piotrek538

Mały paszowóóóz

Polecane posty

piotrek538    15

Ostatnio oglądałem na YT filmy z paszo wozami i widzę coś takiego

I tak proszę o opinie na temat tego sprzętu sądząc po literkach to jakieś to chyba ruskie jaka jest jego szerokość i czy można kupić to w Polsce

I czy nie będzie podnosiło tyłu przy ciężkim ładunku ile to morze mieć m3 i czy tylko da się mieszać kukurydze cz sianokiszonka nie będzie zatykać otworu wylotowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ma coś koło 1m3 lecz pewien nie jestem.Nie sądzę żeby się zapychało chyba że kukurydza jest bardzo grubo skoszona.

 

Ale czy zastanawiałeś się nad ceną takiego czegoś??

Masz ładowarkę czy tura???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun96    0

BvL to nie jest rosyjska firma

 

to raczej nie wymiesza sianokiszonki bo to jest łyżka z możliwością podawania paszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelSG    1

holenderska firma holaras robi takie urzadzenia tylko to jest bardzo drogie, a jakosc mieszanie nie jest zadowalajaca napewno, to urzadzenie próbuje mieszac ale z marnym skutkiem.. pozdrawiam.. zapraszam na targi 25-27 luty Arena tam mozemy rozwinac ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek538    15

Nie wiesz ile to morze kosztować i jakiej jest to szerokości ???

 

widziałem coś takiego zamontowane na Weidemannie ( malej ładowarce przegubowej)http://www.weidemann.de/polish/zubehoer.php4

maiła 1.5 m rewelacji nie było to nie jest wóż a łyżka nie podobała mi się taśma wyładowcza tego urządzenia

 

Czemu nie podoba ci się ta taśma wyładowcza ???

 

Myślę że ma coś koło 1m3 lecz pewien nie jestem.Nie sądzę żeby się zapychało chyba że kukurydza jest bardzo grubo skoszona.

 

Ale czy zastanawiałeś się nad ceną takiego czegoś??

Masz ładowarkę czy tura???

Nie mam ładowarki ani tura po prostu oglądałem i znalazłem :)

 

Nie tanie by było zrobić coś takiego czy kupić nowe i czy ktoś coś takiego posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Znacie jakieś firmy, które mogłyby zrobić taką łyżkę do tura z napędzanym hydraulicznie lub elektrycznie ślimakiem? Widziałem takie łyżki na różnych stronach ale ich cena była raczej wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Kilka lat temu widziałem coś podobnego w Zawadach u pana Zygmunta Babińskiego.

Wtedy to był prototyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

@samex69 a nie wiesz czy teraz ten Pan ma takie łyżki w ofercie? Nie wiesz może jaka cena tej łyżki była?

Edytowano przez rower56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirtop    0

Ostatnio pojawił się na rynku bardzo fajny samojezdny wóz paszowy. Super zwrotna maszynka, wjeżdża w ciasne korytarze, ma tylko 1,17m szerokości. Zajrzyj na www.miniwozypaszowe.pl

post-45301-0-41933200-1334923459_thumb.jpg

post-45301-0-65209900-1334923468_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj