Ferdek07

Haki do 82SA

Polecane posty

Ferdek07    75

Czy w 82SA da się zamówic haki bo cały dzień przeczepiac kilka maszyn to troche po tych schodkach trzeba się naskakac.

 

Czy użytkuje ktoś pronary drugiej generacji 82a II lub 82 SA II bo bardzo ciekawa kabina i w ogóle fajny ciągnik do tego wersja eksportowa więc może to lepiej poskładali i te rabaty że 82A II jest za 100 tyś co sądzicie o 82A II godny uwagi jak to jest z tą 2gą generacją?

A może zefir podzespoły new hollanda co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30


mi najlepiej zapina sie agregat ex-pom 4,2m (ma belke ktora najpierw zapina sie do ciagnka pozniej podjezdza pod agregat :)
a plug podpiac to tragedia :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fobos    3

Co do zefira to radzę poszukać wersji sprzedawanej pod oryginalnymi naklejkami YTO, wtedy kosztuje coś koło 80 tys. więcej szczegółów nie znam.

 

Co do zaczepiania to osobiście nie narzekam ;) w agregacie i pługu mam belki dzięki którym proces sprzęgania jest łatwiejszy i przebiega sprawniej niż małym ciągnikiem : :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

z zefirem i napedem nh to taka sama plota jak z carraro w mtztach. raczej na licencji to robia albo tylko podobnie i nie ma sie co ludzic ze chinska stal bedzie lepsza niz europejska. a co do hakow to nawet jak nie ma w opcji to i tak samemu mozna przerobic i bedzie taniej. sa na af zdjecia takiego pronara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
chińska nie dobra a co powiecie o mieczach katanach ;)

Powiemy że nie są chińskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja tez w agregacie mam belke. Marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

a ja od kiedy mam haki to belki nie uzywam :)

a przeciez do ciagnika nie zapinam tylko agregatu i pluga :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja kupilem i ze spawaniem i malowaniem wyszlo mnie 550zl w cene wliczone tez kule z polksiezycami


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

no a ja mowilem o innym ciagniku ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj