Polecane posty

andzin    20

Prasa New Holland BR6090 to dość nowa prasa i zapewne jest jeszcze niewielu użytkowników tej prasy ale właśnie mam pytanie do nich. Jak się sprawuje ta prasa w sianokiszonce, sianie, słomie? jaka jest wydajność? I najważniejsze chyba awaryjność i zapotrzebowanie na moc bo w danych technicznych to chyba coś około 70km. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik2308    49

Ta prasa radzi sobie ze wszystkim doskonale. Mam ja juz 2 lata i nic sie przy niej nie popsuło i pracuje ona przy nh 130km i taka moc moim zdaniem jest dla niej odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Super maszynka, kolega ma taką przepracowała jeden sezon i jak na razie bardzo z niej zadowolony, pracuje z 105 konnym Lamborghini i ciągnik na wszystkich nożach w sianokiszonce ma co robić, ale w tym roku będzie coś 120 konnego do niej, według mnie jedna z lepszych pras i cena nie straszna ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Z rotorem i nożami to pewnie około 85 tysięcy brutto wyjdzie, przez ten vat to może jeszcze drożej ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj