Skocz do zawartości
robercikj100

najlepszy deeler zetora w lubelskim

Polecane posty

donborys    3

Ja mam zamiar kupić pol-mota i kioti, a oboma tymi markami handluje roltex siedliszcze. Macie może jakieś opinie o nich, czy warto z nimi zaczynać współpracę, czy lepiej kupić te traktory u różnych dealerów?

To jest temat o Zetorze, a nie o Kioti!

Edytowano przez krolikNH

ziomal89    0

Tak samo polmota i kioti możesz kupiś w firmie Roltex Krasnystaw i bynajmniej z obsługi serwisowej bedziesz bardziej zadowolony .

Edytowano przez ziomal89

donborys    3

Niestety jak pytałem o pol-mota w Roltex Krasnystaw to mi Pan powiedział, że tym nie handlują, może teraz coś się zmieniło bo to było ok 2 miesięcy temu. Dlatego rozważam Roltex Siedliszcze, ale będę wdzięczny za opinie bo nie znam tej firmy.

A na marginesie to mam pytanie do moderatora który edytował ostatniego posta, mam założyć nowy temat, ogólnie większość dealerów handluje kilkoma markami i to mi się wydaje, że jest temat o dealerach z lubelszczyzny a nie o ciągniku zetor czy kioti.

Edytowano przez donborys

Wiadomość z agroFakt.pl

janjan    0

Z czystym sumieniem polecam Agro-market w Zamościu. Mają na prawdę dużo ciągników na placu. Zajechałem tam i znalazłem Forterę dla siebie od ręki. Dogadałem najlepszą cenę. Warto tam negocjować.

Gago    0

Dokladnie jak kolega wyżej pisze i na dodatek umieją zadbac o sprzety przed wyjazdem nowym ciągnikiem zawsze go ładnie wyczyszczą odkurzą i jeszcze raz przejrzą ogólnie ceny serwisowania u nich sa niewielkie nawet tego pogwarancyjnego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się