andrzej2257

Ile MTG mają wasze Fendty? Czy występowały usterki?

Polecane posty

jakubs    0

Witam Fendt 208FA od 01.06.2010 na dzień dzisiejszy 630 h.

1.wyciek z siłownika od amortyzacji osi przedniej- wymiana na nowy oczywiście w ramach gwarancji

2. wyciek z amortyzatora przy hamulcach wymiana tegoż amortyzatora na nowy

3. widoczny przeciek przy pompie wtryskowej -wymiana oringów

 

Natomiast u znajomego mają wymienić silnik recylkulacji spalin -taki sam model rok prod.2010 godzin 530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

fendt 412 vario 2010r 580h zero awarii, 2 usterki w ramach gwarancji, podswietlenie tablicy, jedna zaroweczka 2,5zl i blaszka pod silnikiem byla peknieta

 

czyżby blaszka chroniąca przed ciepłem rozrusznik?? u mnie już 2 razy ja zmieniali w ramach gwarancji, obecnie moja 412 300 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cysiu133    1

Ja mam 2: Fendt farmer 308ci 2008rok (ok. 1300h) a drugi Fendt 412 vario 2007 rok (1600h) i i tylko przy 412 ostatnio przy czymś od jojsticka spalił się kabelek .

Edytowano przez cysiu133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

czyżby blaszka chroniąca przed ciepłem rozrusznik?? u mnie już 2 razy ja zmieniali w ramach gwarancji, obecnie moja 412 300 h

 

tak, u mnie dopiero po 2 wymianie jest dobrze:)


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony111    0

Rekordzista którym jeździłem

FENDT 515 FAVORIT , 1998 ROK ! 32000 MTG !! Drugi silnik i skrzynia

Drugi w kolejce

FENDT 716 VARIO TMS 2004 ROK ! 27000 MTG ! ( z niemiec z służby autostradowej ) Druga Skrzynia

 

A przebiegi 12-14 Tysięcy MTG w ciągnikach z zachodu (Niemcy , Holnadia ) to norma !

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    32

fendt 312 1992 r. przebieg ok 14 tyś 5 lat u mnie na razie praktycznie bez awarii

fendt 308 1988 r. przebieg ok 9 tyś 1 rok u mnie

pierwsza awaria uszczelniacz na turbinie olejowej

druga awaria śruba od przekaźnika przy tarczkach sie poluzowała i nie chciał kręcić przekaźnikiem ale teraz jest już wszystko okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

412 Vario po 100h leci olej z elektrozaworów od blokady i 2 poziomu wom


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

412 Vario po 100h leci olej z elektrozaworów od blokady i 2 poziomu wom

 

Kolego już leci Ci olej po 100mth? opowiedz jak się sprawuje maszyna tak ogólnie i co tam jej jeszcze dokładnie jest z tym womem ? Serwis zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224
Napisano (edytowany)

Przyjechali w poniedziałek, 40min dwa oringi wymienione i jedziemy dalej, może dlatego że stał ponad rok i był wom oraz napęd nie odpalany. Wbite mam już 130h i jak dotąd bez problemów

Z ciekawości jakie ciśnienie w skrzyni mają wasze Fendty? Mój średnio przy przyśpieszaniu na pusto 300-320 bar

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

hmm to dziwne... bo kiedyś ktoś mi mówił że powinno w każdych warunkach dobijać blisko 400. Ale wiesz jak się nie znam to tylko słyszałem. Też mi się to nie podoba że te ciągniki stoją pod chmurą u tego Korbanka... i trochę stoją.... a powiedz wpisali Ci tą naprawę w książkę serwisową ? jakiś papier że byli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

dostałem papier z opisem usterki, licznikiem przepracowanych godzin itp. Jeden dostałem ja drugi serwis i jeden poszedł do poznania.

Jak obciążyć skrzynie i sprawdzić ciśnienie?


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielson89    0

posiadam fendta 308 LSA z ładowaczem i kiedy podnosze go na maxa w góre to blokuje mi sie.. miał ktos kiedys cos takiego?? czyżby rozdzielacz do wymiany był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2132    0

Witam, Fendt 311 lsa 16 tys mth 

I czeka mnie wymiana uszczelki pod głowicą

Regeneracja wtryskiwaczy

Wymiana pompek hamulcowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
    • Przez Menek
      Witam wszystkich mam pytanie czy Fendt farmer 307 lsa z1987 r ma filtr skrzyni biegów jeśli tak to gdzie dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj