Polecane posty

Andrzej24871    12

Agrotron TTV 430

 

- MOST PRZEDNI HD AMORTYZOWANY HYDRAULICZNIE regulowany automatycznie SYSTEM ASM: ZARZADZANIE AUTOMATYCZNE PRZEDNIEGO NAPEDU I MECH. RÓZNICOWYCH

 

- Kabina amortyzowana

 

- Przedni TUZ oryginalny 3200 kg

 

- INSTALACJA HYDRAULICZNA CENTRUM ZAMKNIETE Z POMPA O ZMIENNEJ WYDAJNOSCI (120 l/min.)

 

- PREDKOSC 50 KM/H (OGRANICZONA DO 40KM/H)

 

- SKRZYNIA BIEGÓW BEZSTOPNIOWA Z TRYBEM PRACY RECZNY/AUTOMATYCZNY/WOM "DRIVING STRATEGY"

 

- OGUMIENIE 4WD: 540/65R24 PRZOD 600/65R38 TYL CF 50KM

 

- Udźwig podnośnika - 6220 kg

 

- ELEKTROZAWÓR DO STEROWANIA PODNOSNIKA PRZEDNIEGO

 

- PAKIET KOMFORTOWY + 2 PRZEDNIE WYJSCIA HYDRAULIKI

 

Cena netto: 303 000,00 zł

a za M 625 w takim samym wyposażeniu tylko kapcie 650 i bez przednich wyjść i bez pompy o zmiennej wydajności 280 tyś netto

Edytowano przez Andrzej24871

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

no za agrotrona 630 ttv wolaja 380 netto z super wyposazeniem kapcie 710 i 600 z przodu 410 tysiakow niech mi ktos znajdzie tanszy z bezstopniowa skrzynia z maxymalnym wyposazeniem !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

Mi Agro- Eko wyceniło Agrotona TTV 410 z przednia osia resorowana, tuz z przodu, wom, kabina amortyzowana na poduszkach, kamera do tyłu, komputer pokładowy, obciążnik betonowy na przód, 6 wejść hydraulicznych, pompa wydajniejsza, średnie ogumienie, skrzynia biegów bezstopniowa z trybem ręcznym lub automatycznym/ wom eko DRIVING STRATEGY, z przodu 2 wyjscia hydrauliki pakiet kontortowy za 310 tys netto mi wyliczył po promocyjnej cenie bo tak na początku zaśpiewali 340 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przy wysokim kursie Euro cena robi się dość wysoka, jednak nadal to mniej niż za F. ;) Oglądałem Agrotrona TTV 400 i bardzo mi przypadł do gustu, ciekawe tylko czy silnik w tej serii ma coś wspólnego z silnikami z serii K. Na ich nieszczęście zdarzały się przypadki, że ciągniki miały mniej koni niż powinny i słynęły z mułowatości. sad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

W serii K są silniki 4cylindrowe mają po 2 zawory na cylinder, natomiast seria TTV400 ma po 4 zawory na cylinder.

Jeśli chodzi o konie to Deutz podaje moc "gołego" silnika bez osprzętu. Stąd może ktoś powiedział, że mają mniej mocy niż powinny :P


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki Michale za nawrócenie. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

Ten silnik Co jest w Agrotronie TTV 400 Jest taki sam jak montowany we fendzie seri 400 ten sam silnik a kurs euro na deutza jest stały czyli 4,15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Kolega zamówił TTv 620 koniec wrzesnia ma wszystko poza GPS i przednim WOM z obciąznikiem żeliwnym, iMonitorem, ISOBUS itd- 350 tys netto mówił ze przeliczyli mu po kursie 4zł.

Jeśli chodzi o ttv630 to naprawde w porównaniu do innych traktorów z tej półki to za 220km z vario cena jest dobra. Deutz coraz mocniej idzie w strone przekłądni bezstopniowej. Posiadam Agrotrona K100 i jestem z niego bardzo zadowolony. jednak jesli miał bym wskazac jego najwiekszy minus to wskazałbym kabine. dlatego po zakończeniu produkcji małych agrotronów o mocy 80-110km seri mk2 mk3 które miały fajna kabine duza przestronna uwazam powrót do tego typu kabin za bardzo dobra decyzje, moim zdaniem z moca nowych agrotronów TTV powinni zejść do 90 KM była by wtedy taka alternatywa dla serii K

czy informacja ze deutz ma maksymalny przelicznik zł/euro na 4.15 to prawda???


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

agro-eko mi powiedzieli że podwyższyli ostatnim czasie ten kurs bo euro tak szalało bo na początku mieli stały kurs 4 a teraz maja stały kurs 4,15 bo ma zamiar kupić agrotrona ttv 420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Ceny DF-ów są liczone z upustem za euro o około 35 gr,

Jeśli kurs 4.40-4.45 liczymy 4.15, 4.30-4.39 liczymy 4.05, 4.50-4.59 liczymy 4.25 itd.

Jeśli zamówimy ciągnik i on przyjdzie w maju euro jest liczone po kursie majowym ,jednym słowem zamawiając traktor nie wiemy ile za niego zapłacimy przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Jezeli wpłacisz zaliczke to cene masz zaklepana nie ma mowy o czyms takim ze nie wiesz ile tak do końca za traktor zapłacisz. zamówienie zaliczka i cena zaklepana. ale nie spodziewałem sie ze maja niższy przelicznik na złotówki niz kurs euro danego dnia. wiem ze niektórzy stosuja stały kurs wymiany. cos podobnego miał a nie wiem czy ma kverneland i Jan Jeleń


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

No to jesteś w błędzie obdzwoniłem 6 dilerów w okolicy i wszyscy mówią że cena może się zmienić , może tek było wcześniej ale to euro tak teraz szaleje że diler nie chce stracić potencjalnego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

To zależy czy umowa jest spisana w Euro czy w złotówkach. Jeśli w Euro to rację ma @bizon, jeśli w złotówkach rację ma @luk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak coś można zawsze eurówek nakupić. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

To zależy czy umowa jest spisana w Euro czy w złotówkach. Jeśli w Euro to rację ma @bizon, jeśli w złotówkach rację ma @luk :)

dokładnie! ja kupując DF podpisywałem umowe w pln wtedy przeliczał z euro po kursie 3,7 a ze pózniej poszło w góre i w momencie całkowitej zapłaty po 3 miesiacach kurs był inny ja zapłaciłem tyle ile w umowie. jezeli kupujesz maszyne df w polsce cena masz w euro ale jest przeliczana na pln. w końcu diler biorac zadatek na traktor ten zadatek powinien wpłacic dalej i zaklepac ci traktor w SDF.


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

nie dawno podkipsałem umowe z agro-eko o tego deutza agrotron ttv 410 drugi co na polska przyszyszedł prawdopodobnie ma byc na opolagrze w kaniemiu slazkim a pózniej do mnie przyjechac duże ma wyposarzenie tuz przedni wom isobus przednia os resorowana obciaznik tonowy i kabina na poduszkasz i kabina sama pozumujaca sie przedatne do orki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak sie pytałem na premierach to podstawowa wersja katalogowo miała kosztować 280 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarpen12    1

Jak się wam sprawują wasze ttv? Ja mam zamiar kupić 420 i chciałbym się coś o nim dowiedzieć od użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj