad kupił forterre bez klimy to mówi że teraz żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

No właśnie dlatego bym się nad tym poważnie zastanowił ;) 6 tys czy 7 trzeba dołożyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

7 tys, mi opusci. z tych 162. bo maja na placu .stoi. a z klima trzeba czekac. pytalem sie ile kosztuje dołozenie klimy to mowil ze 6 tys,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Jak w lato stoisz czekasz aż bedzie kombajn sypał to faktycznie można się zagotowac przy zamkniętej kabinie. A jak się otworzy to już w środku jest wszystko zakurzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

Tylko jak weźmiesz bez klimy to w zamkniętej kabinie w lecie nie usiedzisz a jak szyby otworzysz to wiadomo kurz i syf w środku się robi a elektronika kurzu nie lubi sąsiad kupił forterre bez klimy to mówi że teraz żałuje

 

 

 

wlasnie to samo mi znajomy mowił . ze kurzu najdzie w te przełączniki i poniej szfankuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Tylko że jak na placu stoi to ci więcej spuści ;) Ale może i warto poczekac trochę a miec wygodę w lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

wiecej nic nie obleci, :)i tak tanio ...chyba ..nie wiem jak u was w polsce te ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

No chyba jak trochę trzeba na niego czekac to nie za bardzo opuszczą. Bo jak stoi na placu to chcą się go pozbyc ;) Ale znowu nie wiadomo jaki jest ten na placu może ktoś już nim jeździł i nie wiadomo jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

koles mowił ze duzo bez klimy sprzedali..chyba jeden im zostal. ale poczekam juz nie dlugo maja przywiesc. a macie te ciagniczki moze ? co macie do powiedzenia na ich temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Jak na 50 ha ma robic to ja bym wziął 420 ma 100 km. Ja na 45 ha biorę tego 420 ;)

 

Z tego co mi mówił diler to jest ciągnik lepszy od proxy ma lepszy skręt lepszy jest w wygodzie i ma szersze opony w standardzie ;) A fotel pneumatyczny też jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

Jak na 50 ha ma robic to ja bym wziął 420 ma 100 km. Ja na 45 ha biorę tego 420 ;)

 

 

 

5oha mam ogolnie ./wiadomo wszystkiego się nie obrabia. do tego mam jeszcze ursusa 385 i c-330

 

fotel kierowcy pneumatyczny. co zauwazylem to ma jedna wade..fotel pasazera.

Edytowano przez olszak2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

No ja też mam jeszcze u 1212 i 335M :D A no to jest minus nie ma fotela pasażera ;) A masz w nim tą szybę w dachu?? JA to jej nie chciałem bo trzeba było dopłacic za nią 3 tys euro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

No ja też mam jeszcze u 1212 i 335M :D A no to jest minus nie ma fotela pasażera ;) A masz w nim tą szybę w dachu?? JA to jej nie chciałem bo trzeba było dopłacic za nią 3 tys euro :o

 

 

ja fotel pasazera mam i szyberdach ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Zamiast tej szyby to ja wziąłem sobie klime bo ta szyba to tylko do tura ;) U mnie nie ma fotela pasażera nie wiem dlaczego <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

fotel pasazera to opcja,,trzeba doplacic :)500Euro heh aa szybe to bralem bo chce do niego tura kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj