Polecane posty

damian95    22

To tak może i nie za bardzo ten temat ale myślę że i tak najbardziej zbliżony. CO myślicie o takiej zabawce http://allegro.pl/system-alarmowy-pyronix-lcd-4-czujki-alarm-ap02-i1429637813.html . Czy takie coś spełnia swoje zadanie. Mam pytanie jeśli chce np. 1 czujnik zamontować w domu a resztę w garażu czy one będą dobrze odbierały sygnał. Mam też takie pytanie czy zamiast 1 czujnika można zastosować barierę podczerwieni tak aby były 3 czujniki i 1 bariera na środku podwórka. Jak taka sprawa się ma z montażem czy taki manipulator montuje się na zew. czy wew. Czy taki czujnik może być w garażu nieogrzewanym. Jak taka sprawa się ma w przypadku jeśli chce na noc włączyć tylko 2 czujniki w garażach i barierę, trzeba wtedy coś grzebać w środku czy to się programuje. A i ostatnie czy da się to samemu zainstalować?? Sorry że tak dużo pytań prosiłbym o sensowne wypowiedzi. Z góry wszystkim dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Masz opcję ''zadaj pytanie sprzedającemu '',więc się zapytaj :lol:




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tego, co wyczytałem w opisie, to jest możliwość dowolnego skonfigurowania wejść. Można zastosować dowolne czujniki, np. ruchu, barierę na podczerwień, czujnik infradźwięków itp. Ale tak jak napisał @Szymanox, o dokładną specyfikację i ewentualnie instrukcję obsługi i montażu poproś sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2
Napisano (edytowany)

ja mam w każdym garażu takie czujniki i w domu w każdym pokoju , czujniki mogą być w nieogrzewanym garażu , u mnie jest zasilane rzez mały akumulatorek 12V i wymienia się go co 2-3 lata a jego koszt to 68,80 zł , czujniki można włączac poprzez pilot lub montuje sie w domu na scianie taki moduł cyfrowy w którym wprowadzasz kod i alarm się włącza , tylko ze ja mam z ochrony , ale mozna i samemu założyc , jak masz pytania to pytaj

 

Popraw błędy ortograficzne.

Edytowano przez ursus3502PL
Ort

www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

O takie opinie tu chodzi tych co maja mnie tez to interesuje bo złodziejstwo sie szerzy u nas a wszystko drogie. PS. a ile płacisz ochronie na miesiąc i ile cie kosztowało z montarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Wiesz ale za ochronę też trzeba sporo bulić. A tak za kilka stówek mamy już chociaż trochę bardziej spokojną głowę. A co do pytania do sprzedającego to czy ja wiem czy oni się znają. A może po prostu chcą mi za wszelką cenę wgramolić jakiś towar mówiąc że dam rade samemu to zrobić i tak dalej. A tutaj mam bardziej zaufanych kolegów i raczej specjalnie w błąd nikt mnie nie wprowadza. A ciekawi mnie jeszcze czy jest możliwość aby włączyć alarm tylko w 3 czujnikach a jeden wyłączyć tylko wtedy gdy jesteśmy w domu. Użytkuje ktoś takie urządzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Odnośnie montażu to zależy na jakim poziomie jesteś z elektryką/elektroniką. Bo jeżeli jest schemat to w moim przypadku problemu nie widzę, ale sam musisz ocenić czy dasz radę, nie ma tam żadnego wlutowywania elementów tylko wszystko połączyć do kupy.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

Za ochronę płacę 246,00 zł brutto i są na każde zawołanie i też bez alarmu przyjeżdzają zobaczyć co się dzieje często w nocy patrolują mój teren , jest taka możliwość ze włączenie np 2 czujników a reszty nie , ja mam tak : mam dom piętrowy i moge włączyc dół domu lub piętro , a garaże mam wszystkie połączone bo tam się nie opłaca 1 włączac itp , ja jeszcze mam czujniki na podwórko gdyż na placu stoi ok 2 miliony w nowym sprzęcie rolniczym , Pytaj jesli chcesz cos jeszcze wiedziec

 

 

Kolego, zdania zaczynamy z wielkiej litery, i używamy polskich znaków. Popraw post (ten i poprzedni), bo jesteś na dobrej drodze żeby zarobić 20%.


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

No to sporo mi wytłumaczyliście. Mówisz że kilka czujników masz podłączone pod jedno. Czyli np. 2 masz w domu oddzielnie a 3 masz w garażach i one są podłączone jako jeden tak??. A jeśli masy na podwórku to może być pies spuszczony czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

mam na dole domu i na piętrze i moge włączyc doł domu lub górę , w alarmie sie ustawia jaką wagę zwierzęcia może przyjąć , u mne np gołębia kiedyś złapalo ale to 1 przypadek byl , a pies nie może być puszczony lub kot itp


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj