perk3p

zdjecia swych maszyn

Polecane posty

perk3p    0

Szukam chętnych osoby które posiadają jakoś polską maszyny o prośbę fotek z każdej strony użyte zostaną one do tekstury do tworzenia modów


Szlachta jeździ zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perk3p    0

Karpiu towja c-360 oczywiście a maszyny wszystkie polskie prasy przyczepy ciągniki konbajny


Szlachta jeździ zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

to zajrzyj do mojej galerii, tam znajdziesz Bizon'a Rekord'a, a nie z polskich to Zetor 7211 i NH TD5050 jak cię interesują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perk3p    0

przydało by się bardzo dużo i to rożnych fotek c-360 lub c-360 3p oraz przyczep tylne chlapacze burty felgi oreaz bizony zo56

 

dodam jeszcze że moga byc zdjęcia budynków gospodarczych


Szlachta jeździ zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Do czego by to miało być,bo jest w dziale gry? :blink:

Jak coś to ja daje swoją "reprezentacyjną" maszynę rozsiewacz do nawozów ZA-F 403 KLIK :lol:


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ursus c360 cyklop T214 starszy typ ,przyczepa samozbierająca T09, dmuchawa do siana pozioma pług 5 skibowy podorywkowy obsypnik do ziemniaków mogły by być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perk3p    0

potrzebne soł zdjecia jakiegos kultywatora polskiego i c-360 odnowiona kolor czerwony lub zułty

 

zdjęcia z obu stron przodu tyłu w środku silnika maski i kół

bende wdzieczny


Szlachta jeździ zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mam polski kultywator 3.5 metra i taki mniejszy do c 360 60 też mam czerwoną malowaną lakierem na nową blacharkę zobacz u mnie w galerii jak ci się spodoba to pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

malowaną C-360 na czerwono ja też mam, jak będę miał czas to porobię zdjęcia i ci wyślę:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perk3p    0

to kto ma c-360 i polskie przyczepy to prisł bym o fotki na perk3p@o2.pl


Szlachta jeździ zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perk3p    0

fotki stoduł obur itp prosil bym was rubcie te fotki i wysyłajcie mi je


Szlachta jeździ zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

w sobotę może coś zrobię, ale jak już pisałem kilka fotek znajdziesz w mojej galerii :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jutro postaram się zrobić c360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych osoby które posiadają jakoś polską maszyny o prośbę fotek z każdej strony użyte zostaną one do tekstury do tworzenia modów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj