wojtii

Wapnowanie pola

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    814

Koledze wyżej chodziło chyba o to ile zwrócili ci dofinansowania do tony. 100 % czyli tyle ile zapłaciłeś za każda tonę wapna z faktury. Np 26 ton x 100 zł tona czyli 2600 zł. Czy np zapłacone 100 zł tona a zwrot 26 ton x 50 zł zwrotu?

Edytowano przez hubertuss

Mecha    13

Warto podać rzepakowi i pszenicy ozimej artigran pogłównie jesienią i na wiosnę? spacer.png

Edytowano przez Mecha
.

Kacper1602    0

Ja stosowałem kredę mam z próbki ph zobaczymy efekty przy następnych próbach w następnym roku 4 tony na h było stosowane

damiano12332    23
20 godzin temu, bizon1 napisał:

Tak jak na fakturze

Który wniosek wypełniałeś, ogólny? 

Edytowano przez damiano12332

marluk    221

Ma ktoś pomysł co zrobić jak zgubiłem decyzje z ARR odnośnie dopłat do materiału siewnego? Chodzi o pomoc de minimis

hubertuss    814

Trzeba się udać do powiatowego biura ARiMR. Teraz oni przejęli to po chyba rozwiązanej ARR. Mam ten sam problem i taka poradę uzyskałem.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

mds212    398

A czy ktos wie do dopłaty kwalifikuje sie wapno defekacyjne brane z cukrowni, i potem oni mi odliczaja w rozliczeniu od kasy za burak. Czy trzeba byloby wołać jakąś fakture czy jak?

hubertuss    814

Faktura musi być a na niej kategoria wapna z wykazu. Np kreda ma G1 5 b. To z cukrowni jeśli jest w wykazie tez powinno mieć kod/symbol a cukrownia jeśli je wytwarza i oferuje powinna posiadać stosowne atesty z nadanym własnie tym kodem czy tam numerem.

karino25    10
2 godziny temu, damiano12332 napisał:

Czy miał ktoś problem z otworzeniem wniosku z Warszawy lub ogólnego bo ja za nic nie mogę? 

Miałem podobnie. ściągnij najnowszego Adobe i zapisz plik na dysku kompa i wtedy odpalasz. Mi pomogło. Kilka stron wstecz pisałem o tym.

s17    10

Uwzględniacie we wniosku pomoc suszową 2018, otrzymaną jako pomoc publiczną?

Wpisujecie ją może w załączniku "FORMULARZ INFORMACJI PRZEDSTAWIANYCH PRZEZ WNIOSKODAWCĘ"?

ThePerkins    242
Dnia 6.10.2019 o 19:26, marluk napisał:

Ma ktoś pomysł co zrobić jak zgubiłem decyzje z ARR odnośnie dopłat do materiału siewnego? Chodzi o pomoc de minimis

Musisz iść do agencji , złożyć podanie o to aby wyszukali Ci to , czekasz trochę i dostajesz.

7 godzin temu, s17 napisał:

Uwzględniacie we wniosku pomoc suszową 2018, otrzymaną jako pomoc publiczną?

Wpisujecie ją może w załączniku "FORMULARZ INFORMACJI PRZEDSTAWIANYCH PRZEZ WNIOSKODAWCĘ"?

A z czego finansowana ?, podejrzewam jak z De mins to musisz tam to pisać 

Moje pytanie czy faktura musi być podpisana prze zemnie, że odebrałem ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DawidWsik
      Witam, mam pytanie, w rzepaku z 2 łuszczyny są normalne, rosną a reszta same krótkie. Czy to może być po przymrozkach ?

• Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
    • Przez banar2
      Witam
      Posiadam pompę od znajomego i nie wiem dlaczego słabo pompuje. Pompa podobno pochodzi z wozu strażackiego. Obroty daje 3000. Po rozebraniu jej wydaje mi się że jest już zużyte. Jeśli się ktoś na tym zna to proszę o odpowiedź. 

• Przez Malisz
      witam
      zastanawiam się nad zakupem deszczowni, czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat takich firm jak CASTELLA, IRTEC oraz IRRILAND? 
      pozdrawiam
    • Przez T0mi
      Cześć, zagłębiłem się trochę w tematykę dyni i doczytałem, że powinno się siać 1-2 pestki na dziure. Kiedy zejdzie to tą najmniejszą usunąć, żeby została jedna. Co roku robiłem, tak, że wrzucałem nawet po 3-5 pestek. Liści było dużo, a owocu mało. Czy usuwanie tej najmniejszej rośliny, wpływa na plon? Sąsiad zawsze ma takie ładne duże i dużo.
      A może jeszcze jakieś wskazówki podpowiecie? Roślina jest mało wymagająca i zawsze jakiś dodatek w żywieniu buhajów. Zawsze je namaczam w wodzie przed sianiem i sieje co ok. 2m
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj