robercikj100

najlepszy deeler zetora w lubelskim

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robercikj100    1007

witam który diler w lubelskim bedzie najlepszy, u którego można kupić najtaniej proxime 95

Edytowano przez robercikj100

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Roltex Krasnystaw, mam kilka maszynek od nich (czytaj Brat) i serwis godny polecenia, a serwis to podstawa, ze sprzedażą to zależy ile wytargujesz ;)

PS: napisz diler albo dealer :) bo tak masz błąd

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

serwis jak serwis i tak zapewne bedzie tylko przyjeżdzał w czasie gwarancji a póżniej to już, raczej naprawy poza serwisem.

a właśnie jak to jest jakbym na przykład kupił zetora gdzieś na drugim końcu polski bo tam bym taniej miał to serwis jak przyjeżdza na gwarancji to bieże za podróż jakąś kase??

I drugie pytanie ile można wytargować na takiej proximie której cena katalogowa wynosi131 tyś??

 

Lukasz1987 a jakie maszyny brał twój brat u nich? kupował jakiś traktor? targował się coś?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Polecam FINO w chełmie moi koledzy sobie chwalą.


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi kupowali Zetory i D-F

Komoń Janina, Leszek. Sprzedaż maszyn rolniczych

21-302

Turów,

235

woj. Lubelskie, pow. Radzyński, gm. Kąkolewnica


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Ja polecam Fino Chełm. Dobra obsługa i idzie dużo utargować. Moim zdaniem solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
a właśnie jak to jest jakbym na przykład kupił zetora gdzieś na drugim końcu polski bo tam bym taniej miał to serwis jak przyjeżdza na gwarancji to bieże za podróż jakąś kase??

liczą jakieś 1,8-2 zł za km

nie kupowaliśmy głębosz i siewnik to tak około 5% z ceny zeszli

ile utargujesz sam to nie wiem


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

To ja tez polecę Fino Chełm... może za ten wpis większy rabat dostanę ;) Mi się z nimi zawsze dobrze układało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fino Chełm, Roltex Krasnystaw także Agroma Lublin sprzedaje Zetora, Agromarket Jaryszki w Zamościu 5 dilerów jest kilku kwestia wyrwania jak najlepszej ceny ;)

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Cena praktycznie będzie ta sama (różnica najwyżej 1000zł).Jedyne co możesz wynegocjować więcej to np.gratisowy przegląd.Ja polecam Roltex Krasnystaw.Panowie,którzy przyjeżdżają na przegląd znają się na rzeczy i coś doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szulc    0

Ja kupowałem Proxime w Roltexie polecam za szybki i fachowy serwis. Cena będzie podobna pojedz do kilku dealerow i zobaczysz co ci zaproponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

ja osobiście polecam fino chełm sam tam brałem proxime 95.

 

wczoraj byłem to nawet proxima 95 stała na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

w fino i z roltex krasnystaw, pewnie to samo wytargujesz, ale za serwis bardziej chwalił bym roltex, w fino masz 12% upustu od ceny producenta i tyle, na sklepie jakieś 3% na materiałach exploatacyjnych

Edytowano przez Ferdek07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

ja osobiście polecam fino chełm sam tam brałem proxime 95.

 

wczoraj byłem to nawet proxima 95 stała na placu.

Dawno kupowałeś tą proxime? ile za nią dałeś? z jakim wyposażeniem? Jak się sprawuje?

 

 

Ferdek07 12 % upustu na zakup ciągnika ??? aż tyle dało by się u nich utargować???

Edytowano przez robercikj100

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

ja swoją proxime plus kupowałem w 2008 roku tak więc ma przepracowane 3 sezony i ma ok. 850 mtg i nic się z nią nie działo tylko wymienione zostały siłowniki od tylnej szyby i czujnik układu kierowniczego.

 

zapłaciłem za nią ok. 135 tys. z wyposażeniem : kilma, fotel grammera, siedzenie pasażera, regulowana kierownica, dodatkowe oświetlenie z przodu i tyłu, obciążniki przód 250kg i tył 150kg, zewnetrzne sterowanie podnośnikiem, radio CD i to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Dawno kupowałeś tą proxime? ile za nią dałeś? z jakim wyposażeniem? Jak się sprawuje?

 

 

Ferdek07 12 % upustu na zakup ciągnika ??? aż tyle dało by się u nich utargować???

Co urwiesz to Twoje, na maszyny to jest max upust i tyle wytargowałem to i na ciągniki pewnie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal89    0

ja osobiście polecam Roltex Krasnystaw ponieważ:

ceny można ładnie negocjować,

konkurencyjne ceny części zamiennych i materiałów exploatacyjnych" np. aral 10w30-15pln

szybka reakcja serwisowa, nawet jak coś sam zepsujesz to zwykle na gwarancji naprawiają za free,

szybko i tanio robią przeglądy(najbardziej mi się podobało jak przyjechali ten z młody bródką i ten nieduży siwy zilonym berlingo,jeden rozkręca lewą strone drugi prawą rach ciach rozebrane rach ciach poskładane zawory wyregulowane i wszystko chodzi jak w zegarku potem szybciutko wymiana oliwki filterków przesmarowanie a nawet filtr opwietrza oczyścili;) od kąd pamiętam zawsze do nas przyjeżdzali i zawsze byliśmy zadowoleni

mam proxime 6441 3150mth i chodzi jak w zegarku. nawet jak szyba strzeliła na gwarancji to wymienili gratis przy przeglądzie

traktorek sprzedawał pan Adam Szuba i jestem zadowolony z ceny i nie tylko

kierownik serwisu też jest spoko: da się dogadać z nim w sprawie dojazdu tzn że jak jadą w kilka miejsc jednego dnia i mają podrodze to za dojazd o wiele mniej się płaci a żeby było śmieszniej to nawet podałem wymiary przewodów hydraulicznych to pozakówali w dobrej cenie i podrodze jak do kogoś na przegląd jechali to podrzucili

wszystko co kupowałem ja albo rodzice jest z roltexu a dzięki temu mam rabaciki na serwisie w sklepie warsztacie samochodowym nawozach a nawet maszynach;) i taka firma mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal89    0

Szybę wymienili na gwarancji? Bardzo ciekawe.

 

tak a to dlategoże ciągnik był na gwarancji a pękające szyby w zetorze to standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Przed kupnem Zetora, odwiedziłem Fino Chełm, Roltex Krasnystaw, Arpis Tyszowce i POM Zamośc dzisiaj Agromarket Jaryszyki. Z najlepsza ofertą i zainteresowaniem podszedł do mnie szef POMu w Zamościu Pan Bylina i już mnie nie opuścił... ;) Wytargowałem z nim dobra cenę, także dobre ceny na sprzęt towarzyszący, wiec mogę go tylko pochwalic, natomiast bardzo przedmiotowo podeszli do mnie w Roltexie co mnie zraziło do tej firmy... Dobra cenę dawało tez FINO i widac było że zależało im na kliencie, ale jednak dalsza odległośc do nich przeważyła. Mogę też śmiało pochwalic pana serwisanta z POMu pana Wieśka, fajny gośc, jak jakiś problem śmiało doradzi nie robi problemów. Ps. POM to teraz Agromarket Jaryszyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem Zetora, odwiedziłem Fino Chełm, Roltex Krasnystaw, Arpis Tyszowce i POM Zamośc dzisiaj Agromarket Jaryszyki. Z najlepsza ofertą i zainteresowaniem podszedł do mnie szef POMu w Zamościu Pan Bylina i już mnie nie opuścił... ;) Wytargowałem z nim dobra cenę, także dobre ceny na sprzęt towarzyszący, wiec mogę go tylko pochwalic, natomiast bardzo przedmiotowo podeszli do mnie w Roltexie co mnie zraziło do tej firmy... Dobra cenę dawało tez FINO i widac było że zależało im na kliencie, ale jednak dalsza odległośc do nich przeważyła. Mogę też śmiało pochwalic pana serwisanta z POMu pana Wieśka, fajny gośc, jak jakiś problem śmiało doradzi nie robi problemów. Ps. POM to teraz Agromarket Jaryszyki.

 

teraz już nie jest tak tanio w zamościu, od kiedy agromarket przeją pom to ceny troszkę wyższe są, bo wcześniej byłu u nich najtaniej w lubelskim, ;)


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj