Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MDSikor    6

Silniki w obu są te same, więc spalanie powinno być też takie same. Jeżeli ciągnik będziesz używał do orki to ja bym wybrał 6230.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronomek    0

ciekawe czy w cenie,tez bedzie porownanie,,, moze i faktycznie bedzie lepszy 6230 bo bedzie mozna dodac tls, do transportu wszyscy mowia ze jest to wygoda..czekam teraz na wycene ,ile takie cus bedzie mnie kosztowac wraz z turem,najwazniejsze zeby byla klima miekkie sieedzenie,3 pary wyjsc hydr,:)

Edytowano przez agronomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Widze ze temat jest akurat tez podemnie ale u mnie tylko cena zdecyduje co bedzie . :rolleyes:

Ja mam do wyboru 5080R na full wersja + jd 633 nie ma co sie pchac w polskie ladowacze lepiej jeden kolor . Cena 5r wychodzi dosc dobrze 205 tys netto

JD 6230 P + jd 633 ,premium poniewaz ma tls , hms i power boost cena jd 6230 w sredniej kombinacji

66 300 euro netto ladowacz 633 8 tys eu przy kursie * 3,7

 

oferty ciekawe ,ale mysle nad negocjacja 6230 bardzo mi sie podoba B)


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@JohnDeere6610 polecam 6130+633 ciągnik stabilniejszy idealny do prac na dworze zwinny szybki idealny do tura zestaw6330+633 spokojnie podnosi 2 tony

więc nie ma się co zastanawiać

wybór należy do ciebie

Edytowano przez muszkieter97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wybór padł na ... Kubote M8540 z polskim turem - wszystko rozgrywało się u wuja :)

Ciągnik od roku psrawuje się OK. Polski tur nie jest zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stajek95    0

Napewno seria 6 bedzie lepsza jak juz wyżej pisano o atutach, ale i podzespoły inne przy R, firma john deere zleciła innej firmie (cos typu indie chiny) aby wykonała ten model, to iny ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Proszę Cię-masz jakieś potwierdzenie swoich rewelacji czy też piszesz sobie a muzom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon_PL    0

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jaki wybrać ciągnik John Deere 5100R czy John Deere 6330?

Ciągnik będzie wykorzystywany do wszystkich prac polowych i transport przyczepą zboża bądź piasku.

Doradźcie co wybrać, podzielcie się swoimi opiniami o nich.

Edytowano przez Szymon_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Ja bym brał 6330 - większy gabarytowo, bardziej komfortowy i wiele osób je sobie bardzo chwali.

Nie mówie że 5100 R jest zły czy tam wadliwy, tylko ja na Twoim miejscu brał bym 6330 :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

6330 jeszcze można zamawiać, bynajmniej u mojego dealera ;) 6430 już nie.

Ogólnie to 5R można zamawiać do sierpnia i małe 6030 chyba tak samo.

 

Na starcie różnica w cenie między 5100R a 6330 wynosi chyba 20tys netto ale jak dołożymy PQ24x24, TLS i inne rzeczy różnica robi się jeszcze większa, nawet 40tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Panowie takie Pytanie jaki udzwig na fakturze bede mial napisane w ladowaczu JD 633 ?? 1600kg czy wiecej?? NIe pytam ile podniesie tylko ile ma udzwig napisane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam, posiadam 80ha upraw i mam Claasa 140km. Teraz myślę o kupnie pomocniczego ciągnika. We wniosku mam wpisane 80-100km. Co możecie poradzić. Ja ogólnie bym był za 6130 bo większy i można oś miekką dobrać. A ojciec chce 5080R bo jest mniejsza i taniej wyjdzie. Co możecie polecić z swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Ja zakupilem JD 5100R jak narazie pare jazd próbnych i jak dalmnie Fajny a co dalej wyjdzie nie wiem:) Jakosc do ceny jak dlamnie zadowalajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Panowie takie Pytanie jaki udzwig na fakturze bede mial napisane w ladowaczu JD 633 ?? 1600kg czy wiecej?? NIe pytam ile podniesie tylko ile ma udzwig napisane ??

 

Zależy od ramy jaką wybierzesz bo są 3 do wyboru, a udźwig na maks. wysokości od 1800 kg do 2100 kg, tak jak pisałem to zależy od ramy :)

Edytowano przez gospodarz97



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon_PL    0

A dostanę jeszcze 6330 premium lub 6130 premuim?

Premuim też będzie moża jeszcze tylko w tym roku kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Premium dostaniesz, w przyszłym roku napewno też zostanie pare sztuk u dealerów, bo przecież ich nie wyzłomuja, a może i nawet będą z jakimś rabatem, żeby je sprzedać :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Premium już nie można zmawiać.

Tylko Comforty i to przez najbliższe pół roku maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj