Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TOMASZOX    0

Ja myślę że ze 270000 brutto będzie trzeba wydać jak nie więcej smile.gif

 

 

uszę cię zaskoczyć 270000 ale netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarpen12    1

Czy słyszeliście że ttv 400 ma zejść z linii produkcyjnej? Taki fajny traktor. Sam nie wiem czy w ogóle zastanawiać się nad kupnem tego traktora? Komu później odsprzedam taki niszowy ciągnik? Decyzja zapadnie na Bednarach, ale póki co proszę o pomoc. W grę wchodzą jeszcze Kubota ta nowa 135gx, John Deere 6130r, New Holland odpowiednik 6050 i nie wiem co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

ja byłem na prezentacji deutz fahr z firmy agro -eko ze kupiłem agrotrona ttv 410 w niemczech pokazy seri nowej 600 i 700 to gadali ze tylko juz z ad blu tier 4 a ja mam ttv 410 z tier 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarpen12    1

No to żeście mnie pocieszyli. Taką informację dostałem od dilera i się wystraszyłem. Jak wprowadzają nowy model to chyba nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

tzn. że cena tego z ad blue pewnie też pójdzie w górę, szkoda że jest aż tak wysoka bo taki sprzęt to byłoby coś. Mógłóby ktoś napisać jakie spaleanie ma ten najmniejszy model z tej serii, w pracach które nim robił? Tak mniej więcej chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

ja mam mam 410 i zdjecia sa na moim profilu do dane talerzowanie mi wychodziło 4,8 na hektar z talerzówka rubin 9 3 metry koszenie łak z rotacyjna potinger przod to na godzine pracy koło 15 zalezy od trawy a do orki to duzó bo mam duzy pług i ciezki greguara berson valtra orze nim moja 140 koni bierze 2.1 m to spalanie granicach na hektar 23l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jakie ziemie i jaka głębokość orki? Bo spalanie bardzo wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

cieżkie ziemie przy głebokosci 25 cm przy rostawie pługa 2,1m poboru idzie cała moc traktora i comon reil apakuje ile mu potrzeba na lżejszej ma lzej i spala mniej bo prze waznie orze valtra 140 koni nim to tez nei kiedy ma co robic 140 koni

Edytowano przez michael307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj