Skocz do zawartości
dawid91

poszukuje taniego sznura..;)

Polecane posty

dawid91    5

chciałbym zapytać czy macie namiary na stosunkowo tani sznurek do pras. Potrzebne mi jest ok 60 klębków 2000 m, więc mysle ze warto poszukać... uzywam zwykły sznur TYTAN 2000 o wytrzymałości chyba 78, uzywałem GOLIAT 3360metrów, ale zauwazylem ze przy dużej średnicy bałdy sznur pęka, więc szukam coś mocnego. prasuje JD 590..

Wiadomość z agroFakt.pl

dawid91    5

nie wiem po ile u mne jest nie dopytywałem sie ale myśle ze najtaniej nie bd..... a jak cenowo stoi ten claas??

zetor1111    2

panowie a macie jakiś dostęp do tanich siatek do pras belujących bo był bym w stanie wziąć nawet 10 rolek?

Ja tam od dwóch lat używałem ten 5000m w rolce, co prawda troche słaby ale za to tani i nie trzeba co godzinę wyłazić i sznurka zmieniać. Tylko nigdzie nie mogę takiego dostać póki co...

lukaczmarek    265

no napewno jest słabszy od zwykłego sznurka np z sochaczewa bo jest połowe cieńszy. Nie nadaje sie on do pras kostkujących. ale ja nie miałem przypadków aby się zrywał. owijam nim głównie sianokiszonkę

Bartek72511    41

MA ktoś jakąś dobrą siatkę w dobrej cenie? wziął bym w ilości 15 rolek, jeśli mówić o 2000 m ;) Jak na razie planuje defalina bo jestem z niej zadowolony ale jak ktoś ma jakieś ciekawe propozycje to chętnie posłucham;)

pooch    58

Ja w zeszłym roku brałem sznurek Sipma, 28 zł rolka 2000 m - w tym roku też do niego starujemy.

W rolnictwie siła!!! :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin_kost1
      Zastanawiam się co wyjdzie taniej, obwiązywanie sznurkiem czy siatką??? Nie mam pojęcia jak to wychodzi finansowo.
    • Przez ChudziX
      Witam 
      Mam zamiar kupić w tym roku prase rolującą zdecydowałem już o tym że typ tej prasy to łańcuchowo walcowa. Teraz mam do was pytanie myślałem i oglądałem 2 marki pras jedna to Gallignani RECO 3200l a druga to krone kr 130 s Wyposażenie w nich to szeroki podbieracz, zamki na komorze , wiązanie siatką i na dwa sznurki. Chciałbym sie zapytać was która waszym zdaniem lepsza pod względem awaryjności, ceny i dostępności części. Prosze mi nie pisać abym kupił np Sipme lub JD albo że Pasowa czy walcowa będzie lepsza. Z góry dziękuje za odpowiedź . 
      Pozdrawiam 
    • Przez deyu
      Chce kupić prase rolującą mam na nią przeznaczone 40tys zł nie może ona być starsza niz pięć lat czyli coś z polskich pras praktycznie tylko do słomy 25ha. Nie wiem która będzie lepsza sipma sokółka wafarma czy famarol proszę o pomoc.
    • Przez piotrek1796
      Witam. Mam prośbę do użytkowników prasy Pronar Z 500K. Proszę o szczerą opinię jak się sprawują i czy warto rozważyć jej kupno.

Proszę o wypowiedź jeśli ktoś zna ten model.
    • Przez hassi37
      Mam pytanie do użytkowników pras fendt jak  prasy tej marki się wam sprawują a mianowicie mam możliwość zakupu prasy 2600 vs z 2010 r 16000 bel zakupiona u polskiego dilera prasa od gospodarza proszę o podpowiedz co w niej sprawczać podczas zakupu .Pilne