bamse

Opryskiwacz INUMA

Polecane posty

bamse    2

Poza tym to "całkiem niezłym wyposażeniem" mógłbyś się pochwalić, tylko konkretnie.

Co? Kiedy? Za ile?

Bo jeżeli twój diler daje super oferty to przecież nie będę się bujał z tym moim.

 

Dajesz @brzozak2, tylko dbaj o szczegóły :D

 

BTW

@albania846 szukałem na w sieci dilera Agrio i wyskoczyła mi tylko firma http://www.gabosc.pl/index.php?action=o_nas

trochę daleko jak dla mnie.

Zna ktoś może dilera w zachodniopomorskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

hardi commander 4400

 

belka 24 m,

rekaw,

safe track,

komputer 5500,

myjka,

jakies schowki, urzadzenia do szybkiego napelnia i tego typu pierdoly

 

nie ma autofilla, autowasha, primeflow i miekkiego dyszla

 

cena 65 k euro netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamse    2

@brzozak2 czytaj ze zrozumieniem, przemyśl pytanie i dopiero wtedy odpowiadaj.

 

To jest cała specyfikacja twojej maszyny? :blink:

Jakie masz koła?

Jaką oś?

Jaka pompa?

itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

to pochwal się z jakim wyposażeniem hardi złapał 90 tyś € ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamse    2

Hardi Commander Twin Force 4400 (tak jak pisał @brzozak2 ;) )

  • belka HAZ,
  • komputer HC 6500,
  • pompa 463-h (320 l/min),
  • Safe Track (układ trakcji),
  • Auto Height (aut. wys. belki),
  • Fast Fillter (do napełniania opr. dodatkowy filtr),
  • swiatła transportowe i robocze,
  • zaczep górny,
  • amortyzowany układ jezdny,
  • błotniki,
  • koła 20.8x38,
  • zestaw do nawozów płynnych,
  • Auto Fill (automatyczne napełnianie),
  • Auto Wash (automatyczne płukanie),
  • Auto Section Control (automatyczne wł/wył sekcji),

 

Jak wywalić trzy ostatnie pozycje to i tak jest ponad 85 tys. euro.

Wyposażenia standardowego nie pisałem bo tam to jest m.in. schowek na odzież ochronną czy poliestrowa powłoka antykorozyjna :blink: albo moje ulubione wyposażenie standardowe :prześwit 800mm ;)

Edytowano przez bamse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

W tym zestawieniu u mnie brak świateł roboczych bo założyłem sam i amortyzacji układu jezdnego, który o ile się nie mylę nie występuje w wersji z Safe Trac. koła 13,6r48 reszta taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek8530    0

Hardi 4400 belka 30 metrów, auto-height, sectioncontrol, autofill,autowasch, skrętna oś, prime flow, cena w ubiegłym roku grubo poniżej 300 tyś zł. NIE WARTO!!!!!!!!!!!!!!! Sprawdzone. Stary Mamut belkę prowadzi dużo lepiej.

Aż tak źle u Hardiego z tą 30m belką? Nakręciłeś może jakiś film z pracy tego orpyskiwacza? Na agriaffaires jest taki z Francji za 200tys z groszami z 2007 roku myslisz, że się opłaca? Co innego w to miejsce ewentualnie polecasz po doświadczeniach z Twoim Commanderem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek8530    0

Coś więcej jeśli chodzi o eksploatację powiesz o nim? Jakiś link czy cokolwiek do tej oferty o której mówisz?

A może ma ktoś doświadczenie z opryskiwaczami samojezdnymi?-np. http://otomoto.pl/hardi-4100-plus-twin-force-samojezdny-2004-rok-berthoud-tecnoma-matrot-A97200.html ?-Co jakiś czas na aukcjach są wystawiane takie Alphy i się zastanawiam czy nie warto by było pujść w tą stronę?

Edytowano przez Jurek8530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorec77    0

Pytanie do użytkowników opryskiwaczy inuma, gdzie szykać?/jaki standard mają oprawki do końcówek w opryskiwaczach inuma, bo parę sztuk zdjęło z rórki i nie wiem gdzie szukać, sprawa dość pilna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

witam!

 

mam pytanie odnosnie sieci sprzedazy i serwisu Inumy w Polsce. Czy wiecie gdzie mozna w wojewodztwie mazowieckim kupic i serwisowac opryskiwacze Inumy?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez zielas
      Witam,
      Proszę użytkowników opryskiwaczy RAU z komputerami quantotron o opinie na temat ich precyzji.
    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj