Skocz do zawartości
Wojtek

u1614 problem z podnosnikiem

Polecane posty

marcinb8    0

Tak wymieniałem tłok i cylinder. Pewnie będę musiał szukać jakiegoś serwisu ma ktoś jakiś namiar na dobry serwis na południu albo gdzieś w polsce

Domino27    0

ja miałem kiedyś od nowości 1224 i spokojnie podnosił zestaw uprawowo siewny 2.5t więc 2 siłowniki ci wystarczą to nie ich wina...po pewnym czasie zaczął się zawieszać itd.próbowalismy robić nawet facet z archimedesu Wrocław przyjeżdżał(regenerują tam podnośniki)ale i to nie dawało rezultatu na długo..najlepszym sposobem jest wymiana swojego podnośnika na regenerowany (krótki postój) lub swój oddać do regeneracji....porządna firma po naprawie bierze plecak na stół, podłancza przewody hydrauliczne i tak przygotowany plecak ma wykonać jak się nie myle 100 cykli pod jakimś tam obciążeniu...

nie wiem skąd jesteś..ale jeżeli zdecydował byś się wymienić swój na regenerowany to niedaleko mnie jest taka możliwość mógłbym się dowiedzieć ile teraz kosztuje i dać ci namiary. Pozdrawiam

marcinb8    0

Ja jestem z małopolski. Mógłbyś mi podesłać jakiś namiar to zadzwonię i się popytam jak to jest i ile kosztuje. Dzięki :)

Wiadomość z agroFakt.pl

FROG1979    7

Kolego polecam Archimedesa Wrocław. Archimedes S.A. Narzędzia pneumatyczne, szlifierki, frezarki, młoty wyburzeniowe. Robotnicza 72, 53-608 Wrocław.tel. 71 782 71 01. Dzwoń. Umawiają na konkretny dzień. Zdejmujesz cały plecak. Myjesz. Ladujesz do samochodu i autostradą jesteś za 2h. Naprawa trwa ok.2h. Gwarancja 6miesięcy. Przed odebraniem podnośnika przechodzi on test w twojej obecności na stanowisku pomiarowym pod obciążeniem 5t. U mnie wymiana rozdzielacza na regenerowany+wymiana wału(był skręcony-prawdopodobnie złą robotę robił siłownik pomocniczy zamontowany z jednej strony- teraz są dwa)+wymiana tulei i wszystkich uszczelnień+przegląd i wymiana prowadnic wyniosła mnie ok.2000zł brutto (FV VAT). Doliczyć musisz oczywiście paliwo 300zł i autostrada ok 80zł.

Sumując czas całej operacji to na zdjęcie plecaka ok2h. 1dzień wycieczka do Wrocławia. Na koniec dnia po powrocie z Wrocławia można jeszcze wszystko powoli składać. Finansowo max 2500zł co równa się cenie nowego rozdzielacza. Satysfakcja gwarantowana. U mnie od lipca po zmianie pracuje bez zarzutu z agregatem ścierniskowym 1200kg, pług zagonowy 700kg, rozsiewacz do nawozu 1000kg, agregat uprawowo siewny 2,7m z poznaniakiem. Nie opuszcza i pracuje na wszystkich zakresach jak nowy. Jeżeli jesteś z okolicy miechowa to możesz podjechać i zobaczyć w pracy

Zapomniałem dodać, ze panowie polecali tylko i wyłącznie do Ursusa Hipol6. Mówili że najczęściej uszkodzeniu/zatkaniu ulega rozdzielacz. Zmieniałeś może olej na nowy o innych właściwościach i poszedł brud do rozdzielacza. Jeżeli masz kasę to zmodyfikują ci plecak nawet na 7t bo mają zajeb...te doświadczenie :)

leszekd    80

jaki rozdzielacz do w/w traktora na co zwracać uwagę. czy jest 1 wytwórca czy wielu ma ktoś doświadczenie w tej mierze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez Ares1x
      Witam jak użytkownicy Ursusa 1634 go oceniają? Jak z awaryjnością? 
    • Przez newholland28
      witam mam problem ze sprzęgłem w ursusie 5714 czesto ździera sie tarcza 1 stopnia ciągnik posiada tura słyszałem o tarczach porcelanowych czy warto w nią inwestować i co przy tym jeszcze  warto wymienic  zeby w miarę długo pochodziło 
      proszę o dobre rady z góry dziękuje