Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dach

witam mam podobną sprawę , na wiatę dla bydła położyłem blachę ale na oborę będę kładł e.fale cena praktycznie ta sama tyle że pod fale nie trzeba foli kaska zostaje w kiermance :)

farmkam    0

Czasami zaletą (lub wadą ) blachy jest to ze śnieg przy pierwszej lepszej odwilży sobie zjeżdża,co nabiera znaczenia przy słabych lub starych dachach.

Arek    113

Wiosną będę przykrywał magazyn na słomę, wybór padł na blachę trapezową w alucynku (na który dają 25 lat gwarancji), dostałem dobrą ofertę 450m2 blachy - koszt ok 9000zł. Na garażu od 7 lat mam blachę z ocynku, jak na razie nie ma śladu rdzy. Jedynie problemem jest skraplająca się woda ale nie tyle z blachy co ze stalowych "łat".

Wiadomość z agroFakt.pl

xmen    2

Z EUROFALI też dobrze spada śnieg :) , w tym roku przekryłem całe gospodarstwo EUROFALĄ i jestem bardzo zadowolony, brak skraplania i oszczędność na konstrukcji dachu- mniej łat i nie potrzeba mebramy jak pod blachę. Kryjąc blachą jest dużo uszkodzeń już przy kładzeniu blachy, a kładąc EUROFALĘ robotnicy chodzili sobie po niej i nic złego się nie działo.

xmen    2

coś ok 23 zł brutto za EUROFALĘ i wkręty, a robota to trudno wyczuć bo zmiana pokrycia robiona była przy okazji budowy obory.

PatrykGY    4

Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tu: Chcemy rozebrać stodołę i na niej jest eternit i moje pytanie jest takie co zrobić potem z eternitem,czy można samemu go zdjąć czy trzeba do tego nająć firmę?

Sadek    446

Zdjąć możesz i sam, firma też to zrobi ale sobie życzą za taką usługę - zgłoś się do gminy i tam Ci powiedzą co masz z nim dalej zrobić ( w niektórych gminach gmina finansowała zdjęcie eternitu w innych zabranie).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się