Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adam8550    14

Witam mam problem który agregat wybrać z silnikiem diesla czy jednak benzyniak.

Zastanawiam się nad dieslem dlatego że mniej pali i to że olej napędowy zawsze się znajdzie w gospodarstwie z benzyną to jest różnie. Więc ktoś ma doświadczenie w tym to proszę o pomoc.

Diesel http://allegro.pl/agregat-pradotworczy-7-5-kva-6-kw-diesel-3fazy-i1439863854.html

benzyna http://allegro.pl/agregat-pradotworczy-7-5kva-sila-fv-promocja-i1443510151.html

Adriano1232    0

Kolego lepiej poszukaj jakiegoś starego wojskowego agregatu w dieslu bo te nowe to badziewie a parametry podawane są z kosmosu np. maksymalna moc może być pobierana przez krótki czas. Ja już się na to nabrałem i żałuje moja honda moc 11kW benzyna pracowała przez 3 godziny i poszła prądnica <_< Co ciekawe była tylko podłączona żarówka, wiertarka i szlifierka kątowa które nie chodziły razem. Może taki lipny egzemplarz mi się trafił ale cóż kto nie ryzykuje w kozie nie siedzi :D Jak już będziesz jednak kupował to chyba lepszy będzie z silnikiem diesla mniej pali i paliwo jak już mówiłeś zawsze się znajdzie w gospodarstwie.

Edytowano przez Adriano1232

Miałem taki sam problem ale w grę wchodził agregat napędzany WOM i wybrałem tą trzecią możliwość czyli napędzany przez przekaźnik i uważam że jak na gospodarstwo to jest najlepsze rozwiązanie a ten pomysł podrzucił mi znajomy który pracuje w firmie która podłącza agregaty prądotwórcze.

kryssr    50

ja mam taki wojskowy na kołach to można na nim spawać i temperatura rośnie ale stabilna jest :)

Karpiu    0

Stary weź bo te nowe to nie wypał sam miałem 1 to po 2 miesiącach padł.

A kupiłem takiego wojskowego to jest maszyna.

Nie ugniesz go niczym.

disel oczywiście

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.