Skocz do zawartości
gizbern26

Wymiana czujnika światła STOP

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gizbern26    0

Czy przy wymianie czujnika światła STOP musze odpowietrzać układ hamulcowy?

Pytam dlatego że moje pompy ledwo "zipią" i przy kolejnum odpowietrzaniu musiał bym je wymienić.

sawo10    1

Na pewno trzeba odpowietrzać bo po wykręceniu czujnika z pompki będzie wyciekać płyn.

A dlaczego kolejne odpowietrzanie miało by wykończyć pompki. Każde naciśniecie hamulców ma taki sam wpływ na nie zwłaszcza, że w tedy wytwarzają duże ciśnienie a przy odpowietrzaniu praktycznie polega to na lekkim przepompowywaniu płynu przez układ.

PAATRYKK5    1

trzeba na pewno odpowietrzyć. u mnie też był ten problem że czujnik padł to go wymieniłem ale jak kupiłem nowy to raz działał raz nie i się wkurzyłem i kupiłem czujnik od ciapka i teraz działa bez problemu

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrek14    218

w mojej 60 - tce ten czujnik jest jakby przecienty w zdłóź i cieknie płyn więć będe też go wymieniać , możecie powiedzieć ile taki czujnik może kosztować ?

wiesmag    52

ja nigdy nie odpowietrzałem(ale powinno się to zrobić)płyn wycieka i nie dopuszcza do wessania powietrza,ciut ubędzie ze zbiorniczka,martwił bym się gdyby płyn nie wyciekał.no i starać się to szybko i sprawnie zrobić.

seweryn20    587

Bo takie dziadostwo robią.

Czujnik ciśnienia oleju dopiero trzeci który kupiłem był szczelny. Za niedługo do 60-ki nić porządnego nie kupimy.

Wymieniałem czujnik stopu bez odpowietrzania. Jak pedał jest twardy, hamulec się nie zmienił to to olej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!