Zaloguj się, aby obserwować  
LUKASZ1455XL

klucze pneumatyczne

Polecane posty

Lukaszjarm    4

do takich narzedzi trzeeba miec kompresor z bardzo duza butla . bo ja sobie kupilem sam klucz do kul i nie da sie nim nic robic bo powietrza mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawo10    1

To sprzęt na pewno nie dla profesjonalisty, na własny użytek powinien trochę posłużyć.

Cena zachęcająca, ale czy za tym idzie jakość. Za tyle elementów to tanio. Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz, nikt ci nie powie bierz. To twoja decyzja.

Szkoda że na aukcji nie ma osób które to już kupiły, nie ma kogo spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

To jest kiepski zestaw, ale za taką cenę nic lepszego nie kupisz. Ceny e miarę dobrego klucza pneumatycznego zaczynają się od ok 500 zł, a te naprawdę profesjonalne kosztują nawet ok 2000zł. Także cudów po tym zestawie się nie spodziewaj. On będzie dobrze odkręcał i zakręcał dopiero przy bardzo wysokim ciśnieniu 8-10 atm. Bo niższym ciśnieniem kół w samochodzie nie odkręcisz. Pisze tylko o kluczu udarowym bo z resztą narzędzi nie miałem do czynienia. A i ważny jest wąż doprowadzający powietrze musi mieć jak największą średnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wulkanizator u którego koła zmieniam w samochodzie miał taki zestaw i chciał się go pozbyć bo mówi że koła tym nie szło odkręcić i musiał swoim profesjonalnym luzować za 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Za tą cenę to byś miał 1 klucz. A tu tyle elementów.

 

Ja znalazłem na złomie 2 klucze pod pneumatykę, kierownik złomu powiedział za nie 20 zł cena śmieszna a klucze śmigają jak nowe. Tutaj linki do zdjęć tych kluczy>

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32b554f3215d9ef5.html i http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26f23612caa32992.html

 

a sprężarkę ma taką>

 

http://krotoszyn.olx.pl/sprzedam-sprezarke-3-tlokowa-iid-18686226

 

 


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

ja za taką cene to kupiłem komplet nasadek tylko do pneumatycznego klucza. Klucz mnie 700zł kosztował, a do kół to kupiłem za 2000zł klucz ale ma 2500Nm. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Klucz musi mieć min 800Nm to już można troszkę pokręcić najlepiej chicago albo bass mam takie kilka lat i pracują bez problemu.Za dwieście parę złotych to ten zestaw może być jako ozdoba warsztatu bo na pewno nie będzie działał,niestety coś dobrego musi kosztować .Kolego Junkers twoja sprężarka 3JW60 nie żle działa brakuje tam tylko chłodzenia.Ja w swojej postawiłem z tyłu za cylindrami wentylator pokojowy taki z nogą podłączyłem pod stycznik że załącza się razem ze sprężarką i chodzi to ponad 3 lata w warsztacie prawie codziennie przez kilka godzin,w innym razie pewnie by się już wykończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Te sprężarki jak mają olej i są zadbane to są bez awaryjne, mam taką samą ale troche już leksza zaniedbaną z wyglądu ale tłoki z całymi obudowami ma nowe, bo jak to bywa każdy używał ale sprawdzić oleju się nikomu nie chciało i z leksza się zajechały tłoki. Teraz stoi u mnie w domu iczasem sobie koła od roweru nią pompie bo w firmie mamy jedno tłokową większej wydajności i śrubową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ogólnie to było o jakości kluczy,

ale co do pneumatycznych do kół to za rozsądną cenę dobry będzie YATO

Kiedyś kupiłem Marpol,już 2 lata leży w garażu nie używany bo nie ma nawet siły odkręcić kół osobówki.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

kupiłem 2 takie zestawy kluczy. jeden klucz zepsuł mi sie po roku drugi cały czas chodzi. Nie są super mocne ale odkręcaja wiekszość srub nawet zardzewiałych. oprócz tego zepsuła się szlifierka kątowa ale ona była uzywana dzien w dzien po kilka godzin. kompresor mam metabo http://allegro.pl/sprezarka-kompresor-515-11-200-metabo-gratis-i1434903004.html o wydajności 350 litrów to jest tak na styk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly2000    5

Witam!

Odświeżę trochę temat!

Mama zamiar kupić do klucz marki Metabo, konkretnie model SR1500 http://allegro.pl/kl...33428635.html�� . Macie jakieś zdanie na temat tego sprzętu? Dodam, iż sprężarkę mam w miarę porządną. Mam zamiar korzystać z niego i przy samochodzie i przy gratach czasami coś odkręcić. Liczę na wasze zdanie i opinie!

Edytowano przez maly2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

przykro mi kolego ale link do strony nie działa ..... edytuj i wstaw jescze raz.....


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj