Challenger

Odmiany pszenicy ozimej

Polecane posty

ASZv3    829
8 godzin temu, proxy8441 napisał:

wszystko się zgadza tylko ciekawe jak pod tym względem wigoru siewek to wygląda to juz by się musiał wypowiedzieć ktoś kto badał lub jednostka badawcza, uczelnia itd jak to wychodzi jakie są róznice wg mnie coś w tym jest

Coś zapewne jest ale z mojej praktyki w polu (wg mnie istotniejszej jak badania laboratoryjne) wychodzi, że jeśli już to na pewno nie tyle żeby mi się to nie opłacało.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Zapraszamy do zakupu materiału siewnego kwalifikowanego pszenic ozimych! Od ręki dostępne nasiona odmian: Hondia, Bosporus, Formacja, Artist, Belissa, Bataja, Apostel. Oczekujemy na dostawy kolejnych partii odmian: Euforia, Delawar, Julius, Lawina, Emil, Kilimanjaro, Wilejka. W opcji całopaletowej oferujemy odmiany: Montana, Loft, Solehio, Dacanto, Rotax, Owacja, Torpeda, Markiza, Moschus, Bonanza, Skagen, Sacramento, Keramik. 

Wygodne zamówienia online 24/7: www.big-agro.pl / kontakt telefoniczny: 572 577 700, 515 777 405

Dostępne również jęczmiona Kosmos i Jakubus oraz całopaletowo Higgins, Impala i Sandra. 

Pszenżyta: Belcanto, Tadeus, Avokado, Meloman. Całopaletowo: Probus, Octavio, Dolindo, Dinaro, Orinoko, Aveo, Rhenio. 

Zapraszamy! :) 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Zapraszamy po zakup materiału siewnego tylko gdzie on rósł i kto go uprawiał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Dokładnie ;) 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Sam możesz uprawiać dla centrali dany materiał siewny kiedyś siałem dla,centrali to wiem jak to wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14
10 minut temu, galan99 napisał:

Zapraszamy po zakup materiału siewnego tylko gdzie on rósł i kto go uprawiał .

Mamy wielu dostawców z całej Polski. Materiał pochodzi od reproduktorów jak i bezpośrednio z krajowych hodowli roślin. Jeśli interesują Pana określone odmiany to zapraszamy do kontaktu i podamy producenta (oraz parametry) z nadzieją, że zna Pan wszystkich producentów i coś to Panu pomoże :) 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, galan99 napisał:

Zapraszamy po zakup materiału siewnego tylko gdzie on rósł i kto go uprawiał .

W szklarni go rozmnażali 😁 @ASZv3 szkoda, że min. logistyczne nie jest niższe. Fenomen już niedostępny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Rolnicy sieją dla centrali centrala czyści i sprzedaję jako materiał siewny tylko że o wiele drożej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
BIGAGRO napisał:

10 minut temu, galan99 napisał:

Zapraszamy po zakup materiału siewnego tylko gdzie on rósł i kto go uprawiał .

Mamy wielu dostawców z całej Polski. Materiał pochodzi od reproduktorów jak i bezpośrednio z krajowych hodowli roślin. Jeśli interesują Pana określone odmiany to zapraszamy do kontaktu i podamy producenta (oraz parametry) z nadzieją, że zna Pan wszystkich producentów i coś to Panu pomoże :) 

Wystarczy zerknąć na etykietę i wiadomo skąd nasiona pochodzą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
36 minut temu, red83 napisał:

W szklarni go rozmnażali 😁 @ASZv3 szkoda, że min. logistyczne nie jest niższe. Fenomen już niedostępny? 

W piwnicy na grzybni xD ;)

No niestety po kilku latach praktyki zrobiliśmy te minimum 500kg. Chyba, że ktoś zamawia jeszcze inne produkty to jakoś do dogadania... ;)

Fenomena jest jakaś końcówka co +/- zostawiłem sobie do siewu.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1378

Dla galana żeby był dobry to musi na marsie rosnąć. Niech mu ktoś wytłumaczy co to znaczy C1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534
5 godzin temu, BIGAGRO napisał:

Zapraszamy do zakupu materiału siewnego kwalifikowanego pszenic ozimych! Od ręki dostępne nasiona odmian: Hondia, Bosporus, Formacja, Artist, Belissa, Bataja, Apostel. Oczekujemy na dostawy kolejnych partii odmian: Euforia, Delawar, Julius, Lawina, Emil, Kilimanjaro, Wilejka. W opcji całopaletowej oferujemy odmiany: Montana, Loft, Solehio, Dacanto, Rotax, Owacja, Torpeda, Markiza, Moschus, Bonanza, Skagen, Sacramento, Keramik. 

Wygodne zamówienia online 24/7: www.big-agro.pl / kontakt telefoniczny: 572 577 700, 515 777 405

Dostępne również jęczmiona Kosmos i Jakubus oraz całopaletowo Higgins, Impala i Sandra. 

Pszenżyta: Belcanto, Tadeus, Avokado, Meloman. Całopaletowo: Probus, Octavio, Dolindo, Dinaro, Orinoko, Aveo, Rhenio. 

Zapraszamy! :) 

jaka cena Juliusa przy 1t z dostawą do lubelskiego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

W tej chwili na pewno dostępny w cenie 1890 brutto z dostawą - od ręki w bb a'500kg na zaprawie Certicor 050FS. Możliwość małych worków tego samego materiału w ciągu dwóch dni roboczych. Jutro możliwe, że będzie jeszcze jedna opcja w tej odmianie. 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj kontaktowałem się z 6-oma dystrybutorami i nigdzie nie ma Fenomena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Także pytałem- nie ma i nie będzie. Zamówiłbym od kolegi, lecz też nie ma, a 0,5t jest mi nie potrzebne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392

Zadzwoń do Polmaisu, prowadzą KWS i odżywki adoba


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514
13 godzin temu, BIGAGRO napisał:

Zapraszamy do zakupu materiału siewnego kwalifikowanego pszenic ozimych! Od ręki dostępne nasiona odmian: Hondia, Bosporus, Formacja, Artist, Belissa, Bataja, Apostel. Oczekujemy na dostawy kolejnych partii odmian: Euforia, Delawar, Julius, Lawina, Emil, Kilimanjaro, Wilejka. W opcji całopaletowej oferujemy odmiany: Montana, Loft, Solehio, Dacanto, Rotax, Owacja, Torpeda, Markiza, Moschus, Bonanza, Skagen, Sacramento, Keramik. 

Wygodne zamówienia online 24/7: www.big-agro.pl / kontakt telefoniczny: 572 577 700, 515 777 405

Dostępne również jęczmiona Kosmos i Jakubus oraz całopaletowo Higgins, Impala i Sandra. 

Pszenżyta: Belcanto, Tadeus, Avokado, Meloman. Całopaletowo: Probus, Octavio, Dolindo, Dinaro, Orinoko, Aveo, Rhenio. 

Zapraszamy! :) 

Dzwoniłem tydzień temu z zapytaniem o delawara i powiedziano mi że nie będzie 🤔

8 godzin temu, XTRO napisał:

jaka cena Juliusa przy 1t z dostawą do lubelskiego ? 

Będziesz coś zamawiał? Bo jakby był delawar to może połączyłby dostawę,  tylko za dużo nie wezmę bo wczoraj skończyłem zaprawiać a dzisiaj przywiozłem kwalifikat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Delawar wjedzie do nas jutro, max poniedziałek. Wolne jeszcze kilkanaście ton.

9 godzin temu, red83 napisał:

Także pytałem- nie ma i nie będzie. Zamówiłbym od kolegi, lecz też nie ma, a 0,5t jest mi nie potrzebne. 

Czyli ile potrzeba?

11 godzin temu, greg91 napisał:

A co jest z ościstych do wyboru i gdzie szukać kontaktu

Wilejka i Sacramento - realizacje od poniedziałku. W opcji całopaletowej Solehio - realizacja od ręki. E-sklep jak wyżej lub tel. 572 577 700


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534
15 godzin temu, BIGAGRO napisał:

W tej chwili na pewno dostępny w cenie 1890 brutto z dostawą - od ręki w bb a'500kg na zaprawie Certicor 050FS. Możliwość małych worków tego samego materiału w ciągu dwóch dni roboczych. Jutro możliwe, że będzie jeszcze jedna opcja w tej 

Robicie faktury na przelew? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Płatność dla kuriera lub przedpłata przelewem (na podstawie formularza z e-sklepu lub proformy po zamówieniu telefonicznym). Przedpłata przelewem wymagana dla wysyłek całopaletowych. Ogólnie jest taniej przedpłatą :) 

Natomiast przelew po dostawie dla stałych klientów lokalnie / regionalnie i/lub mających podpisane zabezpieczenia. 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Najczęściej poruszane tematy w kwestii ochrony i uprawy pszenicy ozimej, o które pytają rolnicy to:
      Optymalne warunki glebowe i klimatyczne dla uprawy Najlepsze nawozy i odmiany dla danego regionu Jakie szkodniki i choroby są najbardziej niebezpieczne i jak je zwalczać Jakie środki ochrony roślin należy stosować, aby zapewnić dobre plony Jakie są najlepsze metody zbiórki i przechowywania zbiorów. Zapraszamy do kontumacji dyskusji z sezonu 2022: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/292319-ochrona-i-nawozenie-pszenicy-2022/
       
    • Przez raul
      Witam kolegów. Ostatnimi laty bardzo popularna zrobiła się pszenica euforia. W swoim gospodarstwie zmieniam materiał siewny. Słyszałem dużo różnych opinii o euforii. Jakie macie z nią doświadczenia? Jak wam sypie, czy choruje?
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Mój błąd, miałem źle ustawiony docisk bo we wrześniu pożyczałem siewnik znajomemu który siał na cięższych ziemiach, kompletnie tego nie zauważyłem że poprawiał docisk redlic na mocniejszy no i poszło. Poszło na jakieś 5 - 6cm. Efekt nie musze mówić jaki teraz jest. Dość długo wychodziła. Łodyga jest dość wiotka i przyżółknięta. Pierwszy raz mam taką sytuację. Da się ją chociaż trochę jeszcze odratować czy już nic z tym nie zrobię? 
    • Przez Putinw
      Witam.zrobilem oprysk na chwasty lancet 125 na 30ary ,a wypryskalem na jakieś 17ary  wyższym ciśnieniem.Czy zaszkodzi to pszenicy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj