dominik2308

ładowarka teleskopowa New Holland LM5080 powershift

Polecane posty

dominik2308    49

co sadzice o ładowarce teleskopowej New Holland LM5080 powershift?? Jakie sa jej wady,zalety? :D jej wyglad waszym zadniem i funkcjonalnosc :D

Edytowano przez dominik2308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie ładowarki Nh są piękne :wub: Ale słyszałem, ze są słabo dopracowane. Zdarzają się awarię skrzyni, przeginanie karetki od osprzętu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

miałem okazje pracować i nie polecam

joystickiem przy szybkiej pracy tłucze się w nogi

kolejnym minusem jest konsola może ja przyzwyczajony jestem do manitu ale dla mnie w ogóle ona nie pasuje

do rewersu też nie mogłem się przyzwyczaić jakoś nie tak zrobiony

kolejny minus to uchwyt narzędzi ja wole haki na ładowarce można na nie zaczepiać big bag bez wideł i na pewno nie spadną

no i gabaryty jest spora ja zdecydowanie wole nieco mniejsze maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Powiedz coś więcej o tej ładowarce bo do maja ma przyjść do mnie LM5060 Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Jakie ma spalanie?? Jak jest z zwrotnością?? Czy nie wygina się ramie?? Czy używałeś jej do transportu?? Jeśli tak to jak się w nim sprawuje?? Jaką prędkość osiąga?? jakie masz oprzyrządowanie?? I ile za nią dałeś bez oprzyrządowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Może byś to jakoś uzasadnił. Ja wybierałem z pośród trzech marek Deutz-Fahr, McCormick, New Holland. Wydaje mi się że NH z tych marek jest najlepsze. McCormick ma 150km więc dużo pali, a deutz-fahr ma mniej wydajną pompę.

Edytowano przez Matiboos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

W mojej okolicy nie ma Dilerów JCB i Manitou. A w dodatku mam zaufanie do NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja akurat mam wszystkich w miarę blisko do 50 km, JCB akurat taki mniej autoryzowany, ale i tak kupuje w oddziale IH 70 km odemnie. Jakoś osobiście dla mnie JCB wypada najlepiej choć cena powala. CLass mi się też podobał ale dużo droższy i gługo trzeba czekać. Pozatym do JCB nie ma problemu z częściami czy to oryginały czy zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Jak ja patrzyłem w prospekty to claas chyba najlepiej wypadał. W JCB odstraszył nas ten silnik Perkinsa niby mało pali ale z tego co słyszałem to nawet nowy dużo oleju bierze i się szybko psuje.

Edytowano przez Matiboos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

W JCB już nie montują perkinsa teraz mają swój własny silnik. Na forum maszyn budowlanych narazie nikt nie narzekał na ten silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałbym ładowarkę teleskopową to JCB nie jest już dużo droższa od NH a o wiele lepsza marka ale i utrzymanie może być droższe.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Do JCB jest bardzo duża dostępczość części? a do NH to nie wiem kto handluje pewnie tylko dealerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj