karolllllll

który z nich najlepszy??

Polecane posty

karolllllll    0

Belarus820 z hydraulika bosha mostem carraro

Farmer z silnikiem MMZ(D-243)

Farmtrack 80 4WD

Zetor proxima 8441

Który najlepszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

1.Zetor proxima 8441

2.Farmer z silnikiem MMZ(D-243)

3.Farmtrack 80 4WD

4.Belarus820 z hydraulika bosha mostem carraro


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saymon    0

Farmer i Belarus mają mocne silniki ale zetor chyba najwygodniejszy co bardzo się przyda przy często wykorzystywanym ciągniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolllllll    0

a w paliwie?? dlaczego mtz na ostatnim miejscu?? silnik dobry hydraulika bosha most carraro czego jeszcze chciec w mtz- cie??calkiem niezle i jest najtanszy ze wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Na swojego 7711 pod względem paliwa nie narzekam.

ale 7711 nie ma w zestawieniu!

 

nie róbcie OT!


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

ja bym wybrał farmera. najbardziej mi się podoba. ma dobry silnik, rewers i według mnie fajno kabinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
a w paliwie?? dlaczego mtz na ostatnim miejscu?? silnik dobry hydraulika bosha most carraro czego jeszcze chciec w mtz- cie??calkiem niezle i jest najtanszy ze wszystkich

 

Białoruśka też dobry sprzęt. Mój wujek ma dwie. Ma MTZ-ta 82ts. Ma go już 11 lat i na razie bez większych problemów. Miał kilka lat temu większa awarię- coś rozleciało się w jednej ze zwolnic. Trochę zapłacił, ale teraz wszystko jest ok. Był tak zadowolony z tej maszyny, że niecały rok temu kupił sobie Belarusa 1025 z turem ŁC-1650. Nic tańszego by nie dostał z turem w tej cenie. Nie chciał Pronara z plastikową maską i ładną kabiną, bo one mają złą opinię (awaryjny!). Wziął prostą białoruśkę, bez żadnych bajerów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

z tych co wymieniłeś to tylko Zetor, inne podane marki są ok do gości co okazjonalnie używają ciągnika i wież mi wiem co mówie jak jesteś mechanik z zawodu to może dasz rade z sprzętem typu Białoruś lub pochodne (jeszcze gorsze niż białoruś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Ja bym postawił na zetora

Mój sąsiad ma go juz ponad rok i chodzi mu super

a co do paliwa to tez tam za duzo chyba n9ie pali jak tnie nim trawe(wczesniej ciało tą samoą kosiarkązetorem 5211)

jeżdzi po zboże

ja posiadam zeora ale forterre 11441 i tez nie nazekam

zetor i zaden iiny(oczywiscie z tych wymienionych wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3

Od kiedy belarus ma most carraro?? :) Belarus o wiele ekonomiczniejszy niz ten caly zetor, Ja bym moze pomyslal nad Farmtrackiem, w sumie ciekawe maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Od kiedy belarus ma most carraro?? :) Belarus o wiele ekonomiczniejszy niz ten caly zetor, Ja bym moze pomyslal nad Farmtrackiem, w sumie ciekawe maszyny

A ja bym Ci nie radzil myslec o nim :):)

juz chyba lepszy pronar czy belarus jest :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Powiadasz ze sie sypią farmtracki??

jak dla mnie to niestrawdzony sprzet :) Ciekawe jak z dostępnoscia i ceną czesci do niego :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

ja z farmtrackiem doczynienia nie miałem ale z tego co mój wujek mi mówił to jest bardzo zadowolny z tego ciagnika jest zwrotny oszczędnyw porównaniu z pronarem to mówi ze niebo a ziemia ,farmtrack ma dobre hamulce , a w pronarze mówi że już chyba ze 3 lata robił przedni napęd(ma tura) cały czas coś sie sypie cały czas cos nie działa itd na koniec powiedziął że z farmtracka jest bardzo zadowolony..:)


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

1.Zetor proxima 8441

2.Belarus820 z hydraulika bosha mostem carraro

3.Farmer z silnikiem MMZ(D-243)

4.Farmtrack 80 4WD

według mnie tak to wygląda.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc ja mam farmera i wiem cos o nim malo pali strasznie mocne silniki a z reszta to ruznie moglo by byc lepiej szczerze to wybral bym proxime wygodniejsza i lepsza hydraulika zetor to zetor na swojego nie na rzekam ale wolal bym zetorka pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ma się cos dobrego ale coś zawsze wydaje się lepsze :) , proxima bez wątpienia dobry ciągnik, ale nie ma rewersu ani szybkiego wałka, duży promień skrętu, obciążniki za dopłatą, ale najważniejsze dla mnie jest spalanie a z tym to może byc duża różnica w porównaniu do mtz w lżejszych pracach, bo na pewno pali troche więcej (każdy dieler to przyznaje) tylko ile jest to troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc w robocie na 5 plugi w podorywce pali mi okolo 10 l na godzine to fakt farmer ma wiecej funkcji a i w przejazdach nie jest zle z paleniem wiec sam zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A ja nie bede zakladal kolejnych nowych tamatow.

Mam pytanie dla uzytkownikow belarusa.

Jak Wam sie one spawoją? ja do tej pory myslem ze sa lepsze od pronara.

ale z pewnych ust uslyszalem takie slowa ,,w naszej gminie jest 10 belarusow w tym tylko 4 ,,jako-tako" chodza najczestsze awarie to leje sie z hydrauliki (nie sączy tak jak w pronarze) rozruszniki sie palą instalacja tez, wykonanie bardzo kiepskie"

ale nie dokonca w to uwierzylem i powtarzam ja to slyszalem od ,,kogos" wiec moze byc nieprawda!!


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Zeby na białorusi coś lepiej poskładali to nie wydaje mi się, kilka lat temu zażarcie przekonywał ojca dieler, że pronar dużo lepiej jest poskładany od belarusa, oczywiscie każdy życzliwie się uśmiechał po tych słowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj